Alicja: Teraz modlitwa jest dla mnie przyjemnością

Nowennę Pompejańską odmawiam od ubiegłego roku.Intencją jest uwolnienie od złego i przemianę mojego syna.Od pewnego czasu syn bardzo się pogubił i oddalił od Boga. Ta beznadziejna sytuacja skłoniła mnie do modlitwy, do zawierzenia siebie i mojej rodziny Matce Bożej. W trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej otrzymałam tak wiele łask , zrozumiałam jak daleko ja sama byłam od Pana Boga,jak grzeszne prowadziłam życie, zrozumiałam przede wszystkim swoje grzechy, których staram się nie popełniać,po kilku latach przystąpiłam do spowiedzi, do komunii świętej, jestem spokojniejsza.
Read More

Katarzyna: bliskość Matki Bożej

Jestem w trakcie odmawiania 2 nowenny i jak narazie to o co prosze nie spelnilo sie. Modlilam sie o dobrego meza dla siebie i laske nawrocenia znajomego. Jednak skladam swiadectwo tego, ze ta modlitwa przynosi ze soba laski. Przeczytaj Katarzyna: bliskość Matki Bożej
Read More

B.M.K.: swiadectwo

I to wszystko na nowo przywróciło mi nadzieję, przypomniało gdzie powinnam szukac pomocy.Od tego czasu nie miałam już tego dołującego uczucia beznadzieji, jasne, bałam sie ale to nie była juz rozpacz.
Read More

Katarzyna: Nowenna nie do odparcia

Nowenną pompejańską omadlaliśmy z mężem nasze marzenia o domu. Zaprzyjaźniony ksiądz zachęcał, abyśmy szukali działki a Pan Bóg znajdzie. I tak tez się stało, Mateńka chce mieć nas blisko siebie, bo kupiliśmy działkę 300 m od Sanktuarium Maryjnego. 8 lipca 2013 zakończyłam kolejną nowennę pompejańską w intencji budowy domu i...
Read More

Anna: Moje świadectwo – dla Ciebie Maryjo; ale też i dla mnie.

Moje świadectwo - dla Ciebie Maryjo; ale też i dla mnie. Długo, oj długo trwało, zanim zdecydowałam się je przedstawić. Jakoś tak trudno było mi się odważyć dać świadectwo, ale ciągle były w mojej głowie słowa, którymi się modliłam i co obiecywałam Tobie Maryjo.
Read More

Andrzej: Ogromne zmiany w życiu

Borykam się od kilku lat z problemem utraty wiary w Boga. W głębi serca wiary chyba nigdy nie utraciłem ale powracające wątpliwości są czasem nie do zniesienia. Nie o tym jednak chciałem pisać lecz musiałem o tym wspomnieć ponieważ jest to dla mnie samego zaskakujące i niesamowite, że mimo tego zwróciłem się z prośbą do Maryi a Ona mnie wysłuchała i udziela mi tylu łask. Odmówiłem nowennę pompejańską w intencji rozwiązania życiowych problemów. Mamy troje dzieci, które wybierają się na studia. Wiąże się to z coraz większymi wydatkami. Niestety do tej pory, żeby wiązać koniec z końcem wykorzystaliśmy chyba wszystkie możliwości. Pomimo wielu prób rozwiązania problemu pozostawaliśmy w beznadziejnej sytuacji. Nie wdając się w szczegóły, po około dwóch tygodniach odmawiania nowenny rozwiązania nasuwały się same, proste i bardzo realne do realizacji. Dosyć szybko zdołałem się przekwalifikować i otworzyły się nowe możliwości, które jestem przekonany pozwolą mi zapewnić rodzinie naprawdę godziwe i spokojne życie. Czeka mnie teraz dużo wysiłku w realizacji planów ale tego się już nie boję. Wiem, że nie jestem sam i mam przed sobą jasno nakreślone cele. Matce przenajświętrzej zawdzięczam upragniony spokój. Bogu niech będą dzięki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Andrzej: Ogromne zmiany w życiu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Chwała Panu ! Ja mam podobny problem – od lat mam problemy finansowe i nie wiem jak z tego wybrnąć , modlę się aby Bóg mi pomógł i oświecił mnie co mam robić. Twoje świadectwo tchnęło we mnie nadzieję . Maryjo pomóż !

Teresa
Gość
Teresa

Pani Kasiu wystarczy zaufać Bogu i Matce Najświętszej, a wszystkie problemy się rozwiążą…Miałam podobne problemy finansowe i nie tylko… Niekiedy nie widziałam wyjścia z sytuacji, ale chciałam wszystko zrozumieć i sama pokierować swoim życiem. Teraz wiem że sami nic nie możemy, jaka będzie wola Boża tak się stanie… Od kiedy odmawiam Nowennę Pompejańską (od ponad trzech lat, od śmierci mojej mamy) wszystko zaczęło się układać, założyłam firmę, spłaciłam swoje długi, a przede wszystkim na pierwszym miejscu w moim życiu jest Bóg (wcześniej różnie to bywało). Ale Bóg jest miłosierny i wszystko nam wybaczy … Niech Bóg Pani błogosławi! Szczęść Boże!

Dawid
Gość
Kasia, nie poddawaj się w Twojej obecnej sytuacji. W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny nawet problemy finansowe. Sam jako dziecko przeszedłem podobną sytuację, kiedy rodzina nie wie jak związać koniec z końcem i wiesz, że dzisiaj dziękuje Bogu za to wszystko, ponieważ to mnie czegoś w życiu nauczyło. Najcenniejsza jest pokora jaką dostałem. Z większą empatią patrzę na ludzi, którzy przeżywają podobne sytuacje. Jestem pewny, że Bóg w Twoim życiu się nie popisuje tylko realizuje swój plan. Podejrzewam, że szatan maczał w tym palce bo Bóg raczej chce naszego szczęścia tylko pewne rzeczy po prostu dopuszcza bo jednym… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?