Marianna: Dziękuję ze wysłuchanie prawie wszystkich próśb.:)

Znalezienie nowej pracy na normalnych warunkach graniczyło z cudem...Więc kolejna nowenna o znalezienie pracy. Dziś tj. 14-02-2015 kończę nowennę a od jutra idę do nowej pracy.
Read More

Ewelina: O uzdrowienie męża z nałogu

Obecnie modlę się o zdrowie duszy i ciała dla mojego męża ,by przezwyciezyl nałóg nikotynowy.
Read More

Lena: Sesja

Najgorsze przedmioty zaliczyła na dobre oceny. Była to moja druga nowenna I muszę podkreślić że druga prośba została wysłuchana
Read More

Stefania: Uzdrowienie z choroby skóry

Miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów chcę bardzo serdecznie podziękować za uzdrowienie z choroby skóry. W styczniu 2014 r. zaczęły się moje wizyty w gabinetach dermatologicznych.
Read More

Adam: Siła nowenny

Nowennę pompejańską odmawiam już prawie trzy lata. Gdy skończę jedną intencję, to na następny dzień zaczynam nową. W ciągu tego czasu było sporo tych intencji. Niektóre z nich były wysłuchane, inne albo nie były zgodne z wolą Bożą, albo jeszcze nie nadszedł czas na ich spełnienie. Przeczytaj Adam: Siła nowenny
Read More

Justyna: Matka Boża nigdy nie zawiodła mojego zaufania

Właśnie jestem w trakcie odmawiania kolejnej nowenny pompejańskiej w moim życiu. Nie ukończyłam jeszcze części błagalnej, ale czuję już ogromną potrzebę dania świadectwa temu, co Najświętsza Panienka już dla mnie uczyniła. Modlę się w intencji znalezienia pracy. Pochodzę z małej miejscowości, gdzie bardzo trudno o zatrudnienie. Jestem nauczycielką z wykształcenia. Jednak przecież dla Boga nie ma nic niemożliwego! Już po raz kolejny Matka Boża Pompejańska pomaga mi w walce z bezrobociem. Rok temu od razu po zakończeniu nowenny podjęłam pracę (18 października był ostatni dzień nowenny, a 19 już mój pierwszy dzień w nowej pracy) – czemu jeszcze do tej pory nie dałam świadectwa, ale teraz to właśnie naprawiam i piszę Wam o tym, abyście wszyscy bez wyjątku szli ufnie w ramiona naszej Najlepszej Matki. Ona zna nasze potrzeby duchowe i doczesne. Nie bójcie się prosić o Jej wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa. Przecież On nie odmawiał swojej matce już tu – na ziemi – czego przykładem jest znany wszystkim z Pisma Świętego Cud w Kanie Galilejskiej.
Teraz odmawiam kolejną nowennę o pracę i już po dwóch tygodniach części błagalnej zostałam zaproszona na rozmowę do szkoły i ufam, że ta praca dojdzie do skutku (właśnie czekam na telefon). Dzięki sile różańca czuję ogromny wewnętrzny spokój i pewność, że Bóg za sprawą Najświętszej Panienki zawsze jest ze mną i mnie chroni. Wiem, że otrzymam tę pracę (to jest tylko kwestia czasu). Idźcie wszyscy do Matki Bożej z dziecięcą ufnością. To przez Jej czułe, matczyne serce spływają na nas strumienie łask. Jezus Chrystus oczekuje od nas całkowitego zawierzenia, a Jego Matka uczy nas posłuszeństwa Mu. Polecam Wam również akt zawierzenia „Jezu, Ty się tym zajmij”, a także pieśń, która chwyta za serce i zawsze daje mi niezachwianą odwagę na radzenie sobie z trudami każdego dnia „Jezus siłą mą, Jezus pieśnią mego życia”. Gorąco Wam polecam!!! Poznajcie ten słodki spokój, który można mieć w duszy, sercu i czuć, że życie jest piękne, cieszyć się każdym dniem, każdą prostą i zwyczajną chwilą!!! Trzeba tylko w każdej nawet najmniejszej sprawie zawierzać wszystko w swoim życiu Jezusowi i Jego Matce. Matko Boża, pobłogosław Polsce i całemu światu. Pozwól poznać wszystkim swoja dobroć i słodycz, jaką potrafisz dać ludzkiej zrozpaczonej duszy!
Królowo Różańca Świętego z Pompejów, módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Justyna: Matka Boża nigdy nie zawiodła mojego zaufania"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Grazyna
Gość
Grazyna

Piekne swiadectwo!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?