Stanisław: Znów mogę cieszyć się zdrowiem

O Najwspanialsza Królowo Nieba i Ziemi, Matko Boga i Matko moja, padając na kolana przed Twoim Wizerunkiem, ze łzami radości, z wielką pokorą pragnę złożyć Tobie Matko najserdeczniejsze podziękowanie za pomoc w odzyskaniu zdrowia. Gdy byłem bardzo chory i leżałem w szpitalu na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, prosiłem Ciebie o łaskę zdrowia. Ty Najukochańsza Mateńko nie opuściłaś mnie, sprawiłaś, że lekarze szybko rozpoznali chorobę (masywną zatorowość płucną
o przebiegu zakrzepicy żył głębokich kończyn dolnych ) i zastosowali odpowiednie leczenie. Przysłałaś mi też Pana Jezusa w Komunii Świętej, by mnie umocnił, którego przyjąłem do serca z rąk ks. kapelana szpitalnego. On również udzielił mi sakramentu namaszczenia chorych.
I Pan Jezus, za Twoim wstawiennictwem, UZDROWIŁ MNIE. Z dnia na dzień czułem się coraz lepiej i po kilku dniach zostałem wypisany ze szpitala. Dziś cieszę się odzyskiwanym zdrowiem i rodziną. I choć nadal przyjmuję leki i wykonuję badania kontrolne, to czuję się dobrze, a mam już 85 lat.
Dziękuję Ci Matko Najświętsza za dobrą rodzinę, która mnie w tak trudnych chwilach codziennie odwiedzała w szpitalu i podnosiła na duchu. Z wdzięczności przyrzekam Tobie Matko Najświętsza, że nie wypuszczę z rąk moich różańca świętego. Dopóki mi sił starczy, będę codziennie go odmawiał, jak również nadal kontynuował odmawianie Nowenny Pompejańskie oraz na każdej mszy świętej przyjmować będę, o ile pozwoli mi na to zdrowie, Twego Syna Jezusa Chrystusa do serca swego.
Chciałbym też prosić Ciebie, Kochana Matko, o dalszą opiekę nade mną oraz nad całą moją rodziną.
Pod Twoją Obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko… Nie opuszczaj nas Matko… Nie opuszczaj nas…

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Janka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Janka
Gość
Janka

Pięknie napisałeś o wstawiennictwie Maryi. Niech Bóg Ci błogosławi i nam wszystkim. Maryjo, Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?