Mariusz: Wielkość Jej łaski nie zna granic

Szczęść Boże.Modliłem się aby córki się nawróciły.MATKA BOŻA dała tyle szczęścia.Przestałem pić alkohol córka sie jedna uspokoiła ma 15 lat także okres buntu był bardzo silny,brat rodzony wrócił do kościoła choć w to bardzo wątpiłem.Bardzo był oddalony od Boga. Przeczytaj Mariusz: Wielkość Jej łaski nie zna granic
Read More

Paweł: Moje nawrócenie

Dopiero przed chwilą uzmysłowiłem sobie, że to co dzieje się aktualnie w moim życiu jest skutkiem odmówionej przeze mnie nowenny.
Read More

Mariola: Tu znajdziesz ratunek

wiem, że wszystko zakończy się dobrze za wstawiennictwem Królowej Różańca Świętego.
Read More

Lucy.: Dziękuję za łaski dane mi przez nowennę pompejańską

Szczęść Boże, To pierwsze moje świadectwo. Odmawiam Nowennę Pomejańską od styczni a 2014, kiedy dowiedziałam się o chorobie mamy. Od tamtej pory NP towarzyszy mi w życiu. Maryja wysłuchała mnie wiele razy, dając uzdrowienie moim bliskim, miłość i zrozumienie w rodzinie. Maryja zmieniła również moje życie.
Read More

Mama: Uzdrowienie córki

Trzy lata temu moja córka zachorowała na depresje , która przerodziła się w psychozę , córka trafiła na oddział psychiatrii , załamałam się strasznie , chodziłam jak przysłowiowy zombi ale nie poddałam się w modlitwie oddałam wszystko w ręce Boga i Matki Najświętszej Maryi . Wiedziałam , ze nic i nikt jej nie pomorze jak tylko Bóg ,nieustannie się modląc . Nowennę Pompejańską w intencji o uzdrowienie córki odmówiłam dwukrotnie. Wiedziałam, ze są podejrzenie o schizofrenie , na jednej z wizyt lekarz powiedział do córki ,ze z kilku takich młodych pacjentów miała Pani szczęście bo wyszła Pani z tego najlepiej inni tego szczęścia nie mieli , ja od razu pomyślałam , ze to nie szczęście ale Bóg , który nas wysłuchał za wstawiennictwem Matki Najświętszej i jeszcze modląc się codziennie do kilku świętych Św. Judy, Św Rity , Św. Charbela Św Ojca Pio , Św. Jana Pawła II i Św. Kamila i do dzisiaj się modlę do tych świętych . Ponadto chodząc do psychologa z nuta nieśmiałości polecił nam aby udać się do egzorcysty , którego modlitwa również bardzo pomogła bo po tym spotkaniu objawy ustąpiły córka poczuła się o wiele lepiej . Módlcie się, wytrwajcie w wierze nigdy się nie poddawajcie nawet w największych życiowych tragediach . Bóg Zapłać 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Mama: Uzdrowienie córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu!

Obrazki z nowenną pompejańską?