Adam: Być dobrym

Noweny Pompejańske odmawiam od października 2016. Największym widzialnym cudem jest to , ze od pierwszego dnia nowenny jestem w stanie odmówić 3 lub 4 części różańca, co wcześniej było nie realne.
Intencję miałem różne: np. 1) o zgodę w rodzinie , 2) o spokój serca , 3) za dusze w czyśćcu cierpiące , 4) o uzdrowienie relacji w rodzinie , 5) w intencji pokuty za grzechy młodości 6) za zdrowie w rodzine.
Nie zawsze wszystko wyglądało idealnie. Były chwilę piękne ale również były chwile bardzo przykre np. przeszkadzanie w modlitwie przez ludzi (nawet najbliższych) , wyśmiewanie (mówienie że i tak Ci to nic nie da), zmiany emocjonalne , kłótnie, osądzanie.
Największym dobrem według mojego (ludzkiego) punktu widzenia było zmiana pracy na spokojniejsza i lepszą, taką o którą nawet zbytnio nie prosiłem.
Przed i w czasie tych modlitw czułem nawoływanie Matki Bożej, Która to tak prowadziła dzień po dniu abym zawsze odmówił dane modlitwy w ciągu dnia. Pochodną tego była spowiedź generalna i jej się oddanie wg. Traktatu św. Ludwika.

Jedno co mogę na pewno powiedzieć o tej modlitwie to rzecz która ma potwierdzenie u innych, ze ta modlitwa uzależnia i z Matką Bożą życie ma inny wymiar , człowiek widzi więcej i innych inaczej postrzega. Ma pragnienie pociągnięcie wszystkich do Boga, poznawać Jezusa , być dobrym.

Dziś z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że ważniejsze i cenniejsze dla mnie jest dziś relacja z Maryją niż wysłuchanie w sposób handlowy moich próśb.
Serdecznie dziękuje za wszystkie łaski Mamie Bożej, za wszystko, za życie , rodzinę , zdrowie, chwlę radosne i chwile które uczą nas czegoś , choć niekiedy boli. SERDECZNY BÓG ZAPŁAĆ.
Proszę również ludzi dobrej woli o modlitwę za mnie, abym potrafił ugruntować i rozwijać relacje z Maryja i wytrać do końca.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MartynaDorotaKrysia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Piękne Świadectwo,
Dziękuję.
Jesteś dzielnym i rozsądnym człowiekiem Adamie.
Również odmawiam tę cudowną Modlitwę.
Najświętsza Matka Boża Pompejańska pomaga wiernym i wytrwałym.
Pomodliłam się ,tak jak prosiłeś .

Króluj nam Chryste.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie. Dziękuję za to świadectwo.

Martyna
Gość
Martyna

Wzruszające świadectwo. To prawda, że najważniejszym sensem różańca jest zbliżenie się do Boga, będąc prowadzonym za rękę przez Maryję. Intencje odchodzą na dalszy plan

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…