Marta: łaski duchowe

Odmawiam ta nowennę pierwszy raz ale od poczatku można powiedzieć spadły na mnie jak lawina łaski od NASZEJ KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIETEGO!pierwsza i dla mnie najważniejsza to ta że pokochałam naprawdę modlitę różańcową chociaż wcześniej trudno mi było odmówić nawet dziesiątek z racji tego że należę do róży różańcowej,zawsze uważałam go...
Przeczytaj

Agnieszka: Wyleczona z choroby nowotworowej

Chciałabym bardzo podziękować Maryi za to, że zostałam wyleczona z choroby nowotworowej. O nowennie powiedziała mi koleżanka, krótko po tym jak dowiedziałam się, że mam guza w piersi. Postanowiłam odmówić nowennę o swoje zdrowie, ale w tym dniu dowiedziałam się również że moja koleżanka ma guza i przeżywa to samo co ja.
Przeczytaj

Ania: walka o wszystko !

Któregoś wieczoru w końcu powiedziałam Bogu: "tak, jutro idę do spowiedzi"
Przeczytaj

weronika: życie pełne łask

jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej.przekazanie tego co chce powiedziec jest dla mnie trudne , nie wiem jak obrac to w slowa. to co chce tu napisac nie bedzie do konca dotyczyc swiadectwa wysluchania nowenn, lecz łask, ktore otrzymalam podczas nowenny jak i przez cale zycie dzieki wierze. moze...
Przeczytaj

Anonim: Matka Boża od zawsze czuwa przy mnie

Witajcie. Mając nie całe 8 lat uległam wypadkowi: wpadłam pod samochód,odbiłam się od maski i wpadłam do rowu. Tydzień bylam nie przytomna,miesiąc leżałam w szpitalu.(miałam wstrzas mózgu, podejrzrwano wylew w jamie brzusznej).Nie bylam połamana obyło się bez jakiejkolwiek operacji. Ksiadz który przychodził do nas po koledzie,glaskał mnie po policzku i mówił, że Matka Boża D… mnie uratowala i żebym miała do Niej gorace nabożeństw. I tak jest po dziś dzień: KOCHAM CIĘ MATECZKO .Jestem zdrowa normalną osobą. Mając 29 lat wyszłam za mąż(o męża modliłam się 10 lat).Jesteśmy już ponad 8 lat po ślubie.NP odmawiam od 15.01.2017(3 odmówiłam za mojego męża-jest dużo lepiej w naszym małżeństwie,a za parę dni kończe 4 -tą o dar potomstwa,nie mamy dzieci.
Wierzę, że tam w niebie dobrze wiedzą co dla nas najlepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ewa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Życzę wszelkich łask Bożych !