Krystyna: Odmienione życie

Przebaczyłam mężowi i jego kochance, a moje życie nabrało sensu, spłynął na mnie spokój.Mam nowe małe mieszkano,w którym rozpoczynam nowe życie.
Read More

Lucyna 35: Expres od Maryi

Pomoc przyszła już po 8 dniach. Może nie dosłownie taka o jaka prosiłam ale rozwiązuje część sprawy. Na dzień dzisiejszy jestem już szczęśliwa. Nie przestaje sie modlic. Wierze ze mnie wslucha
Read More

Monika: Modliłam się o dziecko a dostałam…pracę!

Witajcie, po raz kolejny piszę świadectwo po ukończonej nowennie, była to już 8 NP ale nie zamierzam na tym poprzestać:) tak wiele łask Maryja uprasza i jest naszą opiekunką. Moją nowennę rozpoczęłam 1 września z prośbą o poczęcie dziecka. staramy się z mężem ponad 3 lata i jego badania wyszły...
Read More

Monika: O zachowanie przez męża pracy

Dziś pojechaliśmy całą rodziną do jednego z pięknych pomorskich sanktuariów maryjnych, by podziękować Maryi za tę łaskę.
Read More

A: Pan Bóg pomagał mi rozplanować czas.

Szczęść Boże jestem w trakcie odmawiania 4 N.P.Druga nowenna została już wysluchana i zdałam wszystkie 6 egzaminów (5 w sesji letniej) na średnią 4.67.(Dodam jeszcze ,ze jestem po 2 roku pielegniarstwa).
Read More

Adam: Być dobrym

Noweny Pompejańske odmawiam od października 2016. Największym widzialnym cudem jest to , ze od pierwszego dnia nowenny jestem w stanie odmówić 3 lub 4 części różańca, co wcześniej było nie realne.
Intencję miałem różne: np. 1) o zgodę w rodzinie , 2) o spokój serca , 3) za dusze w czyśćcu cierpiące , 4) o uzdrowienie relacji w rodzinie , 5) w intencji pokuty za grzechy młodości 6) za zdrowie w rodzine.
Nie zawsze wszystko wyglądało idealnie. Były chwilę piękne ale również były chwile bardzo przykre np. przeszkadzanie w modlitwie przez ludzi (nawet najbliższych) , wyśmiewanie (mówienie że i tak Ci to nic nie da), zmiany emocjonalne , kłótnie, osądzanie.
Największym dobrem według mojego (ludzkiego) punktu widzenia było zmiana pracy na spokojniejsza i lepszą, taką o którą nawet zbytnio nie prosiłem.
Przed i w czasie tych modlitw czułem nawoływanie Matki Bożej, Która to tak prowadziła dzień po dniu abym zawsze odmówił dane modlitwy w ciągu dnia. Pochodną tego była spowiedź generalna i jej się oddanie wg. Traktatu św. Ludwika.

Jedno co mogę na pewno powiedzieć o tej modlitwie to rzecz która ma potwierdzenie u innych, ze ta modlitwa uzależnia i z Matką Bożą życie ma inny wymiar , człowiek widzi więcej i innych inaczej postrzega. Ma pragnienie pociągnięcie wszystkich do Boga, poznawać Jezusa , być dobrym.

Dziś z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że ważniejsze i cenniejsze dla mnie jest dziś relacja z Maryją niż wysłuchanie w sposób handlowy moich próśb.
Serdecznie dziękuje za wszystkie łaski Mamie Bożej, za wszystko, za życie , rodzinę , zdrowie, chwlę radosne i chwile które uczą nas czegoś , choć niekiedy boli. SERDECZNY BÓG ZAPŁAĆ.
Proszę również ludzi dobrej woli o modlitwę za mnie, abym potrafił ugruntować i rozwijać relacje z Maryja i wytrać do końca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Adam: Być dobrym"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Piękne Świadectwo,
Dziękuję.
Jesteś dzielnym i rozsądnym człowiekiem Adamie.
Również odmawiam tę cudowną Modlitwę.
Najświętsza Matka Boża Pompejańska pomaga wiernym i wytrwałym.
Pomodliłam się ,tak jak prosiłeś .

Króluj nam Chryste.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie. Dziękuję za to świadectwo.

Obrazki z nowenną pompejańską?