Michalina: Unormowanie tarczycy

Zaczęłam modlić się nowenna pompejanska gdy moja tarczyca kierowała się ku nadczynność. Pani doktor kierowała mnie już nawet na terapię jodem. Odmawialam codziennie 4 różańce i prosiłam o to aby moja tarczyca się unormowala. Stał się cud. Nawet w laboratorium pani nie mogła tego wytłumaczyć tarczyca z 0,2 podniosła się do 1,2 w ciągu tygodnia. Pani doktor też nie mogła tego zrozumieć. Rozplakalam się ze szczęścia. Zachęcam was do tego uwierzcie że Pan Bóg was kocha i cuda się zdarzają. Modlitwa, dobre uczynki i miłosierdzie dla bliźnich wszystkie te czynniki składają się w jedno, niebo istnieje i czeka na nas chrześcijan. Maryja mnie uzdrowila, dziękuję.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
grazynaDorotaeniaGrażynaMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Ja też bym chciała, żeby Jezus mnie uzdrowił z niedoczynności tarczycy. Tak bardzo cierpię przez tę chorobę. Żadne leki nie pomagają.

Grażyna
Gość
Grażyna

Ja też miałam podobną sytuację z tarczycą. To dzieło Maryi. Od dłuższego czasu mam TSH w normie i pozostałe wyniki tarczycy. Zachęcam, weźcie do ręki różaniec i odmawiajcie Nowennę. Dziękuję Maryjo za wszystko co mi uczyniłaś. Teraz modlę się p uzdrowienie mego kręgosłupa i wierzę, że napiszę świadectwo wysłuchanej modlitwy.

Magdalena
Gość
Magdalena

A mojej intencji o uzdrowienie z choroby tarczycy nie chce wysłuchać sad

enia
Gość
enia

No no …..lekarze pójdą na zieloną trawkę
Zdrowia wszystkim życzę

Dorota
Gość
Dorota

Ja wierzę w to, bardzo dziękuję za świadectwo.

grazyna
Gość
grazyna

Chwala Panu

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ