Magdalena: Nieustanna opieka Matki Bożej

Nowennę odmawiam z niewielkimi przerwami od sierpnia 2015 roku. Za każdym razem odczuwam ogromną opiekę Matki Bożej, spływają na mnie i moją Rodzinę łaski, o które nawet nie prosiłam. Niemniej jednak, pojawia się również działanie złego i to w taki sposób, że wydaje się, że zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Trzeba jednak ufać i wierzyć i przede wszystkim wytrwać w modlitwie do końca. Otrzymane łaski są niezmierzone.
Modliłam się w różnych intencjach: między innymi w intencji dusz w czyśćcu cierpiących, o potrzebne łaski dla moich dzieci, o poprawę relacji małżeńskich, o rozwiązanie zagmatwanych sytuacji w pracy.
Dwie Nowenny nie zostały wysłuchane – była to ta sama intencja. Ponieważ intencja była szczególna, za każdym razem dodawałam modlitwę, że proszę o wysłuchanie, jeśli taka jest Wola Boża. Widocznie Pan Bóg i Matka Boże wiedzą lepiej co dla mnie będzie lepsze. Przyjęłam to z pokorą. W trakcie tych dwóch Nowenn otrzymałam sporo innych łask.
Nie wyobrażam już sobie życia bez różańca, choć moja modlitwa często jest niedoskonała, zwłaszcza jeśli odmawiam poszczególne części różańca gdzieś w drodze lub w kolejce. Myślę jednak, że Matka Boża widzi nasz trud i wysłuchuje naszych modlitw, nawet jeśli czasem nie wszytko jest tak jak być powinno. Poczucie , że Matka Boża jest blisko i otacza mnie swoją opieką jest dla mnie kolejnym owocem każdej Nowenny.
Módlcie się do Matki Bożej, ponieważ to Ona prowadzi nas prosto do Swojego Syna. A często nasze modlitwy zostają wysłuchane nie w taki sposób, w jaki prosimy. Otrzymujemy nie to czego oczekujemy, ale to czego potrzebujemy, a to najlepiej wiedzą Maryja i Jezus. Nowenna Pompejańska ma ogromną moc zmieniania naszego życia na lepsze. Ja dzięki tej modlitwie jestem bardziej pokorna i otwarta na działanie Woli Bożej w moim życiu. Intencji nie brakuje, ciągle pojawiają się kolejne sprawy i problemy do omodlenia, tak więc chciałabym do końca mojego życia mieć siłę i sprawność umysłu, aby móc odmawiać Nowennę i głosić wszystkim potęgę tej modlitwy.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
DominikaWiktoriaJak Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jak
Gość
Jak

pięknie 🙂

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Ja nie dostałam i co niby tego potrzbuję?

Dominika
Gość
Dominika

Wiesz co Wiktoria pomodle się za ciebie dzisiaj do św Teresy od dzieciątka Jezus i jak trzeba będzie to jutro też i pojutrze żebyś w końcu uwierzyła, bo wylewane swoich żali pod każdym świadectwem nic ci nie da, pomodle się za ciebie a sama od siebie życzę Ci spełnienia tego o co się modlilas i żebyś nie traciła wiary

Wiktoria
Gość
Wiktoria

W co mam uwierzyć?

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ