Iwona: Prośba o zdrowie

Właśnie wtedy pytając się co słychać dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i jej skuteczności . Jestem osoba wierzącą ale przez ostatnie lata zawsze los mnie i mojej rodziny nie oszczędzał . Zawsze działo się coś co powodowało ,że coraz bardziej odwracałam się od Boga.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna Pompejańska jak powietrze

Dziękuję za wszystkie łaski. Nowenna jest dla mnie jak powietrze. Kiedy jej nie odmawiam czuję jakby brakowało mi powietrza.
Przeczytaj całość

Dagmara: Wartość życia

Około roku temu mój tato doznał rozległego udaru mózgu i spędził 2 tygodnie w śpiączce oraz pozostawał pod opieką medyczną w kilku szpitalach przez blisko 2 miesiące. Wraz z mamą odmawiałyśmy modlitwę różańcową w intencji taty, prosząc o jego powrót do zdrowia. Lekarze robili co mogli ale nie było pewności co do sytuacji gdyż jego stan był ciężki. Wtedy modlitwa dawała nam ukojenie oraz wiarę i nadzieję na lepsze jutro.
Przeczytaj całość

Mateusz: Jeżeli potrzebujecie łaski to poproście o to Matke Boską

Chce złożyć świadectwo uzdrowienia mnie z objawów ciężkiej choroby od grudnia 2015r miałem objawy groźnych chorób odkąd zacząłem nowenne pompejską zacząłem się lepiej czuć, objawy ustępowały.
Przeczytaj całość

Ewelina: Dziś wiem, że to Maryja daje mi pracę

Witam, nie pamiętam kto mnie nakłonił do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Moi znajomi wciąż o niej wspominali, że ktoś tam odmawiał, ktoś właśnie odmawia. Aż pojawiła się akcja Szustaka na youtubie. Nie zaczęłam z nimi, miałam opóźnienie kilkudniowe, ale zaczęłam.
Przeczytaj całość

Joanna: Modlitwa za kogoś jest pięknym darem

Odmówiłam nowennę w intencji aby moja siostra ze swoim mężem tworzyli świętą rodzinę, ani przez chwile nie miałam wątpliwości co do tego. Już w pierwszy dzień modlitwy miałam potwierdzenie, że działa, bo moja siostra sięgnęła po Pismo Święte czego nie robi na co dzień, a nie wiedziała, że się za nią modlę. Moja siostra widząc mnie z różańcem sama się modliła, bo zaczęła czuć taką potrzebę. Sama odkryłam, że modlitwa za kogoś taka cicha jest pięknym darem. Kolejnym ważnym wydarzeniem były ich nauki przedmałżeńskie, trafili na takiego księdza dzięki któremu zdali sobie sprawę z wielu ważnych rzeczy w małżeństwie. To wszystko to jest proces, ale już widzę, że coś się zmienia i mam taki pokój w sercu, że Maryja wyprosiła im potrzebne łaski, i będą tworzyć świętą rodzinę. Pokładam ufność, że najlepsza mama się nimi zaopiekuje.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Joanna: Modlitwa za kogoś jest pięknym darem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Asia
Gość

Ja też się modlę za małżeństwo mojego brata mają teraz kryzys bratowa spakowała mu walizki i wyrzuciła za drzwi po 1,5 ślubu brat święty nie jest ale żeby tak od razu Mateczko kochana dopomóż.

Łucja
Gość
Łucja
Już odechciewa mi się żyć. Zmówiłam bardzo wiele nowenn w intencji znalezienia pracy w zawodzie, studia skończyłam z wyróżnieniem jako jedyna z 7 rodzeństwa. Obiecano mi pracę , 1,5 roku temu, jednak nic z tego, „wykiwali mnie”, szef zatrudnia tylko ludzi „z polecenia”, Sam mi odpowiada, „ze teraz tylko po znajomości”, że dostaje telefon i musi zatrudnić. Ja pochodzę z wielodzietnej, biednej rodziny , która znajomości nie ma żadnych, moim jedynym znajomym Jest Bóg, Maryja i Jezus. Tracę już jakąkolwiek nadzieję, ze jakoś się ułoży. Państwówki żądzą się chyba swoimi prawami, Nie chce nawet mi się ubierać, a co mówiąc… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Łucjo, pomodliłam się za Ciebie. Nie trać nadziei, szukaj pracy nadal, najtrudniej jest tuż po studiach, może znajdziesz jakas praktykę, staż, cokolwiek na początek. Niech Cię Jezus i Maryja mają w swojej opiece 🙂

Łucja
Gość
Łucja

Ewo bardzo dziękuję! dostałam zastępstwo, jestem przeszczęsliwą osobą, to dzięki Bogu oraz dzięki wam!!!!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!