Beata: Warto odmawiać nowennę

Kochani,jak pewnie wiekszość o nowennie dowiedziałam sie przez przypadek.Zaczęłam odmawiac 2 nowenny jednoczesnie w intencji i dobrego głosu/śpiewam/ i zdrowia dla babci.Na poczatku czułam wielkie ciepło,wewnętrzne szczęście ,nie umiem tego opisac ,wiele sie we mnie zmieniło.Uwielbiałam odmawiac te modlitwe-mimo,ze nigdy przedtem nie odmawiałąm różańca.Zostałam po częsci wysłuchana,ale zdarzyło sie wiele...
Read More

K: 5 nowenn odnowionych – Cud! mąż się nawrócił

Nagle zdarzył sie cud moj mąż tak silnie to przeżył, że nawrócił sie zacza szukać Boga wyspowiadał sie z całego życia. Biegnie na spotkania wspólnoty i na mszę święta.
Read More

Małgorzata: Ponad rok z nowenną…

Nie chcę pisać, iż nowenna nie zawodzi bo to nie jakaś magiczna formula. Ale daje świadectwo, iż to Matka Boża Maryja a z Nią sam Bóg chce uczestniczyć w życiu każdego z nas, aby nas przede wszystkim zbawić i nawrócić, ale także pomóc w zwykłych ziemskich sprawach życia codziennego. BÓG CHCE BYĆ BLISKO KAŻDEGO Z NAS WE WSZYSTKICH NASZYCH SPRAWACH.
Read More

Anna: Maryja tak nam błogosławi!

Nowennę pompejańską rozpoczęłam w 2012 r. i dalej tę modlitwę odmawiam. Otrzymałam wiele łask i dużo moich próśb zostało wysłuchanych. Chciałam napisać o tych, które są namacalnym dowodem na to, że Maryja wysłuchuje naszych modlitw.Przeczytaj Anna: Maryja tak nam błogosławi!
Read More

Arkadi: Zly duch nie spal mnialem zalamania,zlosc,sennosc czy to ma sens.

Chcialbym zlozyc moje swiadectwo,Nowenne Pomelanska odmowilem 10 Grudnia.Moja modlitwa nie zostala jesczcze wysluchana ale wierze z moim Różaniecem w rekach ze to na stapi.... już w wkrótce.Ta nowenna nie jest latwa moge powiedziec ze jest bardzo trudna ale za to jaka ma moc! Zly duch nie spal mnialem zalamania,zlosc,sennosc czy to ma sens
Read More

Agnieszka: Nasz maleńki skarb

W raz z mężem bardzo pragnęliśmy zostać rodzicami jednak po wielu staraniach i braku konkretnych przyczyn tak bardzo upragnionej ciąży ciągle nie było. Zaczęłam szukać ratunku w modlitwie i wierzę. Zaczęłam bardzo gorliwie odmawiać Nowenne Pompejańską z intencją o zdrowe dzieciątko dla nas. I tak po odmówieniu części błagalnej dowiedzieliśmy się że zostaniemy rodzicami. Nasze serca przepełniała radość i spokój jakim otoczyła nas Matka Boska z Pompeji. Dokończyłam Nowenne i rozpoczęłam kolejną w intencji bezpiecznego przebiegu ciąży i przyjścia na świat naszego maleństwa. Nasz maleńki skarb po wielu komplikacjach urodził się zdrowy i bezpieczny 14 listopada 2017 otoczony opieką Matki Boskiej z Pompeji.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: Nasz maleńki skarb"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena
Maryja pomaga zawsze gdy sie tylko porosi. Maryja nie zawiedzie nigdy. Ktoz jak Ojciec, Ktoz jak Maryja. Nawet gdyby wszystko mialo zawiesc, Maryja uratuje, podtrzyma, nawet gdy dzieja sie rzeczy najgorsze, gdy brak nadzieji. wszyscy jestesmy grzesznikami, dzieki Nowennie Pompejanskiej wyprosilam wiel lask dla mnie oraz moich najblizszych meza, mamusi, tatusia, modle sie tez, za swojego synka. Tak wiele otrzymalam, ciagle nie wierzac, ze jestem warta aby otrzymac. Maryja uzdrawia nas, Maryja wlewa przebaczenie, wlewa spokoj, uspokaja, jedyna nadzieja dla mnie stala sie Nowenna Pompejanska, przynoszaca ukojenie, uspokojenie, wyciszenie, uzdrowienie, cuda kazdego dla dla moich kochanych rodzicow: mamusi, tatusia, moejgo… Czytaj więcej »

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.