Aga: Pomoc w rozpaczy po rozstaniu

Szczęść Boże. Zdecydowałam się w końcu na napisanie swojego świadectwa związanego z odmawianiem Nowenny Pompejańskiej jak i również oddzielnie zmawianego różańca w różnych intencjach. Wszystko zaczęło się od bolesnego rozstania z chłopakiem. Po długim czasie bycia razem chłopak po prostu mnie zostawił z dnia na dzień powiedział że mnie nie kocha choć wiem, że zawsze mnie naprawdę kochał. Przez dłuższy ostatni czas w naszym związku nie było zbyt dobrze gdyż były wciąż kłótnie, różnice poglądów na wiele tematów również i na tematy dotyczące kościoła i ślubu kościelnego którego on za bardzo nie chciał jaki również samego chodzenia do kościoła spowiedzi i przyjmowania komunii świętej której on nie przyjmował. Wiem, że ja jestem też w dużym stopniu winna temu rozstaniu bo nie chciałam ustępować w wielu sytuacjach i źle się z tym czuję. Chłopaka zostawił mnie przed świętami Bożego Narodzenia 2014 to był dla mnie cios którego myślałam, że nie przeżyję. Miałam różne myśli, byłam załamana, wszystko mi było obojętne, nic mi się nie chciało. Nawet nie chciałam już jeść. Czułam się rozdarta na pół nie wiedziałam co mam robić byłam bezsilna gdyż moje prośby o jego powrót były bezskuteczne.
Read More

B. : Nieustanna Opieka Matki Bożej!

Witam Wszystkich, Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Chciałabym podzielić się z Wami wspaniałą nowiną oraz łaskami jakie otrzymuje od Naszej Najukochańszej Mateczki! Złożyłam Matce Bożej obietnicę złożenia świdectwa zatem dotrzymuję słowa, bo radość we mnie wielka.Przeczytaj B. : Nieustanna Opieka Matki Bożej!
Read More

Sylwia: Pewność siebie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus  i Maryja Dziewica. 33 dni temu skończyłam odmawiać nowenne.  Co prawda nie uprosilam w niej tego co chciałam ale Matka Boża obdarowala mnie wieloma innymi łaskami.  Mój mąż zbliżył się do Boga.
Read More

Lena: Miłość do męża

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Sama widzę jak chętnie czytam świadectwa innych ludzi, a wysłuchane prośby i optymizm osób je składających są dla mnie wielką motywacją do odmawiania pompejanki. Dlatego czuję się w obowiązku do Matki Bożej, a także wszystkich miłośników tej cudownej modlitwy, aby złożyć swoje już drugie świadectwo. Chciałabym napisać o ostatniej nowennie, którą ukończyłam miesiąc temu.
Read More

Ewa: Modlitwa o nowe, lepsze życie

Na Nowennę Pompejańską trafiłam przypadkiem, nigdy wcześniej nie słyszałam o niej, więc zaczęłam o niej czytać. Kiefy już wiedziałam jak ją odmawiać i byłam pewna, że będę Ją odmawiać, pomyślalam że poczytam sobie świadectwa ludzi, którzy już się modlili nowenną. No i wystraszyłam się, bałam się, że po pierwsze nie znajdę tyle czasu aby każdego dnia się modlić, obawiałam się co może się wydarzyć w trakcie idmawianua nowenny
Read More

Klaudia: Prawdziwe piękno

Nowennę pompejańską zmówiłam ponad rok temu w nadziei, że Maryja uczyni mnie przez tę modlitwę piękną kobietą. Prosiłam o piękno zewnętrzne ale i wewnętrzne. Po odmówieniu nowenny Maryja postawiła na mojej drodze wiele pięknych kobiet, które uświadomiły mi, że piękno kobiety to przede wszystkim piękne serce zdolne do kochania. Wszystkie te kobiety, które uznałam w swoim sercu za piękne, były blisko Boga. Biło od nich światło, radość, dobroć, życzliwość, pokora, jakiej można doznać będąc tylko w bliskiej więzi z Bogiem. Maryja zaprowadziła mnie w miejsca, gdzie sama nigdy bym nie poszła. Dzięki niej wstąpiłam do wspólnoty i poznaję niesamowite osoby, które każdego dnia utwierdzają mnie w przekonaniu, że prawdziwe piękno może pochodzić tylko od Boga.

Jeśli się wahasz nad odmawianiem tej modlitwy, zachęcam – odmów. Tylko miej świadomość, że Maryja daje stokroć więcej niż się spodziewasz. Przed odmawianiem tej nowenny moja codzienna modlitwa trwała 2 minuty, a więc miałam ogromne wątpliwości czy dam radę. Ja dałam radę, więc i Ty dasz! Z Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Klaudia: Prawdziwe piękno"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Piekne świadectwo tez modlilam się wielokrotnie modlitwa pompejanska

Eva
Gość

🙂 też spotykam takie piękne osoby (kobiety) co jest również motywacja do odmawiania tej cudownej modlitwy.

Obrazki z nowenną pompejańską?