Krzysztof: Dzięki składamy Panu Bogu i Maryi za wstawiennictwo

Na przełomie maja i czerwca 2015 , modliłem się Nowenną Pompejańską w intencji syna naszych przyjaciół Michałka. Prosiłem o uleczenie z alergii pokarmowej i błogosławiony rozwój, tak jak mnie o to prosili rodzice. I Matka Najświętsza wysłuchała mojej prośby już w pierwszej części nowenny. Przeczytaj Krzysztof: Dzięki składamy Panu Bogu...
Read More

Yolla: Podczas odmawiania tych tajemnic czułam obecność Maryi

Podczas odmawiania tych tajemnic czułam obecność Maryi czułam jak mnie zachęca. Jak na konkursie na strongman gdy zawodnik niesie ciężkie walizki to obok niego biegnie trener i krzyczy "Dawaj! Dawaj! Dasz radę! Trzymaj! itd"
Read More

Edyta: Matczyny płaszcz opieki

Szczęść Boże, piszę aby złożyć świadectwo o tym co zaczęło się dziać w moim życiu odkąd zaczęłam modlić się Nowenną Pompejańską. Chciałabym rozpocząć je od słów jakże tu pasujących: "O GDYBY CALY ŚWIAT WIEDZIAŁ JAK JESTEŚ DOBRA, jaką MASZ LITOŚĆ NAD CIERPIĄCYMI, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie..." Przeczytaj Edyta:...
Read More

Kamila: Nie wróciły do mnie objawy depresji

Ja sama uczę się dzięki tej modlitwie zaufania Bogu, wiary w to, że On nas kocha, niezależnie od tego, jak się zachowujemy i co nas spotyka w życiu. Proszę Go o to, żeby uczył mnie cierpliwości, wyciszenia, pokory i szukania prawdy, bo tego wszystkiego mi brakowało. I dziękuję Bogu za to, jakie doświadczenia mi daje i jak mnie przez nie uczy. Za to, że jest zawsze ze mną, zawsze gotów mnie pocieszyć.
Read More

Kasia: Ciąża i poród

Witam , to juz kolejne swiadectwo. Nie wiem ile nowenn juz odmowilam i nie jestem w stanie policzyc lask , ktore otrzymalam. Tym razem prosilam o spokojna ciaze i szybki porod. Moja pierwsza ciaza to byla trauma. Ojciec dziecka nas zostawil ,mialam wszystkie mozliwe bole, nudnosci , depresyjne mysli.
Read More

Rafał: Wygrana w turnieju i uzdrowienie sytuacji finansowej

Odmawiałem wiele nowenn.Otrzymałem wiele łask i napisałem już tu kilka świadectw ,ale były też nowenny po których nie zawsze otrzymywałem to co prosiłem, albo nie od razu.Wiadomo ,że pompejanka nie jest koncertem życzeń.Po drugie Bóg i Maryja lepiej niż my wiedzą w jakim momencie pomóc.Jedna z łask, które otrzymałem był wygrana w turnieju, z którą wiązała się też nagroda finansowa. Oprócz satysfakcji z tego, że lata nauki i doświadczenie z pracy na rożnych stanowiskach i w rożnych miejscach nie poszło na marne zdobyłem też trochę pieniędzy , które pozwolą mi przetrwać do czekającej mnie wiosennej komisji w ZUS.Chwała Panu.:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Rafał: Wygrana w turnieju i uzdrowienie sytuacji finansowej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję za świadectwo. Każde świadectwo daje nam nadzieję i siłę

Halina
Gość
Halina
Szczęść Boże.Serdeczne gratulacje.Życzę wiele Darów Bożych i Łask Bożych.Wytrwałości w modlitwie bo ONA MA OGROMNĄ MOC.Daje niesamowitą wewnętrzną radość,pokój w sercu i ogromną tęsknotę za miłością ŚWIĘTEJ RODZINY.Ja odmawiam pierwszą N.P.do Najświętszej Marii Diewicy i do Najświętszego serca Pana Jezusa w podzięce za moje uzdrowienie z nowotworu trzustki i za moje odnalezienie BOGA ŻYWEGO.ŻADNE MOJE SŁOWO NIE ZASTĄPI TEJ MIŁOŚCI jakiej cały czas doświadczam.Podczas UWIELBIEN Pana Jezusa w kościele byłam świadkiem dwukrotnej manifestacji złego ducha.I zrozumiałam jaka straszna toczy się walka między dobrem i złem!!!Podczas odmawiania Różańca za bardzo chora osobę doznałam ataku złego na moje zdrowie i ostre słowa… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?