Anna: Otrzymane łaski

Chciałam podziękować Najświętrzej Mateńce za całe dobro, które mi wyświadczyła. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać, gdy dowiedziałam się, że mogę być poważnie chora. Kolejne wyniki badań potwierdzały,że dzieje się coś złego, lecz nie ustawałam w Modlitwie. Wraz ze mną zaczęła się modlić również moja mama, która we wszystkim mnie wspierała. Po 3 tygodniach dostałam wyniki biopsji, które potwierdziły, że guz jest niezłośliwy i wyniki krwi, które z początku również były złe…z czasem okazały się dobre. Wiem, że to zasługa naszej Ukochanej Mateńki, dlatego w każdej potrzebie warto się modlić, bo ta Modlitwa czyni cuda. Zrobiłam sobię teraz przerwę w odmawianiu tej modlitwy, aczkolwiek powrócę do niej w najbliższym czasie.
Anna

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
menaBasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Głęboko wierzę w modlitwy,jestem chrześcijanka. Też modlę się o wszystko dla mojej rodziny i znajomych.

mena
Gość
mena

„Ciężko chora, 21-letnia Fortunatyna Agrelli z Neapolu usłyszała od Matki Bożej: „Ktokolwiek pragnie otrzymać łaski, niech odprawi na moją cześć trzy nowenny odmawiając piętnaście tajemnic różańca, a potem niech odmówi znowu trzy nowenny dziękczynne”.

Po odmówieniu modlitw, kobieta ozdrowiała. Podobnie, jak inna Włoszka, Clotilde Terbi, która sparaliżowana, w momencie agonii zawołała do Matki Bożej Pompejańskiej i została natychmiast uzdrowiona.

Odchodząc Madonna powiedziała uleczonej: „Odmawiaj codziennie 15 tajemnic różańca, nie zaniedbuj tego nigdy!”.

mena
Gość
mena

Mało kto zwraca uwage na prośbe Maryji a wręcz bym powiedziała „nakaz ”
Odchodząc Madonna powiedziała uleczonej: „Odmawiaj codziennie 15 tajemnic różańca, nie zaniedbuj tego nigdy!”.

mena
Gość
mena

Tak jakby Maryja chciała nam powiedzieć ,dokładniej to ostrzec abyśmy nie utracili łaski ,którą dla nas wyprosiła.

mena
Gość
mena

„Gdy mocarz uzbrojony strzeże swego dworu, bezpieczne jest jego mienie. Lecz gdy mocniejszy od niego nadejdzie i pokona go, to zabierze całą broń jego, na której polegał, i rozda jego łupy. Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; a kto nie zbiera ze Mną, ten rozprasza. Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: „Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem”. Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. Wtedy idzie i bierze siedmiu innych duchów, złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się… Czytaj więcej »