A: Maryja sprawiła, że czuję się lepiej

Szczęść Boże!
Pragnę złożyć świadectwo dotyczące odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Przede wszystkim chcę Wam wszystkim powiedzieć, że naprawdę WARTO! Kochani Bracia i Siostry, dziś skończyłam odmawiać moją trzecią Nowennę. Chociaż przerwałam ją jednego dnia (byłam zmęczona i zasnęłam podczas modlitwy), to postanowiłam ją kontynuować i odmówić jeden dzień dodatkowo. Dziękuję Matce Bożej ponieważ odnalazłam spokój. Maryja sprawiła, że czuję się lepiej. Podniosła mnie z upadku. Gdy zaczęłam odmawiać Nowennę 11 września byłam bardzo smutna, zła, wręcz załamana. Kłóciliśmy się wtedy z chłopakiem. Pojechałam do niego by się z nim pogodzić, zamiast tego doszło do grzechu. Tak, do dziś walczę o swoją czystość. Przyznam, że trudno jest mi teraz o tym pisać. Gdy wróciłam do domu powiedziałam Matce Bożej, że jej potrzebuję i że już sama sobie nie mogę poradzić. Powiedziałam także, że chcę pomodlić się za siebie. Podczas odmawiania Nowenny nie podawałam jednej, konkretnej intencji. Postanowiłam zaufać Maryi. Prosiłam by sama tę intencję wybrała. Dzięki niej odzyskałam spokój w swym sercu. Poczułam się znacznie lepiej.
Swoją pierwszą Nowennę odmawiałam właśnie za swojego chłopaka, który jest niewierzący. (to był 24.08.16r. – początek) Pierwsza Nowenna nauczyła mnie, że najpierw muszę popracować nad sobą. Zmienić siebie i swoje postępowanie. Mój chłopak dalej jest niewierzący, ale mam nadzieję, że któregoś dnia Pan Bóg go nawróci. Druga Nowenna (początek 26.02.17r.) była właśnie o czystość przedmałżeńską. W 13-stym dniu, mój tata został zatrzymany w pracy pod wpływem alkoholu. Dzięki Matce Bożej tata nie stracił pracy i odbył terapię. W naszym domu panuje teraz miła i spokojna atmosfera. Moja siostra z mężem spodziewają się dziecka. Na razie wszystko jest w porządku. Wszystko dzięki Maryi.
Matko Boża, dziękuję Ci za to wszystko co dla mnie i mojej rodziny zrobiłaś. Za to, że się nami opiekujesz i pomagasz. Kocham Cię.
Polecam każdemu odmawiać Nowennę Pompejańską. Polecam także odmawiać choć jedną cząstkę różańca w ciągu dnia. Warto się oddać w opiekę naszej Pani.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

To świadectwo zostało opublikowane

w czasopiśmie

„Królowa Różańca Świętego” nr 35

które można zamówić na stronie:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o