Joanna: Trwajcie w tej cudownej modlitwie

Witam wszystkich modlących się i tych,którzy jeszcze niepotrzebnie się wahają:) Wczoraj ukończyłam swoją drugą nowennę i nie zamierzam na tym poprzestać.Nie miałam dokładnie sprecyzowanej intencji-modliłam się "o potrzebne łaski". I takie otrzymałam! Wspaniałe świadectwo na koniec roku szkolnego,zdanie egz. teoretycznego na prawo jazdy,spotkanie niesamowitych ludzi w życiu,wyjazd wakacyjny w góry....
Read More

Małgorzata: Kochana Matko dziękuję Ci za opiekę, pomoc i wszystkie łaski

Witam Wszystkich! Chciałabym podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami związanymi z odmawianiem NP i podziękować Wszystkim, którzy zamieszczają swoje świadectwa- są one dla mnie podporą w chwilach zniechęcenia i zwątpienia.Przeczytaj Małgorzata: Kochana Matko dziękuję Ci za opiekę, pomoc i wszystkie łaski
Read More

Danuta: Jezeli ktos z sercem prosi Mateczka o łaske ten ja otrzyma.

Odmowilam juz 5 Nowenn Pompejanskich 3 zostaly wysluchane modlilam sie o prace dla dzieci i sprzedaz mieszkania. Mateczka Boza mnie wysluchala. Wiem,ze bede wysluchana tylko w swoim czasie.
Read More

Marcin: Moje niezauważone dzialanie Maryji

Postanowiłem kupić tę gazete i przeczytać ten artykuł o tej nowennie pompejanskiej następnie kupiłem broszurke jak ją odmawiać . Z poczatku postanowiłem jej nie odmawiać ponieważ miałem obawy że nie podołam odmawiajac ją.
Read More

Ala: Proście a otrzymacie

Mam 24 lata. Nowennę znalazłam przez przypadek gdy szukałam pomocy w modlitwie, bo nie mogłam zapomnieć o chłopaku który mnie zostawił przez półtora roku nie było dnia żebym o nim nie myślała. Zaczęłam czytać NP. i następnego dnia odmawiać. Bałam się, że nie dam rady odmawiać 3 części różańca, że nie będę miała czasu. Ale daję radę i naprawdę Matka Boża wysłuchuje. Odmówiłam 5 nowenn, jestem w trakcie szóstej. Proście, a będzie Wam dane. Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji siostry o zdrowie. Nie wiem czy została w pełni wysłuchana ale stałam się spokojniejsza i wiem, że Matka Boża się nią opiekuje i nic złego jej się nie stanie.
Read More

M: Moja choroba się cofnęła

Jesienią ubiegłego roku modliłam się NP z prośbą o stabilny poziom hormonów dla mnie i mojego chłopaka. Oboje cierpimy na choroby autoimmunologiczne, które na początku ciężko było okiełznać, ponieważ wyniki badań co rusz „skakały” ze skrajności w skrajność. Stąd też po doświadczeniach pomocy Maryi w innych kwestiach postanowiłam powierzyć jej i ten problem, który w tym czasie przerósł nie tylko mnie. W czasie trwania Nowenny okazało się, że mój chłopak jest leczony niewłaściwymi lekami. Oprócz leków zmienił lekarza i na dzień dzisiejszy na nic nie narzeka 😉 Wszystko ma pod kontrolą.
Kilka dni przed końcem mojej NP w naszym mieście zrobiło się głośno o małym, nienarodzonym chłopcu z wadą serduszka, dla którego rodzice poruszyli niebo i ziemię żeby tylko udało się im nazbierać pieniędzy na potrzebną operację. Między innymi taki cel przyświecał koncertowi na którym wtedy byłam i uczestnicząc w nim przeszła mi przez głowę myśl „Panie Boże jeśli chcesz to przyjmij proszę tę nowennę za zdrowie tego chłopca”. I za chwilę druga „Będziesz zdrowa”.
Podeszłam do niej sceptycznie, bo modliłam się raczej z myślą – albo jedna skrajność, albo druga, byleby tylko bez ciągłej huśtawki. A dzisiaj? Dzisiaj mam łzy w oczach kiedy to piszę, bo od kilku miesięcy mój poziom hormonu jest w normie – bez leków. Moja choroba się cofnęła!
Wszystko postawiłam na Maryję i wierzę, że na intencję, którą od dawna noszę w sercu również Bóg wybierze korzystny czas.
Obecnie odmawiam nowennę z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "M: Moja choroba się cofnęła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne świadectwo, życzę Wam zdrowia i wszelkich łask Bożych 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!