Karolina: Totus Tuus, cała Twoja – teraz, zawsze i na zawsze

Informację o Nowennie Pompejańskiej uzyskałam ok. 1,5 roku temu w sposób przypadkowy – z komentarzy na stronach internetowych. Wcześniej przez rok odmawiałam Modlitwę Szczęścia. Nie pamiętam, abym kiedykolwiek przedtem odmówiła choć raz różaniec. Po kilku dniach czytania na temat Nowenny, wyznaczyłam początek modlitwy na poniedziałek. Jednak czułam wewnętrzny głos, abym...
Read More

Kuba: Dzięki Bogu, zdobyłem wyższe wykształcenie!

Mój ostatni rok na studiach był bardzo ciężki. Pracowałem i studiowałem jednocześnie. Nie miałem już na to wszystko siły. Chwyciłem za Nowennnę Pompejską i po prostu prosiłem, żeby Bóg mnie w swoich rękach przez to wszystko przeprowadził.Przeczytaj Kuba: Dzięki Bogu, zdobyłem wyższe wykształcenie!
Read More

Faustyna: Świadectwo otrzymanych łask

Chciałabym podzielić się z Wami świadectwem otrzymanych łask. Pierwsze nowenny Pompejańskie, które odmawiałam w ubiegłym roku przyniosły mi dużo spokoju wewnętrznego.
Read More

Ala: uzdrowienie – ciśnienie unormowało się

Zachęcam każdego do odmawiania nowenny!
Read More

agnieszka: nawrócenie

Witam.Chciałam podzielić się moim świadectwem z Nowenny Pompejańskiej,którą odmawiałam 2 razy w intencji nawrócenia brata.O Nowennie dowiedziałam z innych świadectw umieszczonych w internecie.Po odmówieniu mogę powiedzieć,że jest to bardzo trudna modlitwa.Wymaga samozaparcia i wytrałości a jest to trudne, gdy jest się pracującą mamą trójki dzieci.Nowenną Pompejańską prosiłam Matkę Bożą o...
Read More

A: Maryja sprawiła, że czuję się lepiej

Szczęść Boże!
Pragnę złożyć świadectwo dotyczące odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Przede wszystkim chcę Wam wszystkim powiedzieć, że naprawdę WARTO! Kochani Bracia i Siostry, dziś skończyłam odmawiać moją trzecią Nowennę. Chociaż przerwałam ją jednego dnia (byłam zmęczona i zasnęłam podczas modlitwy), to postanowiłam ją kontynuować i odmówić jeden dzień dodatkowo. Dziękuję Matce Bożej ponieważ odnalazłam spokój. Maryja sprawiła, że czuję się lepiej. Podniosła mnie z upadku. Gdy zaczęłam odmawiać Nowennę 11 września byłam bardzo smutna, zła, wręcz załamana. Kłóciliśmy się wtedy z chłopakiem. Pojechałam do niego by się z nim pogodzić, zamiast tego doszło do grzechu. Tak, do dziś walczę o swoją czystość. Przyznam, że trudno jest mi teraz o tym pisać. Gdy wróciłam do domu powiedziałam Matce Bożej, że jej potrzebuję i że już sama sobie nie mogę poradzić. Powiedziałam także, że chcę pomodlić się za siebie. Podczas odmawiania Nowenny nie podawałam jednej, konkretnej intencji. Postanowiłam zaufać Maryi. Prosiłam by sama tę intencję wybrała. Dzięki niej odzyskałam spokój w swym sercu. Poczułam się znacznie lepiej.
Swoją pierwszą Nowennę odmawiałam właśnie za swojego chłopaka, który jest niewierzący. (to był 24.08.16r. – początek) Pierwsza Nowenna nauczyła mnie, że najpierw muszę popracować nad sobą. Zmienić siebie i swoje postępowanie. Mój chłopak dalej jest niewierzący, ale mam nadzieję, że któregoś dnia Pan Bóg go nawróci. Druga Nowenna (początek 26.02.17r.) była właśnie o czystość przedmałżeńską. W 13-stym dniu, mój tata został zatrzymany w pracy pod wpływem alkoholu. Dzięki Matce Bożej tata nie stracił pracy i odbył terapię. W naszym domu panuje teraz miła i spokojna atmosfera. Moja siostra z mężem spodziewają się dziecka. Na razie wszystko jest w porządku. Wszystko dzięki Maryi.
Matko Boża, dziękuję Ci za to wszystko co dla mnie i mojej rodziny zrobiłaś. Za to, że się nami opiekujesz i pomagasz. Kocham Cię.
Polecam każdemu odmawiać Nowennę Pompejańską. Polecam także odmawiać choć jedną cząstkę różańca w ciągu dnia. Warto się oddać w opiekę naszej Pani.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.