Mirek: Moja Nowenna Pompejańska

W tym roku odmawiałem nowennę pompejańską trzy razy w pewnej intencji o nowennie dowiedziałem się w internecie przez przypadek i coś mnie ciągło do jej odmawiania dwie pierwsze nowenny odmawiałem na pewno z błędami ale zawsze byłem pod opieką Matki Bożej czułem że jest zawsze przy mniePrzeczytaj Mirek: Moja Nowenna...
Read More

Alicja: Okazało się, że operacja nie jest konieczna!

To już kolejna moja nowenna kolejne świadectwo. W listopadzie zaczęłam odmawiać w intencji kuzynki, która jest po operacji piersi. Właśnie szykowała sie do kolejnej operacji, bo wyniki nie są dobre. Wczoraj zadzwoniła do mnie z radosną nowiną. Była u swojego lekarza i okazało się, że operacja nie jest konieczna, a wyniki są dobre.
Read More

Jakub: Podziękowanie za Miłość Matki Bożej.

Obiecałem Matce Bożej, że za otrzymane łaski zmienię całe swoje życie tak aby Jezus Chrystus był zawsze na pierwszym miejscu wraz z codzienną modlitwa dziękczynna za otrzymane łaski. Zrozumiałem, że całe swoje życie należny powierzyć łasce Bożej i miłości Najświętszej Maryi.
Read More

Agata – cofnięcie guza dzięki z nowennie

Witam serdecznie Wszystkich. Chciałabym dać świadectwo uzdrowienia.Od 8-9lat choruję na endometriozę i do tego parę lat temu wykryto u mnie guz i jeszcze rok temu miałam policzone dni, groziła mi resekcja jelit i bycie "warzywkiem" Nikt w Polsce nie był w stanie mi pomóc.Przypadkowo dowiedziałam się o Nowennie i spróbowałam...
Read More

Agata: końcu zaczęłam się modlić bo wszystko zaczęło się walić

Jak zaczęłam odmawiać nowennę było jeszcze gorzej ale nie podałam się choć przyznam że mam problemy z koncentracją przy modlitwie.
Read More

Grażyna: Narodziny dziecka

Po trzech poronieniach wyprosiliśmy z mężem narodziny dziecka. O nowennie pompejańskiej dowiedzieliśmy się od znajomych. Mój mąż ochoczo zaproponował mi wspólne odmawianie nowenny, ale jak dowidziałam się, że modlitwa jest tak czasochłonna prawie odpuściłam. W nocy nie mogłam spać bijąc się z myślami, czy jednak nie poddać się próbie odmawiania nowenny. I tak chyba po upływie pół nocy podjęłam decyzję na tak, a sen przyszedł w chwili. Rano powiedziałam o swojej decyzji mężowi, i tak od tego dnia zaczęliśmy odmawiać nowennę w intencji poczęcia dziecka i pomyślnego przebiegu ciąży. Mając jedno dziecko nie zakładałam, że kolejne ciąże skończą się poronieniami, a trzykrotnie tak się stało. Oczywiście zrobiłam szereg badań lekarskich, a te wykazały, że mój organizm może sam zwalczać poczęte dziecko jako „ciało obce”, również badania genetyczne wykazały, że mam wrodzoną trombofilię, co w przypadku ciąży wymaga codziennego podawania przeze mnie zastrzyków. Wiedząc, że po trzech poronieniach lekarze zastosują pełną suplementację hormonów, strerydów i zastrzyków, nikt nie dawał mi pewności, że to zadziała. Ja już wtedy żyłam z przekonaniem, że bez nowenny nie zadziała.
Dzisiaj pisząc te słowa, moje wymodlone dziecko leży w łóżeczku słodko śpiąc, a ja wiem, że jest największym cudem jaki mógł się wydarzyć w tej chwili w moim i męża życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Grażyna: Narodziny dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Chwała Panu. Modlitwa różańcowa ma niezwykłą moc, można dzięki niej wyprosić wiele łask.

Aneta
Gość

Piękne świadectwo, wzruszające. Czytając dreszcze mnie przeszły. Wspaniale, że z mężem odmawiałaś nowennę, że uwierzyliście! Wiele błogosławieństw życzę dla was i dla dziciusia

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?