Ela: Czystość w małżeństwie i spokój ducha

Odmawiam 5. nowennę ciągiem i nie zamierzam przerywać... Maryja wprowadziła do naszego domu spokój ducha, jakiego wcześniej nie znaliśmy. Odstąpił od nas zły duch dręczyciel, bo ciągle czymś się zamartwialiśmy.
Przeczytaj całość

Kornelia: Dzięki chorobie odnalazłam sens mojego życia

Chciałabym się podzielić moim świadectwem. Odmawiam czwartą nowennę pompejańską, ale tak na prawdę pierwszą, te wcześniejsze pomimo moich starań i wysiłków nie przyniosły efektów jakich oczekiwałam. Różnie sobie to tłumaczyłam, że może wola Boża byla inna, że Pan Bog nie wysluchuje każdego, itd. Teraz już wiem, że za pomocą różańca można wymodlić sobie wszystko, dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych, a ja się po prostu źle modliłam. Teraz to wiem, mój kochany mąż również odmawiał nowennę w mojej intencji, wstawał o 4:00 rano żeby zdążyć przed pracą i się pomodlić (a ja wstyd się przyznać, modliłam się na leżąco)
Przeczytaj całość

Renata: Łaski zesłane w odpowiednim czasie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Panienka.Nowennę odmówiłam w intencji dobrej pracy za granicą i potrzebnych łask dla mojego męża. Odmówiłam ją w tamtej zimy A W Maju urodziłam mojego synka Piotrusia i wówczas obecność mojego męża przy nas była mi bardzo potrzebna.
Przeczytaj całość

Justyna: zostaliśmy rodzicami Jasia

Nareszcie mogę dać upragnione świadectwo:cierpię na niepłodność i z mężem czekaliśmy na dzieciątko 5 lat. W 2010 roku trafiliśmy do lekarza zajmującego się naprotechnologią i 10 miesięcy później byłam już w ciąży. Nasza córeczka urodziła się 23 grudnia 2011 i żyła 15 dni. Miała ciężką wadę serca, która nie została...
Przeczytaj całość

Gosia: To jeszcze nie to a już tak wiele

Witam wszystkich, intencję w Nowennie Pompejańskiej ofiarowałam za moją rodzinę aby wrócił upragniony spokój, miłość, radość i poczucie bezpieczeństwa. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem przemocy domowej zarówno psychicznej jak i tej fizycznej. To spowodowało, że musiałam uciekać z własnego mieszkania wraz z kilkuletnim synem.
Przeczytaj całość

Karola: Zostałam wysłuchana

Moja batalia z nowenna pompejanska zaczela sie w pazdzierniku,a zakonczyla w styczniu. Batalia, poniewaz nie byla dla mnie to latwa modlitwa. Najwieksza trudnosc sprawialo mi skoncentrowanie sie. Zawsze cos mnie rozpraszalo. Niestety jednego dnia nowenny nie odmowilam. Bylo to juz pod koniec czesci dziekczynnej.Dlaczego zaczelam odmawiac nowenne… Zaczela pobolewac mnie lewa piers. Na badaniu usg wyszlo ze mam torbiel, i cos co wygladalo jak nowotwor zlosliwy. Na dodatek lekarz stwierdzil powiekszone wezly chlonne. Po jakims czasie pojechalam na kolejne badanie usg. Bylam zrozpaczona bo wiedzialam co uslysze od lekarza. Ale jakie bylo moje zdziwienie gdy na usg widniala tylko torbiel, po tej drugiej zmianie I powiekszonych wezlach nie bylo sladu! To byla moja pierwsza nowenna. Zostala wysluchana juz podczas czesci blagalnej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Karola: Zostałam wysłuchana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Super, cieszę się bardzo razem z tobą i chwała Bogu niech będzie Pan Bóg uwielbiony.

Obrazki z nowenną pompejańską?