Adam: Być dobrym

Noweny Pompejańske odmawiam od października 2016. Największym widzialnym cudem jest to , ze od pierwszego dnia nowenny jestem w stanie odmówić 3 lub 4 części różańca, co wcześniej było nie realne.
Intencję miałem różne: np. 1) o zgodę w rodzinie , 2) o spokój serca , 3) za dusze w czyśćcu cierpiące , 4) o uzdrowienie relacji w rodzinie , 5) w intencji pokuty za grzechy młodości 6) za zdrowie w rodzine.
Nie zawsze wszystko wyglądało idealnie. Były chwilę piękne ale również były chwile bardzo przykre np. przeszkadzanie w modlitwie przez ludzi (nawet najbliższych) , wyśmiewanie (mówienie że i tak Ci to nic nie da), zmiany emocjonalne , kłótnie, osądzanie.
Największym dobrem według mojego (ludzkiego) punktu widzenia było zmiana pracy na spokojniejsza i lepszą, taką o którą nawet zbytnio nie prosiłem.
Przed i w czasie tych modlitw czułem nawoływanie Matki Bożej, Która to tak prowadziła dzień po dniu abym zawsze odmówił dane modlitwy w ciągu dnia. Pochodną tego była spowiedź generalna i jej się oddanie wg. Traktatu św. Ludwika.

Jedno co mogę na pewno powiedzieć o tej modlitwie to rzecz która ma potwierdzenie u innych, ze ta modlitwa uzależnia i z Matką Bożą życie ma inny wymiar , człowiek widzi więcej i innych inaczej postrzega. Ma pragnienie pociągnięcie wszystkich do Boga, poznawać Jezusa , być dobrym.

Dziś z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że ważniejsze i cenniejsze dla mnie jest dziś relacja z Maryją niż wysłuchanie w sposób handlowy moich próśb.
Serdecznie dziękuje za wszystkie łaski Mamie Bożej, za wszystko, za życie , rodzinę , zdrowie, chwlę radosne i chwile które uczą nas czegoś , choć niekiedy boli. SERDECZNY BÓG ZAPŁAĆ.
Proszę również ludzi dobrej woli o modlitwę za mnie, abym potrafił ugruntować i rozwijać relacje z Maryja i wytrać do końca.

Ola: Moje serce się zmieniło

Modlitwę Nowenną zaczęłam jesienią 2014. Od tego czasu odmówiłam w sumie 3 Nowenny Pompejańskie w całości i czwartą, której nie udało mi się dokończyć - wczoraj przerwałam - zmęczenie wzięło górę... :(Przeczytaj Ola: Moje serce się zmieniło
Przeczytaj

Anna: Wsparcie w nauce

Chciałam się podzielić swoim świadectwem. Mój syn Daniel w tym roku przystępował do egzaminu maturalnego z matematyki. Pierwszy raz odmówiłam nowennę pompejańską przed majowym egzaminem syna, niestety wówczas mu zabrakło punktów.
Przeczytaj

Paulina: Moja radość i siła

Skończyłam moją trzecią nowennę. Nawet nie umiem opisać ile siły i radości daje mi sama modlitwa nowenną. Oprócz tego, że święta Panienka zawsze pomaga mi, to jeszcze dzieją się wokół mnie piękne rzeczy - odnowa w Duchu, pojednania, i wiele dobroci. Pierwszą nowennę zamówiłam z prośbą o nową, lepszą pracę, która odpowiadałaby mojemu wykształceniu. W starej pracy bardzo cierpiałam i było mi strasznie ciężko.
Przeczytaj

Krzysiek: przystąpiłem do Spowiedzi Generalnej

Otrzymałem jeszcze jeden ważny dar od Matki Przenajświętszej, nabożeństwo do Ducha Świętego, zrozumiałem (na tyle ile było mi dane) kim dla Kościoła i dla mnie jest Duch Święty. Wcześniej źle i niepoważnie traktowałem tę Trzecią Osobę Trójcy Świętej, a osoby, które miały nabożeństwo do Ducha Świętego uważałem za sekciarzy. Dziś każdy dzień rozpoczynam modlitwą do Ducha Świętego i proszę go o przebaczenie za moje postępowanie.
Przeczytaj

Hanna: Niech wola Twoja się wypełnia

W lipcu ubieglego roku u mojego niespelna 2 letniego wnuczka stwierdzono nowotwor zlosliwy oczka prawego.Odmowilam Nowenne Pompejanska z prosba o uzdrowienie dodajac nie moja wola a Twoja Panie niech sie stanie.Niech w zyciu chlopca Twoja wola sie wypelnia Panie.
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MartynaDorotaKrysia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Piękne Świadectwo,
Dziękuję.
Jesteś dzielnym i rozsądnym człowiekiem Adamie.
Również odmawiam tę cudowną Modlitwę.
Najświętsza Matka Boża Pompejańska pomaga wiernym i wytrwałym.
Pomodliłam się ,tak jak prosiłeś .

Króluj nam Chryste.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie. Dziękuję za to świadectwo.

Martyna
Gość
Martyna

Wzruszające świadectwo. To prawda, że najważniejszym sensem różańca jest zbliżenie się do Boga, będąc prowadzonym za rękę przez Maryję. Intencje odchodzą na dalszy plan