Aga: zaczęłam mieć dziwne myśli

Matka Boża i da siły będę odmawiać tę modlitwę do końca życia....
Przeczytaj całość

Beata: Poznałam Moc Matcznej Miłości Maryji Przenajświętszej w najtrudniejszym momencie życia

Chciałam podzielić się z Wami moim krótkim świadectwem. Jestem matką trójki dzieci, które są w Domu Ojca, w Niebie. Po tragedii która nas (mnie i męża)spotkała, szukałam cały czas Boga...nigdy od Niego nie odeszłam, ale moc Matki Bożej, Matki naszej ofiarowanej nam przez Jezusa na krzyżu poznałam dopiero właśnie po...
Przeczytaj całość

Agnieszka 36 lat: Jakos inaczej

Dziś mam ostatni dzień NP ale od jutra zaczynam po raz drugi. Jestem spokojniejsza, mieliśmy problemy finansowe związane z Urzędem Skarbowym
Przeczytaj całość

Kinga: O sytuacji po ludzku bez wyjścia i pomocy jaką otrzymałam.

Mialam ogromne pretensje do Boga, że to chyba jakis zart. Daje a potem odbiera. Po co? Dlaczego? Och jak bardzo nie chcialam wtedy zyc, za duzo problemow zwalilo sie na glowe.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Maryja wszystkim pokierowała!

Chcę dać krótkie świadectwo działania Naszej Matki poprzez tę cudowną modlitwę pompejańską. Pisałam już kilka razy o swojej sytuacji, bo mój krzyż dźwigam od ponad dwóch lat. Taki też czas modlę się Nowenną Pompejańską o uwolnienie mojego męża od zniewolenia oraz o przywrócenie naszej małżeńskiej jedności (na przemian). Mój mąż od dwóch lat regularnie mnie zdradzał i oszukiwał.
Przeczytaj całość

Jadwiga: Dziękuję że Jesteś i się nami opiekujesz

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica!
Pragnę złożyć świadectwo aby podziękować Matce Różańcowej z Pompejów za wszystkie dotąd łaski jakie otrzymałam i moim bliscy przez wstawiennictwo Maryi.
Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać ponad trzy lata temu. Pierwsza nowenna była w intencji mojego taty, który był bardzo chory i dzięki właśnie nowennie, dzieki Matce Bożej nasz tata dostał szansę i dzisiaj jest z nami. Druga nowenna była w intencji pracy dla mnie. Po urodzenia drugiego syna dostałam wypowiedzenie z pracy. Modliłam się nowenną, aby Mateczka znalazła dla mnie pracę. Prosiłam, aby praca była niedaleko domu, abym zawsze miała czas dla moich dzieci. Najciekawszy jest fakt, że za szczególnego patrona mojej modlitwy obrałam sobie Św. Jana Pawła II. Podczas części dziękczynnej dostałam propozycję pracy:) bardzo blisko domu, zawsze mam czas dla moim dzieci i bliskich i do tego moja praca znajduje się na ulicy Jana Pawła II :). Moja kolejna już chyba 4 nowenna była w intencji mojego zdrowia. W pewnym momencie życia zaczęłam mieć kłopoty zdrowotne, problemy neurologiczne z moimi nogami i rękami. Po zrobieniu wszystkich wyników badań i konsultacji lekarskich lekarz stwiedził, że nie umie znaleźć przyczyny moich dolegliwości. W trakcie odmawiania nowenny dolegliwości ustąpiły.
Dziękuję Ci Mateczko za wszystko za to, że Jesteś i się nami opiekujesz jak Najlepsza z Matek.
Kochani zachęcam Was do zawierzenia siebie i swoich problemów Naszej Matce. Naprawdę warto!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jadwiga: Dziękuję że Jesteś i się nami opiekujesz"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

PIęknie. Życzę błogosławieństwa Bożego dla ciebie i twojej rodziny.

Ewa
Gość

Chwała Panu!

Obrazki z nowenną pompejańską?