Prośby

Ufająca: Podziękowanie i prośba
Dziękuję MBP za otrzymane łaski i proszę o uzdrowienie Zbigniewa z choroby nowotworowej.

Sylwia: prośba o modlitwę

Witam Was serdecznie,
Bardzo pragnę poprosić Was o modlitwę za mnie,abym wytrwała w mojej pierwszej Nowennie do Najświętszej Panienki oraz aby Maryja zechciała wysłuchać mnie i być dla mnie łaskawa.
Z całego serca Bóg zapłać.
Sylwia

Ania: za babcię

Błagam o modlitwę w intencji mojej babci Anny o cud uzdrowienia z zaawansowanego raka sromu. Sama również się modlę, niestety babcia nie ma takiej możliwości – jest pod wpływem zbyt silnych leków, które powodują utratę kontaktu z rzeczywistością.

 

Michalina: Prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia babci chorej na raka płuc

W styczniu br. wykryto u babci Wali raka płuc. Babcia nigdy nie paliła papierosów i zawsze prowadziła zdrowy tryb życia. Diagnoza była dla wszystkich zaskoczeniem. Dlaczego ona?

Od jakiegoś czasu codziennie modlę do Królowej Różańca z Pompejów.Czuję się innym człowiekiem.Modlitwy jeszcze nie zostały wysłuchane.Bardzo chcę, aby babcia wyzdrowiała.Nie wyobrażam sobie, żeby jej zabrakło…

Na razie stan jest stabilny. Czy babcia wyzdrowieje? Wszystko zależy od Matki Bożej z Pompejów. Gorąco wierzę, że Mateńka z Pompejów mnie wysłucha i jeszcze dłużej będę mogła cieszyć się babcią.

Proszę o modlitwę w jej intencji.Dziękuję.

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marta
Marta
10.05.13 12:56

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej siostrzyczki z nowotworu. Jakaż straszna to choroba. Tylko cud może nas uratować.

Jerzy
Jerzy
10.05.13 14:19
Reply to  Marta

Już się pomodliłem za Twoją siostrzyczkę i obiecuję się jeszcze wiele razy modlić. W zamian również proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia która również jest chora na nowotwór mózgu. Wierzę w Cuda i dobitnie to potwierdzają świadectwa wielu osób dziś żyjących. Marto zostań z nami zarówno w modlitwie jak i na forum. Warto być razem gdy świat materialny nas wyrzuca na margines choć wcale marginesem nie jesteśmy.

Ewa
Ewa
16.05.13 01:12

Bardzo proszę o modlitwę w mojej sprawie. Jestem przed spowiedzią – 18 maja mam ślub. Ostatni raz byłam chyba 3 lub 4 lata temu, sama nie wiem…. no i trochę się tego nazbierało… Nie wiem, czy będę mieć odwagę do szczerości sama przed sobą, a co dopiero przed księdzem.
MASAKRA
Bóg zapłać za ewentualną Zdrowaśkę w mojej sprawie.

Bożena
Bożena
22.08.13 17:04

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej siostry Ewy z choroby nowotworowej.

Oddana Maryji
Oddana Maryji
25.09.13 19:48

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, codziennie wyzwiska przekleństwa pod adresem mojego dziecka i meża, Boże dopomóż przemień serce mojej rodziny. Zlituj się nad nami, daj nam szczęśliwy bezpieczne schronienie. Modlę się Nowenną pompejańską i już jej nie wypuszczę z rąk. Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

s.Janina
s.Janina
07.11.13 09:16

Za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej pragnę prosić w intencji Stanisława o siły do walki z guzem mózgu,zawierzam Matce jego żonę Marysię upraszając siły i nadzieję,Siostrę Kingę o siły dla niej, proszę w intencji lekarzy opiekujących się Stanisławem upraszając dla nich dar męstwa i rady .

Mira
Mira
18.12.15 08:57

Proszę o wsparcie w modlitwie do Matki Bożej Pompejańskiej o pomyślny przebieg operacji
mojego Brata

Joanna
Joanna
06.06.18 18:47

Prosze o modlitwe o uzdrowienie mojego taty Sylwestra,mamy Janiny i brata Arkadiusza z ich powaznych chorób.Bóg zapłac! Joanna

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej