Judyta: Maryja członkiem naszej rodziny

O NP słyszałam wielokrotnie od rodziny czy znajomych jednak zawsze wydawało mi się, że to modlitwa zbyt trudna dla mnie, że nie podołam. Ponad 3 lata temu kiedy oczekiwałam drugiego dziecka (nasz pierwszy Aniołek zmarł na bardzo wczesnym etapie ciąży) dowiedziałam się, że nasza córeczka może urodzić się chora. To był ten moment w którym wiedziałam, że tylko Ona, tylko Mama może przyjść mi z pomocą.
Read More

Magdalena: Zdany egzamin

Pragnę złożyć świadectwo wysłuchanej nowenny pompejańskiej. Maryja wysłuchała mojej prośby o zdanie ważnego egzaminu. Moje szanse na zdanie go samodzielnie były niewielkie udałam się więc do Maryji. Na egzaminie czułam wręcz jej pomoc.
Read More

Dorota: moja kolejna nowenna- wciąż czekam

odlitwa dodała mi sił i cały czas walczę choć nie jest mi łatwo ale wierzę że Matka Pompejańska pomoże mi w końcu i zmieni moje życie na lepsze.Widzę światełko w tunelu i wierzę że będzie wreszcie dobrze.
Read More

Mirella: Nie tracę nadziei

Mama zachorowala na raka trzustki w lutym tego roku. Zaraz po diagnozie przeszla ciezka operacje, ktora przezyla tak naprawde dzieki modlitwie do sw. Judy Tadeusza. Rak trzustki. Wiecie jakie sa rokowania? Chyba najgorsze z wszytskich nowotworow. Lekarze dawali 3 miesiace zycia. Nowenne zaczelam 18 marca. Nie powiem lekko nie bylo....
Read More

Małgorzata: Zachowanie syna uległo dużej poprawie

Nowennę odmawiałam w intencji syna ,który ma problem z moczeniem nocnym oraz problemy szkolne i wychowawcze. Po odmówieniu 2 Nowenn zachowanie syna uległo dużej poprawie. W szkole radzi sobie coraz lepiej. Ilość moczeń nocnych uległa zmniejszeniu. Uzyskałam również łaski dla siebie: uwolniłam się od zbyt częstego przesiadywania przed komputerem, wróciłam na przerwane studia.
Read More

Patrycja: Odnalezienie wiary i Boga

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
O nowennie dowiedzialam sie przypadkiem w poszukiwaniu modlitwy o potomstwo. Moją 1 Nowennę Pompejańską odmawiałam od 14 sierpnia 2017 -Wigilia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z prosba o laske macierzyństwa. Pierwszego dnia podczas modlitwy mialam uczucie iz stoi aniol za moim prawy ramieniem, bylo to dziwne uczucie, ponieważ w toku dalszej modlitwy już tego odczucia nie miałam. W ciągu odmawiania nowenny aż 3 razy urwał mi się różaniec, który za każdym razem nicią łączyłam. Było mi bardzo ciężko, ponieważ musiałam nauczyć się modlitwy na rózancu, skupić na modlitwie i wygospodarować czas. Szczególnie podczas tajemic bolesnych przeżywałam tą modlitwę bardzo plakałam. „Córki jerozolimskie, nie płaczcie nade Mną; płaczcie raczej nad sobą i nad waszymi dziećmi!” „Szczęśliwe niepłodne łona, które nie rodziły, i piersi, które nie karmiły” Jak już pisałam modliłam się o laskę macierzyństwa, niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam tej łaski, jednak wierze, iż Matka Boza i Św. Dominik mnie nie zapomna i nadejdzie jeszcze moj czas.
Pisząc to świadectwo chciałam przekazać wszystkim, którzy będą to czytać, aby nie poddawali się i trwali w modlitwie. Pniewaz w prawdzie nieotrzymałam jeszcze tej łaski o którą prosilam ale otrzymalam wiele innych lask. Cieżkie zebrania i drażliwe tematy w pracy konczyły się korzystnie. Równie otrzymałam łaski materialne. Zostane poraz 3 ciocią. Jednak najwazniejsza laska która otrzymalam jest powród do Boga. Wiara w niego oraz odczucie iż się jest jego kochanym dzieckiem….
Zaufajcie moji kochani, módlcie się i bycie cierpliwi. Matka Boza was nie zapomni. Ja zaczełam 2 nowenne i czekam w modlitwie cierpliwie.
Dziękuję Mateczko za wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

12 komentarzy do "Patrycja: Odnalezienie wiary i Boga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

modl sie dzieja sie cuda, chorzy otrzymuja zdrowie, nawet lekarze sie dziwia , nie dowierzja. Maryja ciebie wyslucha, tylko sie nie poddawaj, walcz, rozaniec trzeba mowic nieustannie

Czcicielka Maryji

enia
Gość

Tak swojego Aniola Stróża mamy po prawej stronie , Kapłani mają po lewej .
Kapłani i lekarze mają po dwóch Aniołków

irena
Gość

enia a kad wiadomo ze aniola stroza mamy po prawej stronie?

Hanka
Gość

Pani eniu….tu już chyba wchodzimy w sferę gdybań i przypuszczeń. Nic takiego chyba w Piśmie Świętym nie ma.

Adda
Gość

Poradziłabym oprócz przede wszystkim Nowenny Pompejańskiej odmawiać Nowennę 9-dniowo do O.Stanisława Papczyńskiego jest święty od rodzin niemających dzieci Głowa do góry

enia
Gość

To nie jest gdybanie , proszę odsłuchać na yt o duszach czyśćcowych .
Patrycja dobrze odczuła obecnosć swojego Anioła Stróża

Hanka
Gość

A to są objawienia uznane przez Kościół czy jakieś prywatne? Ja czuję wielkie wsparcie mojego Anioła Stróża i za niego codziennie dziękuję Bogu i modlę się ale nie ma dla mnie i mojej wiary żadnego znaczenia czy stoi on po mojej prawej czy lewej strony.

irena
Gość

no ja w moim zyciu tez wiele razy doswiadczylam pomocy mojego aniola stroza,modlilam sie zawsze do niego jako dziecko i teraz tez ,to byla jedna z pierwszych modlitw jaka mnie moja mama nauczyla i ja tez uczylam swoje dzieci ze on nas strzeze od zlego ,od dluzszego czasu modle sie tez do sw michala archaniola

enia
Gość

A ja lubię wiedzieć takie szczegóły.

Gosia
Gość

Gdyby wierzyć mistyczce (Natuzza Evolo), to kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz osoby konsekrowane mają Anioła po prawej stronie. Ludzie świeccy po lewej, więc jest dokładnie odwrotnie niż mówisz Enia

enia
Gość

Gosia a nie pomyliło Ci się ?
Patrycja dobrze czuła swojego Anioła

Gosia
Gość

Nie, nie pomyliło mi się, chyba że autorom artykułów m.in w Niedzieli

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!