Zbyszek: Nawrócenie żony

Witam, nowennę podjąłem w intencji nawrócenia mojej żony, gdyż spostrzegłem rozkład naszego związku zmierzający ku przepaści. Od dłuższego czasu modliłem się o jej nawrócenie jeszcze przed nowenną. Jednym z jej strony objawów to trudne relacje czyli: z jej strony duże emocje, krzykliwość, pycha niezgoda zwłaszcza z moją matką. Wybuchy kłótni w domu o byle co, z czego wyciągała najtrudniejsze sprawy i moje winy. To jest moja 2 nowenna, pierwsza była o odświeżenie sakramentu małżeństwa i Maryja mnie wysłuchała za co Ci bardzo dziękuję. Przed 2 nowenną myślałem o nawróceniu mojej żony ale w trakcie okazało się że Maryja chce mnie obdarzyć innymi łaskami, które prowadzą do nawrócenia żony. I tak: pokój, pokój i jeszcze raz pokój duszy. Co dalej okazuje się, że kiedy żoną szarpią emocje i chce się pokłócić mówię jej z serca: i tak cię kocham lub coś płynącego z serca miłości niż wdawać się w kłótnie na noże. Druga łaska to dostrzeżenie ( docenienie) w mojej żonie zachowań ze wzoru Maryji czyli: opiekuńczość, obowiązkowość, podjęcie trudów pomimo przeciwności oraz trzecie to zawarcie pokoju z moją matką. Dziękuję Ci Maryjo.

Obrazki z nowenną pompejańską?

17
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
11 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
HubertZbyszekPawełKatarzynaMagda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
E.D.
Gość
E.D.

Ja również modlę się kolejną NP o nawrócenie mojego męża, ale jest coraz gorzej. Mąż coraz bardziej mnie rani i wszystkich wokół siebie. Moje serce pęka….tracę nadzieję. Boże dopomóż, bo jestem już wyczerpana!!! Tylko cud może go zmienić!!!

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Nie załamuj się w modlitwie i zaufaj Panu. Polecam ci książkę „oczami Jezusa”. Ja też próbuję nadal walczyć o żonę a gdy ją namawiam do nawrócenia to otrzymuję kłótnię.
Tylko pokój w twojej duszy uratuje cię, modlitwa ( która może trwać nawet i 10 lat – tak mi ksiądz powiedział) oraz zaufanie do Pana że to zmieni

Kasia
Gość
Kasia

Ja mam taki sam problem ale z moim mężem…Zachowuje się tak samo , czym mnie bardzo rani…Twoja żona ma wielkie szczęście że trafiła na takiego męża jak ty , ale nie jest tego świadoma….Kiedyś może to doceni , oby nie za późno……

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Mam tak samo mąż mnie nienawidzi. Przymierzam się żeby jeszcze raz odmówić nowenne o nawrócenie z serca męża. Jak myślicie można w tej samej intencji odmawiałam o nawrócenie juz

Magda
Gość
Magda

Elzbieto uwierz se to o co prosilas juz zostalo wysluchane wiec nie trzeba o to sie modlic powtornie. Zapytaj Ducha o co powinnas sie modlic. Ja sie pomodle za ciebie. Juz wczesniej to robilam i wiem ze Pan wskrzesi twoje malzenstwo.

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Niech Ci Pan Bóg Błogosławi. Nie wiem jak ci dziękować kochana jesteś niech Ci Pan Bóg po stokroć wynagrodzi. Łzy same płyną z oczu jak spotykam takie osoby jak Ty. W Twojej intencji przyjmę dziś komunie św. Ściskam mocno

Magda
Gość
Magda

Niech tobie Elu Pan skutecznie blogoslawi. Niech rozszerzy twoje granice a Jego reka niech bedzie z toba. Niech zachowa cie od zlego i wybawi z utrapienia. Niech cie napelni Swoim pokojem jak rzeka i Miloscia odwieczna.Amen.

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Amen

Hubert
Gość
Hubert

Magdo, mialem cudowna dziewczynę, którą bardzo Kocham. Rozstalismy sie w sierpniu kontakt był do zeszłego tygodnia, chyba mu już kogoś innego, proszę pomódl się za Nas o zejście, o nowy rozdział prowadzący do ślubu i rodziny. Dzisiaj ja zaczynam moją NP. Niech Pan mnie wysłucha.

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Staraj się jak najwięcej odmawiać modlitwy – ale bądź przygotowana że może to trwać bardzo długo, niektórzy dopiero przed śmiercią ulegają nawróceniu

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Panie Zbigniewie,jest Pan dobrym człowiekiem i mężem!pięknie,że modli się Pan o odrodzenie małżeństwa.Wielu łask i opieki Matki Najświętrzej życzę dla całej Rodziny.
P.S.zachowaniu swojej Mamy też się proszę przyjrzeć,zazwyczaj czyjaś odpowiedź (czyli tu Pana żony) z czegoś wynika.Synowe i kobiety w ogóle,chcą być samodzielne,a teściowe „chcą zawsze tylko pomóc”

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Tak przyjrzałem się i do mojej mamy dotarła łaska uświadomienia sobie skąd żona ma do niej niechęć. Moja matka zdała sobie sprawę z wielu błędów. Nie chciała mnie słuchać ale dostała to w innej formie myślę że od Boga (Ducha Świętego).

Paweł
Gość
Paweł

Mam identycznie jak Ty Zbyszku, z tym że niestety moją żonę wspierają w jej zachowaniu jej rodzice więc jest tym bardziej ciężko. Do tej pory odmówiłem za nią 4 pompejanki : o uzdrowienie, uwolnienie i nawrócenie, w czwartej oddałem ją po prostu pod opiekę Maryi na zawsze (o ile jako mąż mogę to zrobić) Póki co patrząc długoterminowo to sytuacja się nie zmienia, albo tego jeszcze nie zauważam, natomiast na krótkie okresy czasu są łaski poprawy naszych relacji. Również otrzymałem wiele łask dotyczących mnie: nawrócenie – jak by mi łuski spadły z oczu i cały czas następne spadają. Następna łaska… Czytaj więcej »

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Powiem ci z doświadczenia że jak już są 2 osoby to nawzajem nakręcają huragan złości i staje się on coraz większy. Proponowałbym też modlitwy w intencji tych pozostałych osób.

Zbyszek
Gość
Zbyszek

To i u mnie okresowo sytuacja się poprawia a czasem jest strasznie źle. Jednak ostania nowenna nauczyła mnie pokoju i kiedy zło rozkręca emocje żony jak mówię jej zgłębi serca coś dobrego. Nie daję dojść złym uczuciom do umysłu, ale nie zawsze się to udaje. Jest to trudne dlatego też gdy jest poporawa to modlę się aby przypadku sytuacji krytycznych otrzymać łaskę aby nie dać złu dojść we mnie do głosu.

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Proszę Cię o kontakt na zjankowski4@wp.pl – myślę że wspolna modlitwa w określonej intencji może wyprosić łaskę.

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Cześć, chciałem jeszcze dodać że zły będzie próbował zniszczyć każdą rodzinę. Proponuję podjąć wszelkie możliwe sposoby: modlitwy, posty, rekolekcje dla małżeństw np. Tobiasz i Sara lub uczestnictwo w wieczorach uwielbienia i uzdrowienia organizowanych w każdym mieście. Polecam zwłaszcza te w których prowadzi Pan Marcin Zieliński. Można plany rekolekcji znaleźć w internecie.