Marcin: Moje niezauważone dzialanie Maryji

Postanowiłem kupić tę gazete i przeczytać ten artykuł o tej nowennie pompejanskiej następnie kupiłem broszurke jak ją odmawiać . Z poczatku postanowiłem jej nie odmawiać ponieważ miałem obawy że nie podołam odmawiajac ją.
Read More

Angelika: Dzięki nowennie nie poddałam się

Chciałabym się podzielic swoim swiadectwen które otrzymałam od Matki Boskiej. Odmawialam nowennę w intencji dostania się na wymarzone studia. Miałam rok przerwy po liceum gdyż nie chciałam chodzić na studia które będą mnie nudzić dlatego poprawilam mature odmawialam nowenne i po trudach dostałam się na pielęgniarstwo na Collegium Medicum w Krakowie .
Read More

Sylwia: Wiara czyni cuda

Witam. To moje kolejne świadectwo na tej stronie. Odmówiłam już trzy i pół Nowenny. Ostatnią zakończyłam pod koniec lipca i chciałabym złożyc świadectwo z dwóch ostatnich, które bez problemu dokończyłam.
Read More

Agnieszka: Intencja niewysłuchana – łaska otrzymana

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Nowennę odmówiłam kilka miesięcy temu. Mimo ze moja intencja nie została wysłuchała ponieważ taka była wola Boga to otrzymałam wiele łask. Nasza Mama bardzo pomaga mi w zyciu. Coraz więcej czasu spędzam na modlitwie nie tylko różańcowej. Staram sie zyc zgodnie z wola Boga. Na koniec namawiam was do modlitwy różańcowej. Powierzajcie wszyskie sprawy Bogu. Bog z nami to któż przeciwko nam?
Read More

Krzysztof: Nowenna pompejańska – sposób na piękne życie

Od dłuższego czasu próbowałem zmobilizować się do napisania tego świadectwa. Pierwszą nowennę rozpocząłem na początku tego roku (2017), w tej chwili odmawiam piątą. Mimo, że już dużo wcześniej "coś" ciągnęło mnie, aby rozpocząć tę modlitwę, to dopiero świadectwo mojego brata, który pewnego dnia przyznał mi się, że odmawia nowennę pompejańską, zmobilizowało mnie do jej rozpoczęcia.
Read More

Marta – LIST: Siła modlitwy

Na nowennę pompejską trafiłam dzięki św. Ricie. W 2016 straciłam dziecko w 33 tygodniu ciąży. Od początku czułam ogromną siłę by poradzić sobie z tą stratą. Postanowiłam całkowicie zawierzyć Bogu to wydarzenie. Zbliżyłam się do Boga. Zaczełam się modlić, Później wspólnie z mężem się modliliśmy o dziecko. Szukać modlitwy dla siebie.Uczęszczać do kościoła. Modlić się o kolejną ciążę. We wrześniu 2017 dowiedziałam się że jestem w ciąży. Moja radość była ogromna. Chęć i potrzeba modlitwy była tak silna, że szukałam wszystkich modlitw, by podziękować i jednocześnie prosić o szczęśliwe rozwiązanie w maju. Modliłam się do św. Rity po modlitwie do niej natknęłam się na nowennę pompejską. l tak 8 dzień już się modlę, daje mi siły gdy nachodzi mnie zwątpienie, czuje spokój wewnętrzny. Głęboko wierzę że uda mi urodzić to dzieciątko,

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marta – LIST: Siła modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Gdy jest Bóg na pierwszym miejscu wszystko jest na swoim miejscu tak trzymać

Ewa
Gość

Marto, niech Maryja otacza Ciebie, twoje dziecko, twojego męża, swoją matczyna opieką. Wszelkich łask Bożych życzę!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.