Patrycja: Szkoła

Tego roku skończyłam 8 klasę. Byłam pewna że bez większego problemu dostane sie do wymarzonego liceum. Jednak bardzo słabo poszedł mi egzamin ósmoklasisty i pomimo że miałam same 5 i 6 zaczęłam strasznie obawiać się że mogę sie nie dostać. Ten strach mnie paraliżował i zaczęłam szukać w internecie odpowiedniej modlitwy. Trafiłam na świadectwo pewnej kobiety która pisała ze jej córka miała podobny problem do mojego i odmawiała nowennę pompejańską. Po chwili namysłu przypomniałam sobie ze mam gdzieś książeczkę z nowenną ktorą kupiłam będąc na pielgrzymce. Zaczęłam odmawiać nowennę ale i tak miałam w głowie to że się nie dostane. Jako pierwszy wybrałam profil z rozszerzeniem matematyka biologia chemia lecz potem stwierdziłam że chce iść na humanistyke lecz nie było już odwrotu. Powiedziałam wtedy sobie ,,Jezu zostawiam to tobie ty się tym zajmij,,. Trwałam w odmawianiu nowenny lecz w okresie wakacyjnym nie było mi to na rękę i kosztowało sporo wyrzeczeń np. zamiast iść ze znajomymi spędzałam ten czas na modlitwie. Wczoraj przyszły wyniki. Okazało się ze dostałam się do wymarzonego liceum i na dodatek nie przyjęli mnie na profil z 1 preferencji tylko zostałam przyjęta na wymarzoną humanistyke. Teraz wiem że mam nie wątpić w siłę modlitwy oraz w to że Bóg chce dla mnie jak najlepiej i nie da mnie skrzywdzić.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

  • Jejku tak bardzo zazdroszczę, że Twoja prośba została wysłuchana. Obecnie jestem na 42 dniu i mam wrażenie , ze zamiast byc lepiej jest niestety gorzej, albo byle jak. obawiam się ze moja prośba nie zostanie wysłuchana i po cichu tracę nadzieje.

  • Podziwiam, że w tak młodym wieku jesteś tak dojrzałą, mądra i wytrwałą osobą. Życzę wszystkiego dobrego i oby Pan Bóg miał Cię zawsze w swojej opiece.

  • Jesteś przykładem dla młodych i starszych… Powodzenia, z Maryją idź śmiało przez życie 🙂

  • Patrycjo! To bardzo dobrze, ze dostalas sie na wymarzona humanistyke. Widze w Tobie duzy potencjal w tym kierunku. Piszesz ladnie , skladnie i bezblednie 🙂 . Zycze Blogoslawienstwa Bozego i wielu sukcesow w liceum.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!