Jarek: Matka mnie wysłuchuje

Nieprzespane noce, trudności w skupieniu się. W końcu odnalazłem stabilny grunt w Bogu, we wierze. Od tej pory dostąpiłem wielu łask poprzez różaniec.
Przeczytaj

Irmina i Maciek: Łaski płynące z modlitwy

Nowennę rozpoczęliśmy z mężem odmawiać w lipcu i skończyliśmy 8 grudnia (3 nowenny, 3 intencje). Pod koniec każdej nowenny otrzymaliśmy liczne łaski. Mimo krótkiego stażu w małżeństwie spadło na nas od groma problemów i zmagań losowych, ale dzięki modlitwie - nowennie pompejańskiej - umocnił się nasz związek, doświadczyliśmy wewnętrznego pokoju...
Przeczytaj

Renata: Uzdrowienie dziecka z choroby nowotworowej

Od samego początku odmawiania Nowenny Pompejańskiej czujemy pomoc i łaskę Matki Bożej Pompejańskiej. Otrzymaliśmy od Maryi największą łaskę-cud uzdrowienia naszej córeczki.
Przeczytaj

Krzysztof: Pomoc Maryi w sprzedaży mieszkania

Świadectwo to składam na chwałę Najświętszej Maryi Panny oraz Pana naszego Jezusa Chrystusa. Dziękuję Ci Maryjo.
Przeczytaj

Świadectwo i prośba o modlitwę

Wczoraj skonczyłam swoją pierwszą nowennę. Modliłam się o prace i o chęci do pracy oraz do nauki. Na razie nie znalazłam pracy ale wierzę, że będzie dobrze. Za to mąż otrzymał dobrą ofertę. Może to działanie Maryi.Może zadziałała w ten sposób? Otrzymałam wiele łask, ale jak tylko zaczełam część dziękczynną...
Przeczytaj

Miła: Kochana Matka obdarowała mnie wieloma łaskami

Drugą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać latem ubiegłego roku. Długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa jednak dzisiaj postanowiłam tego dokonać. Intencja dotyczyła uwolnienia mnie ze stanów lękowych oraz dolegliwości zdrowotnych związanych z nimi . Zostałam obdarowana obfitością Łask, których się nie spodziewałam. Lęki ustępowały, było ich coraz mniej. Spotkałam się po długim czasie z tatą, z którym nie utrzymywałam kontaktu, nastąpiło też wybaczenie sobie pewnych spraw. Moje zdrowie się polepszyło a także w dość szybkim czasie znalazłam pracę. Stałam się również bardziej zorganizowana z czym wcześniej miałam problem. Następnie udałam się do Częstochowy ( co uważam za ogromną łaskę) gdzie zamówiłam msze za siebie i bliskie mi osoby. Modląc się przed Obrazem Ukochanej Matki Boskiej Częstochowskiej dziękowałam za wysłuchiwanie mych próśb i prosiłam o kolejne potrzebne mi łaski. Napewno jeszcze wrócę do odmawiania tej cudownej i jakże skutecznej modlitwy. Wierzę, że Matka Boska chce dla każdego z nas jak najlepiej i wyprasza potrzebne nam łaski. Ufajmy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
irenaKarolina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina

Proszę o modlitwę za moim mezem o przemianę jego serca,zaczal pozytywnie myśleć,nie poddawał się .Dzisiaj 50dn nowenny a demon się wscieka od samego rana.

irena
Gość
irena

wscieka sie karolino bo chce zebys przerwala a jestes juz tak blizko ukonczenie ,niech cie Reka Boska broni zebys przerwala ,przeciez jemu o to chodzi ,czyz nie?

irena
Gość
irena

odmowilam tez za wami dziesiatek rozanca i modlilam sie takze do sw Michala Archaniola zeby ci pomogl