Justyna: zostaliśmy rodzicami Jasia

Nareszcie mogę dać upragnione świadectwo:cierpię na niepłodność i z mężem czekaliśmy na dzieciątko 5 lat. W 2010 roku trafiliśmy do lekarza zajmującego się naprotechnologią i 10 miesięcy później byłam już w ciąży. Nasza córeczka urodziła się 23 grudnia 2011 i żyła 15 dni. Miała ciężką wadę serca, która nie została wykryta w ciąży. bardzo to przeżyliśmy, ale Pan Bóg dodał sił. W dniu odejścia naszego dziecka dostaliśmy różaniec- była to pierwsza sobota miesiąca i byliśmy na nabożeństwie, potem dowiedzieliśmy się, że nasza córeczka zmarła.

To był dla mnie widzialny znak od Matki Bożej, że jesteśmy pod jej Matczyną opieką i że mamy modlić się na Różańcu. Zaczęliśmy z mężem gorąco prosić o kolejne dziecko i znów wróciliśmy do leczenia, tak upłyną prawie rok. 8 grudnia w Niepokalane Poczęcie MNP modliliśmy się w godzinę Łaski i stał się cud- począł się nasz syn.

Oczywiście wielka radość, ale i wielki strach co będzie dalej. o NP powiedziała mi znajoma, zaczęłam odmawiać w lutym i do tej pory modlę się nieustannie. Ciąża przebiegała trudno- najpierw tachykardia u dziecka, potem moje problemy z ciśnieniem, ciągły strach. Bywały dni że brakowało mi wiary i diabeł wtedy mocno działał, ale Matka zsyłała wiele łask. Na koniec okazało się, że jeszcze chwila i pękła by mi macica, bo poprzedni szew po cesarce był źle zszyty.

Matka Najświętsza uchroniła nas od wszystkiego i dziś mamy tygodniowego zdrowego synka. moja wdzięczność nie zna granic. Ta modlitwa ma wielką moc, a Maryja lituje się nad cierpiącymi. Nie traćcie wiary i wytrwałości w modlitwie. Maryjo moje całe życie poświęcam Tobie!

Hematytowa

dziesiątka

różańca - brelok

 • Cudownie,że zotaliście rodzicami,dużo zrówka życzę dla Was i dla Jasia, będzie dobrze, zaufałaś Matce Najświętszej a to najażniejsze. Ja też cierpię na niepłodność,leczę się dobrych parę lat, ponad rok temu wyciełam mięśniaki, poddałam się zabiegom inseminacji, ale medycyna jest bezradna w moim przypadku. Modlę się poprzez Nowennę do Maryi i wierzę, że mnie również wysłucha i my też z mężem zostaniemy niedługo rodzicami.
  Wielu łask Bożych dla Twojej rodziny, jesteście otoczeni pięknym płaszczem Maryi.
  basia

 • Ja też modliłam się NP o łaskę macieżyństwa. Niestety kilka tygodni temu wyniki badań wykazały,że mąż jest bezpłodny. Wciąż się modlę o dziecko,choć czasami mam wątpliwości czy to ma w ogóle sens. Czy inseminacja jest zgodna z nauką Kościoła?

  • inseminacja nie jest zgodna z nauką Kościoła, ponieważ zapłodnienie nie odbywa się w warunkach naturalnych, czyli w akcie małżeństwa. zaufajcie Matce Bożej i jej wstawiennictwu. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, ale trzeba gorąco prosić. życzę wytrwałości w modlitwie.

  • Poddawać się nigdy nie wolno, choćby nastała ciemna noc. Bóg doświadcza, ale nie tak abyśmy nie wytrzymali a sukces jest wielki…
   „Uważaj, abyś nigdy nie zniechęcała się na widok tego, że jesteś otoczona duchowymi słabościami. Jeżeli Bóg pozwala ci popaść w jakąś słabość, to nie dlatego aby cię opuścił, ale tylko dlatego, aby ugruntować cię w pokorze i sprawić, abyś na przyszłość była ostrożniejsza.” o. Pio
   Do dzieła i głowa do góry…

 • Do Beaty. Pocztyaj sobie w necie na czym polega inseminacja, nie jest in vitro, jak często ludzie uważają. Uważa, że powinnaś udać się z wynikami męża do kilku lekarzy, czasmi ich interpretacje wyników są różne, znam to z własnego doświadczenia. Bezpłodność mężczyzn można leczyć, nie poddawajcie się, to najgorsze co możecie zrobić. Rózaniec w rękę i szukaj dobrych lekarzy-specjalistów w swojej okolicy. Ja polecam POLICE- Klinika Bezpłodności, ale nie wiem czy nie jest dla ciebie za daleko. Módl się i szukaj pomocy u wielu lekarzy, może któryś wpadnie na pomysł leczenia, który Wam pomoże.
  Ja modlę się i wierzę, że po tylu latach doczekamy się dzieciątka.
  Maryja nas wysłucha zobaczysz Beatko!!!!!!
  Z Bogiem, życzę łaski macieżyństwa.

  • Polecam wybrać się na Mszę z modlitwą o uzdrowienie 🙂 Na wielu takich mszach Jezus leczy z niepłodności 🙂

 • Dziękuję kochani za te podpowiedzi,za pomoc.Może rzeczywiście powinnyśmy skonsultować się z innymi lekarzami.Basiu też ufam,że Matka Boża nas wysłucha. Nowenna Pompejanska bardzo zbliżyła mnie i męża do Boga. Zawierzam sie cała Maryi i wiem,że Ona jest przy nas i nas prowadzi. Będę się modlić,bo w Panu jest jedyna nadzieja i wiem,że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. Szczęść Boże

 • Nowenna Pompejska,to Lek Od Matki Bożej na każde nasze troski,zmartwienia ,niepowodzenia,które podczas Modlitwy nagle oddalając się, przestają byc ważne,na ich miejsce wkracza Światło Nadzieji..Dzięki Tej Pięknej Nowennie do Królowej Różańca Świętego,znalazłam ukojenie,oraz pózniejszą Radośc, z wysłuchania mojej Modlitwy.Dziękuję Ci Pompejska Pani za Dar Twojego Litościwego Serca ,oraz za okazaną mi Łaskę.Twoja Czcicielka,Bożena….

 • Justyna, bardzo się cieszę Waszym szczęściem, a Twoje świadectwo dodaje mi sił. Nasz córeczka odeszła tuż po narodzinach w czerwcu zeszłego roku, co było dla nas zaskoczeniem, bo żadna wizyta lekarska nie zapowiadała takiego scenariusza. Nawet nie zaczerpnęła tchu. Teraz ja modlę się o to, abym znów została mamą. Ale najpierw muszę pokonać strach przed tym, że sytuacja się powtórzy. Mój strach jest wielki, mojego męża jeszcze większy, bo paraliżujący.
  Najbardziej potrzebuję powrotu mojego zaufania do Boga, i o to się modlę w N P.
  O swoje i męża zaufanie oraz usuniecie naszego lęku.
  Twoje świadectwo mnie umacnia, dziękuję. Niech Bóg Wam błogosławi.
  I Wam, drogie Mamy w przyszłości 🙂

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!