Sylwia: Zostałam wysłuchania

Od mojego nawrócenia minął rok,byłam osoba ,ktora nie chodziła do kościoła a jak poszłam to było to od wielkiego święta ,nie chodziłam do spowiedzi ,generalnie prowadziłem bezbozne życie. od 20 lat chodziłam do wrozek i bardzo brałam sobie do serca to co do mnie mówiły. Pewnego wieczoru padlam na kolana...
Read More

Teresa: otrzymałam dużo innych łask, ale bardzo odczuwalnych

Pragne podzielic sie swoja radoscia z otrzymania laski w dniu dzisiejszym o ktora modlilam sie w pierwszej nowennie. jestem przeszczesliwa, bo Pani Pompejanskawysluchala mej prosby.Przeczytaj Teresa: otrzymałam dużo innych łask, ale bardzo odczuwalnych
Read More

Nina: Dziękuję Mateczko i Jezu Miłosierny

Kochani, z ogromną radością chcę się podzielić z Wami moim świadectwem, zwłaszcza dlatego, że świadectwa tutaj zamieszczane bardzo mi pomagały podczas modlitwy i oczekiwania na wysłuchanie mojej intencji i w ten sposób choć trochę chcę się "odwdzięczyć". Pierwszą Nowennę Pompejańską skończyłam odmawiać w czerwcu. Przeczytaj Nina: Dziękuję Mateczko i Jezu...
Read More

Ola: dziękować, czy się obrażać?

Dziękować, oczywiście, że dziękować!!! Ale od początku. Moją pierwszą nowennę pompejańską, zaczęłam odmawiać 30.01.2014. I nie będę pisać, że trafiłam na nią przypadkiem, bo po prostu nie wierzę w przypadki. Szukałam w internecie modlitw w sprawach beznadziejnych no i znalazłam tę nowennę.Przeczytaj Ola: dziękować, czy się obrażać?
Read More

Marzena: Kiedyś niestety sięgnęłam po tabletki antykoncepcyjne

"Bóg czyni wszystko we właściwym dla nas czasie" św. Edyta Stein
Read More

Ilona: Uścisk Maryi – bezcenne

Witam serdecznie,
Pierwszą Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji przeprosin Maryi. A sprawa miała się następująco …
Żyjąc daleko od Boga, bywało że używałam imienia Maryi w formie zartu. Byłam osobą niewierzącą, więc wtedy nie było to dla mnie niczym szczególnym. Po swoim nawróceniu, a raczej po otrzymanej łasce nawrócenia postanowiłam odmówić NP. Bardzo się bałam, nie wiedziałam czego się spodziewać. 3 różańce dziennie wydawało mi się niemożliwością. Podjęłam jednak decyzję, pozostała tylko intencja w której mialam się modlić. Moje życie było pogmatwane, nie wiedziałam w co włożyć ręcę. Czułam się niegodna by prosić mamę o pomoc, po tym jak wcześniej robiłam sobie z niej żarty. Było mi z tego powodu przykro.
Decyzja jednak zapadła – intencja ‚Przeprosiny mamy za to że ją obrażałam’.
Nowenne rozpoczęłam po spowiedzi z całego życia. Czas mijał, modliłam się z wielkim skupieniem. Zaczęły pojawiać się myśli bluźniercze w mojej głowie przeciwko Maryi- szatan szalał.
Pewnego dnia rozmawiałam przez tel z zakonnikiem. Udzielał mi pewnych rad i wskazówek. Gdy skończylismy rozmawiać, otrzymałam od tego zakonnika sms o treści ” Dobrze, że jesteś Ilonko ;-)” w momencie odczytywania tego sms poczułam, że ktoś mnie mocno przytula, otacza miłosćią. Uczucie to trwało do następnego dnia. Pojawił mi się wielki usmiech na twarzy, wielka radość.To była miłość Maryi. Coś niesamitego- miłość z Nieba. Mama jest wielka. Jest prawdziwą mamą, która wybacza nam nasze błędy, która nie wypomina, tylko otacza miłością i mocno przytula do siebie. Kocham Ją.
Wiem, że pokazała mi przez to przytulenie, że mi wybacza.
Mam propozycję, odmówmy choć raz Nowenne Pompejańska w intencji Maryi 😉
Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?