Ela: szczęśliwe rozwiązanie

Kochani , to juz moje kolejne świadectwo modliłam się NOWENNA POMPEJANSKA o szczęśliwe rozwiązanie dla córki, Część dziękczynną nowenny skończyłam 19.czerwca , a 20.czerwca.. córka urodziła zdrowe dziecko , . MARYJO nie mam slow jak CI dziękować ,
Read More

Gosia: Poznanie woli Bożej..

Po Nowennie byłam zawiedziona, że nie ma owoców. Teraz widzę, że mam cały koszyk..
Read More

Basia: Mój wymarzony dom

Chciałabym złożyć świadectwo o łaskach i cudach, które wydarzyły się za pośrednictwem Maryi i Nowenny Pompejańskiej. W roku 2013 dzięki pomocy różańca i Nowenny, Maryja postawiła na mej życiowej drodze mężczyznę, z którym wzięłam ślub. Wszystko potoczyło się w błyskawicznym tempie. Razem z mężem zamieszkaliśmy w moim rodzinnym domu. Niestety mama wraz z bratem znacznie utrudniali nam życie.
Read More

Agnieszka: Nasz maleńki skarb

W raz z mężem bardzo pragnęliśmy zostać rodzicami jednak po wielu staraniach i braku konkretnych przyczyn tak bardzo upragnionej ciąży ciągle nie było. Zaczęłam szukać ratunku w modlitwie i wierzę. Zaczęłam bardzo gorliwie odmawiać Nowenne Pompejańską z intencją o zdrowe dzieciątko dla nas.
Read More

Monika: Zawierzenie siebie i dziecka Maryi

Witam. Jeszcze 1,5 roku temu moje życie było pozbawione Boga, żyłam w konkubinacie z mężczyzną kompletnie nie odpowiedzialnym, imprezowym, wybuchowym. No i stało się. Zaszłam w ciążę.
Read More

Twoja córka: Matko, dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski

Matko Kochana dziękuję Ci z całego serca za otrzymane łaski. To jest nie do opisania ile otrzymałam od Ciebie…naprawdę Twoja ogromna moc nie ma granic. Żyłam w ogromnym lęku, bałam się podjąć pracy, ponieważ bałam się nowego otoczenia, oceniania. Tak się stało, że po odmówieniu nowenny w intencji pokonania lęku, kolejnej w podjęcia zatrudnienia dostałam pracę na część etatu w zawodzie w miłym otoczeniu, przyjaznymi ludźmi. Naprawdę nie do wiary, że tak się stało szukałam pracy 3 lata po studiach i nic, ciągle nic a tu akurat po odmówieniu nowenny taka szansa się pojawiła. Dziękuję Kochana Mamo za Twoje cuda. Dziękuję za wysłuchanie nowenny o wchłonięciu się torbieli, która pojawiła się na jajniku. Trzy miesiące kuracji po której mogło być różnie ale to Ty sprawiłaś, że jej nie ma. Dziękuję za to, że mój narzeczony przyjął bierzmowanie a ja byłam świadkiem. Tyle nerwów mnie to kosztowało, te przygotowania go do spowiedzi przed, którą miał tak ogromne opory….bo nie był u spowiedzi z 10 lat. Nie wyniósł tej wiary z domu, którą ja mam. Matko to Ty sprawiłaś, że przyjęliśmy ten sakrament wspólnie. To dla mnie tak ogromny cud, że akurat w dzień Bierzmowania zaczęłam odmawiać część dziękczynną… to nie jest przypadek uwierzcie.
Jeśli czytasz tą nowennę i myślisz sobie, że jest w Twoim otoczeniu osoba, która nie ma bierzmowania i jest anty nastawiona do kościoła to naprawdę mogę powiedzieć, że Nowenna Pompejańska działa cuda. Tak było w tym przypadku. Jesteśmy narzeczeństwem i za kilka miesięcy bierzemy ślub, marzę tak bardzo o tym abyśmy przyjęli ten sakrament w pełnej wierze. Marzę o tym aby chodził ze mną co tydzień do kościoła aby nawrócił się w pełni i w tej intencji będę odmawiała kolejną nowenną, już moją siódmą. Mogę powiedzieć, że ten człowiek się zmienił ogromnie nawet przestał palić po 12 latach…
Maryjo Kochana dostałam tyle łask od Ciebie, że nie wiem jak Ci dziękować. Tak Bardzo mocno Cię Kocham i wierzę ogromnie w to, że mój narzeczony nawróci się w pełni.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Twoja córka: Matko, dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?