Michał: Dar potomstwa

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziała się moja żona od koleżanki
Read More

Beata: Maryja znów pomogła mi wyprosić u Boga łaskę !

Dziękuje Ci Panie Jezu za łaski otrzymane od Ciebie . Oraz dziękuję ci nasza Matko Niebieska za tak ogromne wstawiennictwo , miłość i wsparcie.
Read More

Danuta: Podziękowania

Witam wszystkich. Chcę podziękować Matce Boskiej za wszelkie łaski, które otrzymuję odmawiając Nowenny. Maryja uwolniła mnie od ciężarów, które nosiłam z sobą przez wiele lat jako grzechy i nie potrafiłam sobie z nimi poradzić teraz czuję się wolna. Odmówiłam 5 Nowenn, aktualnie odmawiam szóstą. Przeczytaj Danuta: Podziękowania
Read More

Ewelina: Zaufanie i upragnione dzieciątko

Podjęłam leczenie ale mimo tego, że skończyłam odmawiać nowennę sytuacja się nie poprawiała. Odmówiłam ją drugi i trzeci raz i nawet zaczęłam czwartą. Ale pewnego dnia pomyślałam sobie, że Matka Boska tak mnie kocha, że na pewno już mnie wysłuchała i powinnam raczej Jej dziękować niż prosić w kółko o to samo.
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie małżeństwa

Szczęść Boże, jest to moje pierwsze świadectwo, choć odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich. Tym razem odmawiam nowennę za szwagra który uwikłał się w romans z koleżanką z pracy.
Read More

Roksana: Odnalazłam ukochanego

Zaczęłam odmawiać nowennę, gdyż nie potrafiłam dobrać sobie partnera życiowego. Sporo przeszłam więc nie łatwo mi się otworzyć przed każdym i głównie z tym miałam problem. Zastanawiałam się czy uda mi się tyle modlić, przecież nowenna pompejańska to wyczerpująca modlitwa, ale postanowiłam spróbować. Czułam się niesamowicie na początku, ale zdarzało się że nowenna mnie nużyła. Chciało mi się spać, dekoncentrowałam się itp. ale wiedziałam że to co robię ma głębszy sens, po prostu czułam to Jednakże wytrwałam. W sumie tak się zagalopowałam że nowenna odmówiłam 1 dzień dłużej. Muszę przyznać, że Maryja wysłuchała mnie bo w środku nowenny na mojej drodze spotkałam mężczyznę który mnie ujął i którego ja oczarowałam. Jestemy dla siebie stworzeni, przed nim potrafię się otworzyć, on mnie rozumie bo też przeżył podobne rzeczy do moich. Nie mam wątpliwości że to zasługa Matki Bożej i gorąco polecam odmawiania nowenny. Ja osobiście będę uciekała się do Matki zawsze

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Roksana: Odnalazłam ukochanego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gość
Gość
Gość

Gratuluję i życzę szczerej, pięknej miłości silnej Bogiem.

hmm
Gość

piekne swiadectwo 🙂

Lu
Gość

Ja modlilam się kilka lat o dobrego męża. Bezskutecznie. Mam już prawie 40 lat. Bóg mnie nie wysłuchał (((

Zoja
Gość

Lu, być może nie wiesz do końca o co prosisz…albo potrzebujesz jeszcze czasu. Wysłuchał, ale to On wie co dla nas jest lepsze. I potrzebne. Wbrew naszym wyobrażeniom.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?