Marta: Maryja nas zawsze wysłuchuje :)

Chciałam i ja podzielić się świadectwem:) Otóż odmawiam już chyba 4-tą NP. Choć moja intencja nie została jeszcze wysłuchana, ale za to innych łask ja i moja rodzina doświadczyliśmy i wciąż doświadczamy, mimo ze o to się nie modliłam.Przeczytaj Marta: Maryja nas zawsze wysłuchuje :)
Read More

Wiktoria: Już nie uciekam na widok …

Prosiłam o męża - męża nadal nie mam, ale Bóg otworzył mnie na kontakty z płcią przeciwną. Już nie uciekam na ich widok. Dodam, że jestem osobą bardzo nieśmiałą.
Read More

Anna: Opieka nad mamą

Chcę podzielić się moim doświadczeniem z Nowenną Pompejańską. Nowennę zaczęłam odmawiać w wakacje, jednak sprawa, której dotyczy zaczęła się wcześniej. A mianowicie w Wielki Piątek -w moje tegoroczne urodziny miałam pierwszy sen, który mnie zaniepokoił, później następne- były związane z moją mamą i niepokojem o jej zdrowie. Miałam wrażenie, że...
Read More

Magdalena: Dary duchowe

Jakiś czas temu odmawiałam nowennę w intencji pewnej osoby. Skończyłam ją, ale nie widziałam moim ludzkim "gołym" okiem żadnych owoców tej modlitwy. Jednakże, kiedy zastanowiłam się nad tym głębiej, zauważyłam, że Maryja zadziałała inaczej, niż bym się spodziewała. Nie było jakiejś spektakularnej interwencji "z góry". Przeczytaj Magdalena: Dary duchowe
Read More

SYLWIA: Nowenny w intencji ratowania zdrowia, rodziny i małżeństwa

Witam wszystkich odwiedzających tę stronę !!! Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w intencji mojego całkowitego uzdrowienia na duszy i ciele. Przez długie lata zmagam się z trądzikiem i śladami po nim. Po tych nowennach przyśniła mi się Maryja. Jej twarz jaśniała blaskiem. Posmutniałam, bo moja twarz to zupełne przeciwieństwo i zaprzestałam...
Read More

Danuta: Całkiem odmieniona

To moje pierwsze świadectwo, mimo że mam za sobą już 11 odmówionych Nowenn Pompejańskich. Przepraszam Cię za to Mamusiu że odkładałam napisanie świadectwa… Z bólem serca muszę to wyznać że Różaniec wydawał mi się kiedyś nudną modlitwą. Kiedy zaczęłam odmawiać pierwszą NP przyznam że musiałam się „uczyć” różańca i przed jej rozpoczęciem odmawiałam jedną cząstkę dziennie , potem Nowennę Rozwiązującą Węzły. Kiedy zaczęłam pierwszą Nowennę wydawało mi się że nie dam rady. Było ciężko .Zły bardzo mieszał, nie mogłam się skupić.Po jakimś czasie odmawiałam Nowennę z Ojcem Adamem Szustakiem i całą grupą – było już dużo łatwiej. Teraz jest różnie . Rozproszenia są ale ogólnie daję radę . Od jutra , po miesięcznej przerwie, zaczynam kolejną NP- tym razem za dusze w czyśćcu cierpiące. Nie rozstaję się z różańcem. Idąc kiedyś do kościoła i odmawiając różaniec zostałam potrącona na pasach przez samochód. Wiem że Mamusia mnie uratowała i wyszłam z tego tylko z drobnymi potłuczeniami .
Może Matka Boża nie spełniła moich próśb ale otrzymałam dużo więcej . Nowenna odmieniła mnie całkiem . Rzeczy które do tej pory były ważne dla mnie odeszły prawie w zapomnienie. Codzienny różaniec ( chociażby jedna cząstka), codzienna Msza Święta i częsta spowiedź to są teraz moje priorytety. Wcześniej chodziłam do kościoła w każdą niedzielę ale już nie udawało mi się we wszystkie święta na tygodniu. Spowiedź kilka razy w roku i tyle.
Jestem wdzięczna naszej Mamusi za wszystko co otrzymałam i że odmieniła mnie . Stałam się spokojniejsza , wyciszona. Matka Boża daje nam najpierw to co jest nam najbardziej potrzebne.
Moje NP były w bardzo różnych intencjach ale jedno wiem że będę chciała je odmawiać do końca moich dni . One naprawdę działają cuda. Nie zastanawiajcie się .Odmawiajcie Różaniec i Nowennę a wszystko co Wam będzie potrzebne – otrzymacie. Może nie od razu ale warto poczekać i stopniowo otrzymać więcej niż chcecie . Naprawdę działa!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?