Beata: Nawracanie męża

odlę się nieustannie w różnych intencjach, na co dzień mam wiele znaków pomocy Matki Bożej, wiem że jestem bardzo bliska jej sercu,
Read More

Jakub: Oddany miłosierdziu Bożemu.

Nowenna Pompejańska to modlitwa która ma w sobie ogromną siłe a przez jej odmawianie otrzymujemy niewyobrażalne wsparcie samej Królowej.
Read More

MONIKA: Nowenna Pompejańska

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji o dobrego męża. Nie spodziewałam się że przez 54 dni uda mi się odmówić 4 części różańca, było cieżko ale się udalo.
Read More

matka: Bogu Najwyższemu dziękuję, że za sprawą tej modlitwy wysłuchał prośby mojej

Witam. Moja córka choruje od kilkunastu lat.Jej choroba to zaburzenia odżywiania. To tylko tak brzmi, ale za tam kryje sie, smutek, depresja, samotność, napady złości, samookaleczenia, alkohol itp. Długo walczyłam o jej uzdrowienie, psycholog ( ok. 8) terapie, leczenia szpitalne. Wiele razy dopadały mnie myśli że już nic nie mogę...
Read More

Marzena: moje małżeństwo

Dziś 42 dzień mojej pierwszej nowenny pompejańskiej, którą odmawiam w intencji uratowania mojego małżeństwa. W trakcie odmawiania nowenny są chwile trudne, zły działa aby zniechęcić.
Read More

Joanna: Ta nowenna zmienia życie na piękniejsze

Witam Was wszystkich;) obecnie jestem w trakcie drugiej nowenny, ale chcę napisać o tej pierwszej 🙂 Dla sławy i Czci Maryi mojej najukochańszej matki:) no wiec, ta nowenna przyszła w takim momencie mojego życia gdzie byłam w szponach złego. Zerwał ze mną chłopak, byłam po prostu bez wiary w Boga. Nie chcę tego mówić, ale zwatpilam w niego. W to że jest w moim życiu. Że zabrał mi kogoś kogo miałam na tym świecie jedynego. Codziennie Blagalam o śmierć. A szatan podsuwał jedną myśl „sznur” jak echo je słyszałam w głowie. Nawet pewnego razu słyszałam po przebudzeniu diabelskie śmiechy nade mną. To już była poważna sprawa. Cierpialam przez chlopaka ktory zabawil się mna, wykorzystał jedną nocą i który powrócił po to właśnie by zadać mi cierpienie. Zaczęłam nowenne którą po prostu podsunela mi Maryja. Modliłam się w intencji szczęśliwej miłości. Cala nowenna przeplakana i każda tajemnica byla utozsamieniem się z życiem Jezusa. Co dzień wiele rozumialam, ze jeszcze to nie koniec bo skoro ci u gory uratowali moja duszę to mam coś do zrobienia tutaj 🙂 to była największa nowenna w moim życiu, po roku przystąpiłam do spowiedzi i pierwszy raz za płakałam nad sobą. Nad tym jak daleko byłam od Boga a on mimo tego wszystkiego podał mi swoją dłoń. Mimo że nie spełniła się jeszcze intencja to teraz wiem że życie jest piekne, duzo przede mną. Kocham Maryję i Boga i chce życia tylko z nimi;) Czuję że Bóg coś dla mnie szykuje, a codzienne odkrywanie nowych kart życia jest dla mnie pieknym uczuciem 🙂 Dla wszystkich którzy wątpią, kochani ta nowenna zmienia życie na piękniejsze życie. Nigdy nie bedziecie żałować 🙂 pozdrawiam!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Joanna: Ta nowenna zmienia życie na piękniejsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karo
Gość

Piękne świadectwo. jestem wzruszona i wdzięczna Bogu za każdą uratowana duszę i człowieka zawróconego w stronę dobra.

Gosc
Gość
Droga Asiu jestes wspaniała dziweczyna.Czasem Bog dopuszcza pewne sytuacje by obudzic nas, nasze sumienia. Mnie Matka Boza uratowała i czuwała abym unikła takiej stuacji. Teraz to widze. Widziałam wyraznie jak On potrzebuje modlitwy i modliłam sie za Niego NP. To trudne w tych czasch ale dbajmy o czystosc a Jezus nam to wierze wynagrodzi. Idz przez zycie z podniesiona głowa. Ten chłopak nie byl wart Ciecie a z tego bolu narodziła sie miłosc do Maryi i Jezusa. W zyciu nie ma przypadkow, wszystko dzieje sie po cos.Ufaj i kochaj i badz szczesliwa i nigdy nie wypuszczaj rozanca z reki. Badz… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?