Robert: O zdrowie siostry

O Nowennie usłyszałem pierwszy raz oglądając ks Piotra Glas. Długo się wstrzymywałem pojęcia odmawiania Nowenny. Myślałem że nie dam rady, że nie wytrwam. Poznając moją ukochaną dziewczynę zgadzaliśmy się o Nowennie. I ta rozmowa i we mnie kiełkowała tym bardziej że moja dziewczyna już kilka odmówiła Nowenny.
Read More

Joanna: Dziękuję Maryjo za łaskę pracy dla syna

Chcę złożyć świadectwo dotyczące uzyskania łaski pracy przez mojego syna, nowennaą modliłam się poraz pierwszy i zostałam wysłuchana juz w połowie części błagalnej, dziękuję kochana Mamo za wszystkie cuda, ktore uczyniłaś. Ave Maria.
Read More

Natalia: Niezwykły znak od Maryi

przeszłam załamanie duchowe z powodu pogardy
Read More

Agnieszka: Bez różańca już nie potrafię.

Pierwszy raz zetknęłam się z Nowenną Pompejańską na początku roku. Zapragnęłam ją odmówić w intencji mojego najstarszego syna. Jak każda matka chcę aby dzieci były szczęśliwe. Pomimo skończonej trzydziestki ciągle jest sam, a tak chciałabym, aby założył szczęśliwą rodzinę.
Read More

Elżbieta: już wiem że zostałam wysłuchana

Chcę się z Wami podzielić moim doświadczeniem …. noc dziś była bardzo niespokojna się co chwilę obudziłam się i plątały mi się bardzo grzeszne myśli , prosiłam Najświętszą Panienkę i Pana Jezusa ....że nie chcę tak żyć , żeby przybyli mi z pomocą i uchronili przed upadkiem....zasypiałam i po jakimś czasie...
Read More

Jola: Spokój w małżeństwie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. To moje pierwsze świadectwo. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam poprzez jedną ze stron internetowych, we wrześniu 2017 roku. Modlitwę za spokój w rodzinie zaczęłam odmawiać w jedenastą rocznicę naszego ślubu. Od początku mojego małżeństwa miałam problem z teściową. Teściowa jest bardzo zaborczą osobą, dręczącą psychicznie mojego męża. Ma pretensje, że „poszedł w tamtą stronę”. Nie darzę jej sympatią. Nie potrafi się cieszyć, że jej syn trafił do normalnej rodziny. Ze strony mojej mamy nigdy nie usłyszałam złego słowa na mojego męża, chociaż będąc pod wpływem teściowej sprawiał przykrość mojej rodzinie. Potrafił przejść koło nich jak powietrze. Dużo zła przez nią się wydarzyło w naszym małżeństwie: kłótnie, krzyki, bo mąż był jak chorągiewka na wietrze. Potrafił wejść do domu i rozpoczynać awanturę, a ja nie wiedziałam o co chodzi. Był pod wpływem swojej matki, która bardzo mnie szkalowała, ale tylko pod moją nieobecność. Najgorsze, że nasze córki były tego wszystkiego świadkami. Mąż wiele zrozumiał w czasie gdy odmawiałam nowennę. Już nie traktuje swojej matki jak wyroczni, której należy słuchać. W naszej rodzinie zagościł spokój. W październiku odmawiałam już trzy nowenny. Trzecią rozpoczęłam w intencji zdrowia mojego teścia. W sierpniu i we wrześniu przeszedł operacje wycięcia guza pęcherza. Wyniki histopatologiczne okazały się być złe.
Z powodu kłopotów z sercem odmówiono chemii. Pozostały naświetlania. Teść czekał na wiadomość o rozpoczęciu leczenia i 18 grudnia miał się zgłosić do szpitala na zabiegi. Ja tego dnia zakończyłam część dziękczynną za teścia. Uważam, że to znak od Naszej Najświętszej Matki, że wysłuchuje. Modlitwa wciąga ja już co dzień będę związana nowenną. Pierwsze modlitwy zostały wysłuchane pomimo, że odmawiałam w drodze do pracy, z pracy, przy sprzątaniu. Teraz Maryja daje mi znaki, że chce pilniejszej modlitwy. Często budzę się rano przed czasem i zaczynam odmawiać modlitwę. Obecnie odmawiam szóstą nowennę. Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Jola: Spokój w małżeństwie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JUstyna
Gość
JUstyna

A co to jest normalna rodzina?

irena
Gość

jola odmow NP za twoja tesciowa,postaraj sie z calego serca jej wybaczyc wszystko ,zobaczysz jeszcze kawe bedziecie razem pic ,ja mialam wspaniala tesciowa ,ale zanim poszlam do niej tzn do meza mieszkac to mialam mdlosci i skrecalo mi zoladek z bolu ,jednak bardzo milo sie rozczarowalam ,bo ona traktowala mnie jak corke ,niestety juz nie zyje ,zmarla na raka mozgu

enia
Gość

Jola zapisz się u teściowej tak jak to zrobiła Faustyna,Matce Przenajświętszej powiedziała „musisz mnie kochać bo jestem oblubienicą Twojego Syna”
I odmów za teściową NP o łaski dla niej

irena
Gość

enia ,masz jakies wiesci o naszej ali ?co z nia?

enia
Gość

wiem tyle ,że zyje, jak coś wiecej sie dowiem napisze

irena
Gość

dzieki enia ,to dobrze ze zyje ,modlimy sie dalej

MaryLu
Gość
MaryLu

Jest mi znajome Jolu to co piszesz. Moja teściowa również mieszała w moim małżeństwie, bardzo mnie krytykowała, zniechęcała męża do mnie, wytykała wady, podważała zdanie itp. A mąż również tak jak początkowo Twój ją słuchał i traktował jak wyrocznie. Małżeństwo znalazło się w kryzysie i to poważnym, grożącym nawet seperacja. To opamietało moją teściową i trochę się wycofała. Naprawdę przykre to, że można tak szkodzić małżeństwu. Staram się jej wybaczyć, budować lepsze relacje. Bardzo dobrze, że poszłaś w tej trudnej sytuacji do Maryji prosić o pomoc, niech czuwa nad właściwymi relacjami w rodzinie, bo toksyczne potrafią wyrządzić dużo krzywdy.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.