W: Pomoc w leczeniu

Chce napisać o cudownej modlitwie, która czyni cuda, Trzeba tylko mocno w nią wierzyć, że pomoże. Ja tak czynię, kiedy znajduje się trudnej sytuacji. Tak więc po raz 6,modlilam się nowenne pompejańską do Maryji kiedy miałam problem. .Doznałam urazu, chodzi o pęknięcie żuchwy szczęki w lutym.Nie będę opisywać jak mi się to stało bo nie o to tu chodzi. I też o to by w moim małżeństwie po zdradzie męża wyprowadzce i powrocie męża Mateczka pozwoliła na uzdrowienie mojego małżeństwa. Nie będę się długo rozpisywać, powiem tylko, że straszny ból towarzyszył po urazić, nie mogłam nawet bułki ugryźć tylko płyny. Byłam u lekarza i powiedział, żeby oszczędzać i tylko plyne posiłki spożywać,a wtedy obędzie się bez zabiegu założenia płytki usztywniajacej żuchwy i to się zasklepi. Dzięki modlitwie do Mateczki, a niekiedy było mi ciężko odmawiać na początku z bólu, że zmęczenia. Ból przeszedł i pęknięcie zrasta się, natomiast co do małżeństwa jest ciężko, nie tak jakbym oczekiwana. Widocznie na to trzeba dużo czasu, wytrwałości, wyciszenia i pokory a przede wszystkim zawierzenia Bogu
tego strapienia . Wierzę mocno, że Mateczka otuli mnie i moją rodzinę, a tym samym moje małżeństwo swoim płaszczem i pomoże wyjść z kryzysu. Nie można się poddawać a tym samym trzeba, zawierzyć Maryi i jej Synowi swoje sprawy.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…