Janina: Podziękowanie za otrzymane łaski

Nowennę Pompejanska odmawiam juz 3 -ci rok.W ciągu tych lat otrzymalam wiele lask o które prosilam.Dziekuje Ci Matko Najświętsza za wszystkie laski ktorymi mnie obdarzylas i moja rodzine. Wierze ze dalej wsluchiwac sie będziesz w moje dziękczynienie i prosby.Polecam Nowennę Pompejanska jako ratunek dla każdego człowieka.
Przeczytaj całość

Agnieszka: ciąża, małżeństwo

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki z pracy. W tym czasie w moim małżeństwie nie działo się najlepiej bo mąż się ode mnie odsuwał oddalał wszczynał kłótnie poniżał itd. ja byłam bliska depresji a małżeństwo rozpadu. Zaczęłam odmawiać nowennę w intencji mojego małżeństwa -prawie nic się nie działo, nic...
Przeczytaj całość

Małgosia: Dziękuję za otrzymane łaski

Mowennę Pompejańską odmawiam po raz drugi. Zachęcona łaską jaką wyprosiłam dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi postanowiłam dalej iść drogą modlitwy i zaufania, czuję i wiem że to właściwa droga. Nowenna Pompejańska była w pewnym sensie dla mnie ostatnią deską ratunku. Przeczytaj Małgosia: Dziękuję za otrzymane łaski
Przeczytaj całość

Monika: Jeszcze troszkę, ale błagania o zdrowie wysłuchane.

Niech będzie pozdrowiona Najukochańsza Maryja , Pan Jezus i Pan Bóg. Chodzi o uzdrowienie mojego syna. Chciałabym opisać jak wielką pomoc otrzymał/otrzymaliśmy , to był naprawdę CUD!
Przeczytaj całość

GLM: Wiele łask nie sposób ich zliczyć

Kochani na Nowennę Pompejańską trafiłem około 9 lat temu gdy moje finanse były w bardzo opłakanym stanie i po ludzku nie było wyjścia z tej sytuacji.Zacząłem modlić się o finanse ale Matka Boża zanim je uzdrowiła to uzdrowiła wiele innych spraw które były ważniejsze a ja ich nie dostrzegałem -Od 9 lat odmawiałem ją NP wielokrotnie oraz moja żona i rodzice.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Pomoc w każdej potrzebie

Nowennę Pompejańską odmawiałam już trzy razy. Za każdym razem w innej intencji, ale zawsze z takim samym skutkiem – wysłuchaniem moich próśb.
Pierwszy raz modliłam się za siebie samą, aby podołać obowiązkom których się podjęłam. Wynikiem modlitwy była wygrana w konkursie do którego przystąpiły również inne osoby. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że jestem osobą która bardzo denerwuje się w sytuacjach stresowych. Podczas konkursu pokazałam się z takiej strony, o której ja sama nie miałam pojęcia! Zdobyłam maksymalną liczbę punktów, a od najbliższych współpracowników usłyszałam, że byli pod ogromnym wrażeniem luzu z jakim się prezentowałam. Jestem przekonana, że bez wsparcia Matki Bożej nigdy nie osiągnęłabym takiego sukcesu.
Drugi raz modliłam się w intencji moich dzieci. Najgorzej było pod sam koniec odmawiania nowenny. „Zły” okrutnie mi przeszkadzał: dzieci były nieznośne z przerażającymi pomysłami na swoje życie (np. córka wymyśliła, ze rzuci studia – po drugim roku). Syn wiecznie niezadowolony, z pretensjami o wszystko! Naprawdę myślałam, ze już nie dam rady, ale pomyślałam, że jeżeli dotrwałam tak długo muszę skończyć tą modlitwę. W dniu zakończenia nowenny wszystko powróciło do normalnego porządku. Córka stwierdziła, że przecież to głupi pomysł marnować czas na nowe studia, syn pokornie przeprosił za zachowanie z ostatnich dni. Na początku nie wierzyłam, że to wszystko dzieje się naprawdę, ale tak było. Najlepsza Matka czuwała…
Ostatni raz do tej pory modliłam się o szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do pełni zdrowia. Dzisiaj jestem trzy tygodnie po operacji, czuję się bardzo dobrze i czekam tylko na wygojenie ran pooperacyjnych. Ale największym wyznacznikiem sukcesu modlitwy było moje nastawienie tuż przed. Zawsze w trudnych sytuacjach panikuję, płaczę i trudno jest mi nad tym zapanować. Tym razem było inaczej: mój wewnętrzny spokój, przekonanie ze wszystko będzie dobrze spowodowało, że ze stoickim spokojem poddałam się wszystkim sytuacjom przed operacją.
Siła płynąca z „Góry” zawsze dodaje mi odwagi, wiary w powodzenie, spokoju. Dziękuję dobremu Bogu i najukochańszej Maryi za to, że zawsze czuję ich obecność obok mnie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!