Kamila: Ona zawsze trzyma nas za rękę i prowadzi

Szczęść Boże!
Chciałam podzielić się ze wszystkimi swoim świadectwem dotyczącym pracy. Z pewnością jest dużo takich osób jak ja, które najpierw po studiach nie mogą znaleźć pracy w zawodzie a jak w końcu ją dostaną to niekoniecznie w zawodzie i za pieniążki za które ciężko jest się utrzymać.
Nie bójcie się zaufać Matce Przenajświętszej i powiedzieć Jej o wszystkich swoich troskach i problemach. Po studiach przez rok nie mogłam znaleźć zajęcia pomimo ukończenia studiów inżynierskich. Codziennie się modliłam o jakąkolwiek pracę. Popadałam w stany depresyjne bo tak bardzo chciałam pracować a z rozmowy kwalifikacyjnej na rozmowę było coraz gorzej. Ciągły stres i wątpliwości odnośnie swojej „użyteczności” jako człowieka. Stale towarzyszyło mi przekonanie, że do niczego się nie nadaję. Po roku znalazłam pracę ale jako pracownik na najniższym szczeblu. I tak przez kolejne dwa lata ciągłych prób i niepowodzeń. Wiele razy modląc się traciłam nadzieję na lepsze jutro. Chciałabym gorąco prosić o to, że jeżeli ktokolwiek kto czyta to świadectwo i jest w podobnej sytuacji jak moja żeby NIGDY NIE TRACIŁ NADZEI I NIE WĄTPIŁ W OPIEKĘ MATKI PRZENAJŚWIĘTSZEJ!
Po dwóch latach mój los niespodziewanie się odmienił. W wyniku rekrutacji wewnętrznej dostałam wakat. Sytuacja od początku wydawała się przegrana bo stanowisko zostało już obsadzone. Ale jak widać dla BOGA, MATKI PRZENAJŚWIĘTSZEJ, WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH nie ma sytuacji bez wyjścia. To cud!

Pomimo ciągłych przeciwności losu i tego, że jest ciężko nie traćcie nadziei! Módlcie się i zaufajcie!
Czasami jak jest mi ciężko modlę się najprostszymi słowami: Mamo błagam się cokolwiek się stanie w moim życiu i dokądkolwiek mnie zaprowadzisz proszę trzymaj mnie za rękę i nigdy nie puszczaj bo bez Ciebie jestem niczym i nic nie mogę.

Będę się modliła za każdego kto jest w podobnej sytuacji życiowej do mojej. Proszę módlcie się też za mnie żebym dała radę i o opiekę Matki na każdym kroku!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
EwaAnnaE.K. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
E.K.
Gość
E.K.

Pięknie zawierzyłaś Matce Bożej.Bogu niech będą dzięki !!!

Anna
Gość
Anna

Ja też szukam pracy, jestem w trakcie studiów inżynierskich tylko że zaocznych. Z poprzedniej pracy musiałam zrezygnować bo traciłam przez nią zdrowie. Szukam od trzech tygodni nowej, godnej pracy najlepiej w zawodzie. A Tobie życzę powodzenia.

Ewa
Gość
Ewa

Kamilo, wspaniałe świadectwo dla tak wielu osób poszukujących pracy. Nigdy nie traćcie nadziei. A przy okazji: Kamilo pięknie się modlisz w trudnych sytuacjach! Chwała Panu i Maryi!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną