Ona Ja: Dziękuję Ci Maryjo za wszystko…

chciałam podziękować Matce Bożej za swoją opiekę nade mną oraz nad moją rodziną. W tej chwili odmawiam swoją 6 Nowennę. Odmawiając nowennę czuję się bezpieczniejsza, w mojej głowie wiele spraw się poukładało. Gdy kończę Nowennę i jest czas, że jej nie odmawiam to czegoś mi brakuje i zaczynam kolejną. Dodam, że wiele łask wyprosiłam u Matki Bożej choć są jeszcze takie na które nadal czekam ale wierzę, że przyjdą one do mnie w odpowiednim momencie mojego życia.
Read More

andzia: moja modlitwa została wysłuchana

Z nowenna pompejanska zetknąłem się dzięki mojej mamie która podarowała mi małą broszurękę na temat nowenny i obietnicy Matki Bożej Pompejanskiej.Nowennę odmówiłam dwa razy w tej samej intencji i krótko po jej zakonczeniu moja prośbą została wysłuchania. Przeczytaj andzia: moja modlitwa została wysłuchana
Read More

Natalia: Zdany egzamin na prawo jazdy

moc tej nowenny przejawia się w codziennych ludzkich sprawach
Read More

Grzegorz: 3 Nowenny

Chciałbym się podzielić swoim świadectwem łask które otrzymałem dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny. Jak każdy z Was miałem jakieś trudności w życiu mniejsze bądź większe, te największe powierzyłem Maryi przez nowennę pompejańska :) Moja przygoda z nowenna zaczęła się dosyć spontanicznie, modlitwa różańcowa nie była mi obca ale czułem czasami brak spełnienia duchowego, sam nie wiem czy to wynikało z mojej postawy na modlitwie ( częste rozproszenia, ucieczka do spraw codziennych) czy po prostu może z tego ze Boże plany były inne.
Read More

Katarzyna: Matka Najświętsza przyszła z pomocą

Matko!Ty nas chronisz przed rozpaczą!Z całego serca jestem wdzięczna Matce Bożej za to,że była ze mną i moimi bliskimi w trudnym dla nas czasie.W październiku 2013 roku zachorowała na straszliwy nowotwór (wątroba,trzustka) moja mama,nie było szans na wyleczenie jedynie opieka paliatywna wchodziła w grę.Mimo tak przerażających rokowań postanowiłam błagać Matkę...
Read More

Magdalena: Szkoła podoficerska

Szczęść Boże, pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowenna była moim postanowieniem noworocznym. Modliłam się w intencji mojego chłopaka, który pragnął dostać się do szkoły podoficerskiej, bo od zawsze marzył aby pracować w służbach mundurowych. Niestety wielokrotnie się na tym sparzył. Kompletnie nie wierzył w siebie. Po dwóch zaliczonych etapach rekrutacyjnych czekaliśmy na termin trzeciego. On trenował, uczył się, ale nie wierzył, że to może się udać. Wiadomo jak w Polsce rządzą znajomości. Na ponad 500 osób startujących na początku było tylko 50 miejsc. Był świadom, że to jest niemożliwe żeby on bez żadnej pomocy „z zewnątrz” stał się jednym z Nich…. Postanowiłam mu pomóc i zasięgnęłam pomocy u Mamy. W środku Nowenny poznaliśmy termin. Modliłam się gorąco, aby mu się udało. Po skończeniu czekaliśmy ok. tydzień na wyniki. W Internecie pojawiały się wpisy ludzi, którzy się dostali… Bałam się, że to wszystko to przykrywka, że ludzie, którzy „mieli” się dostać już się dostali, aż tu nagle telefon, że się dostał!!! Jak o tym usłyszałam rozpłakałam się… To niewiarygodne! Maryja usłyszała moje wołania. To jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Polecam wszystkim tę modlitwę! Jest piękna i dzięki Niej otrzymałam wiele łask, moje życie się ustabilizowało, stałam się spokojniejsza, bardziej radosna. Planuje rozpocząć kolejna! Jeśli myślisz, że to za trudne, że nie dasz rady to nie prawda. Zacznij jeden dzień, a zobaczysz jak szybko różaniec stanie się Twoja codziennością!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magdalena: Szkoła podoficerska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne świadectwo, Magdaleno! Chwała Panu!

Gosc
Gość

Wspaniałe swiadectwo. Jesli chodzi o mundurowych to poczytaj w necie o dziewczynach i zonach mundurowych polec kafeteria. Niech dobry Bog Cie prowadzi i twojego chłopaka.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?