Rafał: siła nowenny

Różaniec - Królowa Różańca Świętego - czasopismo
„Królowa Różańca Świętego” – numer 1

Świadectwo pochodzi z czasopisma różańcowego pt. „Królowa Różańca Świętego„, numer 1/2012. Odwiedź stronę tego kwartalnika!

Świadectwo moje jest proste: odmawiając nowennę pompejańską z dnia na dzień rozumiałem więcej, niż przez moje dotychczasowe życie. Dusza moja otwarła się poprzez Maryję i skierowała się na oddanie serca Jezusowi ku i przez chwałę Najwyższego Boga Jedynego. Zrozumiałem, że marność życia jest siłą i nadzieją życia w Chrystusie i poprzez Chrystusa. Intencja Nowenny została wypełniona w dniu zakończenia Nowenny. Nie jest to przypadek, ale działanie Maryi, która wybłagała łaski dla mnie i mojej rodziny. Siła jest w odmianie serca, a poprzez odmianę serca w odmianie rzeczywistości.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawda
Prawda
08.05.13 10:32

Uwierz odmieni Ci się niedługo i wszystko powróci do tego co było przed nowenną

Jerzy
Jerzy
09.05.13 11:36
Reply to  Prawda

Prawda czasu, prawda ekranu 😛 Jeśli ktoś ze szczerym sercem odmawia Nowennę to na pewno nie będzie chciał wrócić do tego co było.

Prawda
Prawda
09.05.13 23:03
Reply to  Jerzy

Samo powróci, takie życie.

Anna MM
Anna MM
20.08.13 16:31
Reply to  Prawda

Wiara to teraz.

Nie przeszłość.
Przeszłość powierzamy Bożemu miłosierdziu.

wojtek
wojtek
09.05.13 07:28

3x egzamin nie zdany.nowenna egzamin zdany,popełniłem kilka ewidentnych błędów ale egzaminator jakby ich nie widział

Bartłomiej Długowieczny
Bartłomiej Długowieczny
10.05.13 21:47

Mówią, że aby dotrzeć do źródła, trzeba płynąć pod prąd… więc najlepiej nie robić przerw w odmawianiu nowenny i na przekór światu odmawiać Nowennę nieustannie. Wtedy będzie pewność, że życie nie wróci do stanu sprzed pierwszej nowenny.
Nie przerywać dla samego różańca, dla Maryi, dla Jezusa, dla Boga.
Wszakże Jezus na Górze Oliwnej wzywał apostołów: Czuwajcie.
A zmiana rzeczywistości nie polega na zmianie materialnej (bo ta prowadzi do śmierci), ale na zmianie duchowej (bo ta prowadzi do wolności).

agusia
agusia
13.02.14 11:50

Ja sie modliłam na nowennie o zdanie egzaminu z prawa jazdy i zdałam a oprócz tego modliłam sie nowenna 30 dniowa do św.Józefa.Zdałam egzamin prajtyczny za 10 razem a przez ten czas uczyłam sie i modliłam sie do Ducha św. i św.Krzysztofa modlitwe kierowcy bo uwierzyć Jezusowi to znaczy że juz to mamy tyko czekamy na dzien kiedy sie to stanie. Jezu i Maryja naprawde troszcza sie o nas.Kocham Jezusa i Maryje. Amen

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x