D: Wiele łask

Chciałabym się podzielić z Wami moim świadectwem, które juz dawno powinnam napisać. Jestem bardzo wdzięczna naszej Mateńce, ze wstawia się za nami i uprasza wiele łask. Odmowiłam juz kilka Nowenn. W trakcie ich odmawiania, a takze po zakonczeniu zauwazam wiele dobrego wokół mojego zycia, rozpoczynając od tego, ze otrzymałam bardzo ciekawą pracę bliską mojemu kierunkowi zakończonych juz studiów, oprócz tego napotykam na swojej drodze wiele przychylnych mi osób. Otrzymałam równiez wspaniały dar macierzyństwa. Przez całą ciązę bardzo bałam się porodu, a takze o zdrowie maleństwa. Dzięki modlitwie Nowenną Pompejańską poród przebiegł sprawnie i co najwazniejsze urodziłam zdrową córeczke. Mimo tego, ze moje modlitwy czesto nie są idealne, podczas odmawiania Nowenny czesto się rozpraszałam to i tak widzę, ze Mateńka Najukochańsza mnie wysłuchała. Dziękuję Ci Mateńko z całego serca za wszystko i proszę miej w swojej opiece mnie i moją rodzinę, a takze dopomóz wszystkim, którzy się do Ciebie zwracają i proszą o Twe wstawiennictwo u Pana Boga. Amen.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

13
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
9 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
joannaPolaMagdalenaArekDorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dzięki wielkie za świadectwo.

joanna
Gość
joanna

Jak długo modliłaś się o znalezienie pracy? Obecnie poszukuję o bez żadnych rezultatów

Magdalena
Gość
Magdalena

Ile czasu już szukasz pracy? Ja też już długo szukam pracy i boję się, że nigdy jej nie znajdę.

joanna
Gość
joanna

4-5 miesiąc z tym, że nawet na staż nie chcą mnie przyjąć, a już podczas studiów modliłam się abym znalazła dobrą pracę

Magdalena
Gość
Magdalena

Dlaczego nawet na staż nie chcą cię przyjąć? Jeśli nie chcą cię przyjąć na staż, to spróbuj pracę na umowę zlecenie, zdobędziesz doświadczenie, a potem znajdziesz pracę na umowę o pracę. Ja szukam już kilka lat pracy i nie mogę znaleźć, bo mieszkam na wsi. I nie wiem co zrobić. Wyjechać stąd do miasta, czy zostać tutaj.

joanna
Gość
joanna

Bo chce odbyć staż w takim miejscu aby ten staż dał mi większe perspektywy na znalezienie pracy a trudno się dostać, nie chce iść na byle jaki staż nie związany z tym co chciałabym robić. Też mieszkam na wsi, a aplikuje na stanowiska które są oddalone o 50-60 km ode mnie.

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja też kiedyś chciałam mieć dobrą pracę, ale teraz widzę, że wszędzie trzeba mieć znajomości, więc teraz szukam jakiejkolwiek pracy, żebym miała z czego żyć. A jak znajdziesz tak daleko pracę, to będziesz dojeżdżać, czy wyjedziesz do miasta?

joanna
Gość
joanna

Będę dojeżdżać

Magdalena
Gość
Magdalena

To trochę daleko. Ja teraz robię prawo jazdy, bo przez to, że nie mam prawa jazdy, nie mogę nigdzie znaleźć pracy. Mam nadzieję, że jak zdam to prawo jazdy, to znajdę wtedy pracę.

joanna
Gość
joanna

a długo szukasz pracy?

Magdalena
Gość
Magdalena

kilka lat

Arek
Gość
Arek

Gdyby zazdrość nie była grzechem, zazdrościłbym…

Pola
Gość
Pola

Jestem w trakcie mojej pierwszej nowenny i nie wierzyłam w tak wielką jej moc od początku. Już nie raz pomagała mi modlitwa, ale tym razem jej siła jest znacznie większa. Spotkało mnie wiele dobrego, choć na ten największy cud jeszcze czekam. Wiem jednak, że to nie ostatnia nowenna, która odmawiam. Bardzo bym chciała po zakończeniu napisać świadectwo jak Maryja spełniła moje błagania – bardzo…. Dzięki tym wszystkim świadectwom podjęłam tę modlitwę o której wcześniej nie wiedziałam.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną