Sabina: To co „zrobiła” ze mną Maryja jest nieprawdopodobne

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam się przypadkiem od znajomej, która podobnie jak ja boryka się z chorym dzieckiem. Wówczas przyjęłam do wiadomości te informację i po zapoznaniu się z nią stwierdziłam, że to nie dla mnie, że nie dam rady a poza tym nie rozumiem jej odmawiania.
Przeczytaj całość

Szymon: „Prawda was wyzwoli”

Sięgnąłem po Nowennę Pompejańską w grudniu ubiegłego roku, kiedy to pierwszy raz w życiu stanąłem w obliczu sytuacji prawdziwie rozpaczliwej. Jako człowiek wychowany w rodzinie katolickiej nie stroniłem od Kościoła, wierzyłem w moc modlitwy, jednak nigdy nie było mi dane zaufać jej z taką siłą. Modliłem się wytrwale, licząc na...
Przeczytaj całość

Ewa i Michał: Pomoc w sprawach finansowych

Mieliśmy bardzo duże kłopoty finansowe. Pomimo, iż oboje bardzo się staraliśmy, codzienność była coraz gorsza do udźwignięcia.
Przeczytaj całość

Ewa: mieszane uczucia

2 dni temu skończyłam odmawiać swoją trzecią i czwartą nowenne (odmawiałam dwie jednocześnie). Odmawianie sprawiało mi trudność w porównaniu do dwóch wcześniejszych.
Przeczytaj całość

Bartłomiej: Dziękuję Mamusiu kochana

To moje 2 swiadectwo. Jestem w trakcie 4 nowenny, ale chce opisac troszke 3-cią. Modlilem sie za dusze w czysciu cierpiace. Byla to "trudna" nowenna: glupie mysli, zwatpienia, a po co ja sie wogole sie modle:) ale dalem rade. Modlac sie mialem troszke nadzieje ze One pomogą w sytuacji wdomu. I tak sie stalo...zona ktora choruje na depresje zaczela modlic sie ze mna nowenna:)
Przeczytaj całość

Anastazja: Byłam wrakiem człowieka

Moja pierwsza NP kończy się za 18 dni. Na początku nie sądziłam,że kiedykolwiek napiszę świadectwo, ale czuje, że dziś to ten moment. Ona tego ode mnie oczekuje. Odkąd zobaczyłam w modlitwie dziękczynnej,że Maryja pragnie,abym polecała różaniec, chcę to robić. Jestem bardzo młoda, a zaczęło się od rozstania z chłopakiem, zarazem przyjacielem. Rozstanie było bardzo burzliwe, nie mamy żadnego kontaktu, a wrecz czasem dowiaduje, się, że nadal mówi o mnie przykre rzeczy. Bardzo to przeżyłam i przez pierwsze dwa miesiące byłam nie do życia, tylko płakałam. Kochałam i kocham go całym sercem, ale w naszym związku pojawiła się duża zazdrość z mojej strony, kłótnie, nieczystość, potem on też się zmienił, chyba przez nowe otoczenie. Ja chciałam naprawiać naszą miłość, on nie. Dawniej była to piękna relacja, a sama wiara w Boga tego chłopaka była najpiękniejsza jaką widziałam, nie wiem jak jest teraz. Proszę Maryję,aby on wrócił, jeśli taka jest wola Pana Boga. Jednocześnie błagam o jego szczęście i o to, aby nad nim czuwała. Chcę jego dobra, ale rownież pragnę przy nim być i dzielić z nim swoje dni. Bardzo tęsknie. Jeszcze go nie ma i nie wiem,czy będzie, ale to dzięki Maryi osiągnęłam wielki spokój, opanowanie,zaczynam rozumieć wiele rzeczy i chyba dopiero teraz uczę się kochać. Gdyby nie to rozstanie, pewnie nigdy nie poznałabym co to prawdziwa modlitwa i kim jest ONA. Nie wiedzialam o niej nic, jeśli wcześniej się modliłam, tylko wypowiadałam więcej lub mnie słów do Boga. Żyję teraźniejszością i nie zamartwiam się cały czas, kocham Maryję i wiem, że nade mną czuwa. Wybaczyłam jemu wszystkie przykrości,których było wiele. Sobie też. O NP dowiedzialam się od o.Szustaka,który też często mi pomaga i uczy wielu dobrych rzeczy. Choć moja modlitwa często nie jest idealna,dokładna i tak czuję jej obecność. Czasem tez mam chwile zwątpienia jak każdy i zastanawiam się czy naprawdę chcę jego powrotu,skoro wszystko się układa. Zawsze decyduję się dokończyć nowennę. Pewnego razu,gdy odmawiałam różaniec w pociągu, usiadła przede mną kobieta,która tez zaraz wyciągnęła różaniec,modliła się i uśmiechnęła się do mnie. Wtedy poczułam, że to naprawdę jakiś znak. Zaufajcie jej, módlcie się, bądźcie dobrzy. Ona pomoże wam ze wszystkim, a na pewno da spokój i otuchę. Będzie zmieniała wasze życie. Ja już nie robię głupstw, byłam wrakiem człowieka, a ona pomogla mi od razu

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Anastazja: Byłam wrakiem człowieka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość

Bardzo ladne swiadectwo mloda damo , niech Najswietsza Panienka ma Ciebie w swoim sercu i obdrza Cie swoimi laskami

MaryLu
Gość
MaryLu
Anastazjo, szanuje Twoje uczucia i cierpienie. Jednoczesnie cieszę się, że z Maryja osiągnęłaś spokój, odnalazlas Boga, Ją, różaniec. Pros Maryję aby stało się to co będzie dla Was najlepsze. Dla Ciebie i tego chłopaka. Może Twój były chłopak ma rys osobowości narcystycznej? Nie osądzam go, ale piszę dlatego, bo to co opisujesz, jest mi dziwnie znajome. Znam narcyza, który pięknie mówił o wierze, a jest trudnym do życia człowiekiem. Jednoczesnie potrafił rozkochać a potem tak wbić w poczucie winy, obniżyć poczucie wartości, że kobieta znalazła się prawie na dnie. Zawierz wszystko, całą tę relację Maryji i Jej zaufaj. I otrzyj… Czytaj więcej »
Dorota
Gość
Dorota

Chwala Bogu!

Samotna
Gość
Samotna

Wiesz nie warto modlić się o powrót ja też to przeżywam od 7miesiecy jakoś na początku do mmie to nie dociera dopiero teraz od 2miesiecy czuje się gorzej psychicznie najbardziej się boje że będę sama już i nie odkochm się a mam 25 lat i gdzieś już tracę nadzieję że będę szczęśliwa z kimś a potem będę moala mezaa i dzieci

Marzena
Gość
Marzena

Samotna. Ja mam 30 lat i przeżyłam rozczarowanie…boli mnie to że 2 raz ci których wybralam odrzucili mnie. Ale wierzę że Matka Boża znajdzie mi ukochanego i zabierze ten ból odrzucen

Obrazki z nowenną pompejańską?