Moje zdrowie a Nowenna Pompejańska

Dziękując Bogu i Maryi Matce Bożej za to że dziś czuję się znacznie lepiej niż na początku roku, chciałbym zaświadczyć o cudownym działaniu Nowenny Pompejańskiej.
Czułem się tak źle że myślałem że to mój koniec.
Nie mogłem nic jeść, nie czułem głodu, za to czułem kłucia w klatce piersiowej, dolegliwości w krtani, w przełyku oraz straszne lęki. Modliłem się różaniec szukając modlitwy którą mogłem wyprosić u Pana Jezusa i Matki Bożej zdrowie.
Wtedy natknąłem się na Nowennę Pompejańską.Udało mi się w pełni odmówić ją dwa razy. Niby nic nie odczuwałem z dnia na dzień, ale po jakimś czasie zacząłem uzmysławiać sobie że niektóre dolegliwości mijają np. że od kilku dni łatwiej mi się oddycha, albo że nic mnie nie zakłuło w klatce piersiowej. Wielką poprawę odczułem kiedy skończyłem w drugiej Nowennie część błagalną.
Skończyłem całą drugą Nowennę i od tej pory modlę się codziennie jedną tajemnicę Różańca.
Dziś nawet guzki które zaobserwowałem na ciele są mniejsze. Czuję się znacznie lepiej, jestem po dwóch badaniach których wyniki są bardzo dobre i wiem że wyprosiła to mnie Matka Boża której bezgranicznie zaufałem modląc się i wierząc w to że jeśli Maryja zechce to uleczy mnie lepiej niż jakikolwiek lekarz. Jeśli będziemy bardzo prosić i wierzyć to Matka Boża na pewno się zlituje i uprosi nam łaski u swojego syna Jezusa, który przecież Matce Bożej niczego nie odmówi!
Módlcie się i wierzcie – ta modlitwa czyni cuda!
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Boża na wieki wieków. Amen.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Ryszard Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Alleluja!

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ