Joanna: Modlitwa za kogoś jest pięknym darem

Odmówiłam nowennę w intencji aby moja siostra ze swoim mężem tworzyli świętą rodzinę, ani przez chwile nie miałam wątpliwości co do tego. Już w pierwszy dzień modlitwy miałam potwierdzenie, że działa, bo moja siostra sięgnęła po Pismo Święte czego nie robi na co dzień, a nie wiedziała, że się za nią modlę. Moja siostra widząc mnie z różańcem sama się modliła, bo zaczęła czuć taką potrzebę. Sama odkryłam, że modlitwa za kogoś taka cicha jest pięknym darem. Kolejnym ważnym wydarzeniem były ich nauki przedmałżeńskie, trafili na takiego księdza dzięki któremu zdali sobie sprawę z wielu ważnych rzeczy w małżeństwie. To wszystko to jest proces, ale już widzę, że coś się zmienia i mam taki pokój w sercu, że Maryja wyprosiła im potrzebne łaski, i będą tworzyć świętą rodzinę. Pokładam ufność, że najlepsza mama się nimi zaopiekuje.

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
EwaŁucjaAsia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Asia
Gość
Asia

Ja też się modlę za małżeństwo mojego brata mają teraz kryzys bratowa spakowała mu walizki i wyrzuciła za drzwi po 1,5 ślubu brat święty nie jest ale żeby tak od razu Mateczko kochana dopomóż.

Łucja
Gość
Łucja

Już odechciewa mi się żyć. Zmówiłam bardzo wiele nowenn w intencji znalezienia pracy w zawodzie, studia skończyłam z wyróżnieniem jako jedyna z 7 rodzeństwa. Obiecano mi pracę , 1,5 roku temu, jednak nic z tego, „wykiwali mnie”, szef zatrudnia tylko ludzi „z polecenia”, Sam mi odpowiada, „ze teraz tylko po znajomości”, że dostaje telefon i musi zatrudnić. Ja pochodzę z wielodzietnej, biednej rodziny , która znajomości nie ma żadnych, moim jedynym znajomym Jest Bóg, Maryja i Jezus. Tracę już jakąkolwiek nadzieję, ze jakoś się ułoży. Państwówki żądzą się chyba swoimi prawami, Nie chce nawet mi się ubierać, a co mówiąc… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Łucjo, pomodliłam się za Ciebie. Nie trać nadziei, szukaj pracy nadal, najtrudniej jest tuż po studiach, może znajdziesz jakas praktykę, staż, cokolwiek na początek. Niech Cię Jezus i Maryja mają w swojej opiece 🙂

Łucja
Gość
Łucja

Ewo bardzo dziękuję! dostałam zastępstwo, jestem przeszczęsliwą osobą, to dzięki Bogu oraz dzięki wam!!!!!!

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką