SZK: Teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem

Chciałbym poświadczyć o skuteczności tej modlitwy. Bardzo skrzywdziłem bliską mi osobę przez co odeszła ode mnie i mocno cierpiałem z tego powodu. O nowennie przeczytałem przez przypadek w internecie i zacząłem ją odmawiać w intencji naprawienia zepsutych przeze mnie relacji. 2 tygodnie po zakończeniu odmawiania nowenny, ta osoba (wg jej przekazu) w ciągu dwóch dni poczuła nagłe i całkowite ustąpienie żalu i złości i wróciła do mnie. Teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, a ja dalej czuję się niezmiernie wdzięczny za otrzymaną łaskę.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

To świadectwo zostało opublikowane

w czasopiśmie

„Królowa Różańca Świętego” nr 35

które można zamówić na stronie:

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
DorotaPiotrwalecznaJoasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joasia
Gość
Joasia

Pięknie ! Obecnie sie modlę też w tej samej intencji o naprawienie i pogłębienie relacji z moim kolegą niestety stało sie coś co nie powinno było się stać,zawiniliśmy razem mimo że on jest główną osobą winną 2 miesiące po już a ja jeszcze go nie widziałam nie rozmawiamy ze sobą z tego powodu przykro mi było bardzo chcę żebyśmy się odnaleźli.Konczę nowenne 10/12 dzień przed urodzinami, jego powrót i zgoda między mami byliby moim największym prezentem urodzinowym.

Poproszę o krótka modlitwę za nas daiękuje !

waleczna
Gość
waleczna

Przepiękne świadectwo! Chwała Panu!! Mi również marzy się taki prezent od Pana Boga…odmawiam już kolejną nowennę w tej intencji, ale nie tracę nadziei. Pozdrawiam!

Piotr
Gość
Piotr

Ja zrobiłem to samo zranił bardzo moja żonę i chce odejsc odmawiam Nowenne która kończę 03.11. Wierzę że Matka Najświętsza mi pomoże a żona wybaczy. Chciałbym z całego serca naprawić swoje błędy. Tylko nie wiem czy już nie jest za późno. Jeśli można prosić pomodlcie się w mojej intencji uratowania naszego małżeństwa oraz o to by zona nie miała do mnie zalu oraz złości.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za was.