Reni: Może moja wiara jest jeszcze za mała?

Niedawno skończyłam odmawiać dwie nowenny. Odmawiałam je w dwóch różnych intencjach. Bardzo dla mnie ważnych. Ciężko mi szło, myślałam że nie dam rady. Kiedyś w ogóle nie do pomyślenia było dla mnie, aby odmówić jeden różaniec, a gdzie tu sześć... Czasami nawet myślałam, ze może obrażam Boga i Mateńkę Przenajświętszą,...
Read More

Sylwia: warto prosic o pomoc Świętych, przyzywać pomocy patronów

Witam chciałabym sie podzielić moimi doswiadczeniami odnosnie nowenny. Od paru miesięcy tkwie w bardzo trudnej sytuacji która mnie spotkała. Wielokrotnie modliłam się róznymi nowennami do róznych Świętych ale czułam że w mojej intencji którą zanosze do Boga (z punktu widzenia człowieka to o co prosze jest niemozliwe do uczynienia ale...
Read More

Barbara: Świadectwo pojednania przed śmiercią

Od pierwszej nowenny minęło 4 lata.Ciągle mam jakieś prosby do Matki Pompejańskiej.Będąc w Gidlach dowiaduje się że mój brat umiera.Wiem że nie chciał spowiedzi bo ,czy wy mnie chcecie wysłać już w podróż bez powrotu?.Chce zacząc Nowenne ale mam jeszcze 2 dni na dokończenie tej którą się modle .Co robić?...
Read More

Aga: uzależnienie od muzyki

Dzięki odmawianiu NP zrozumiałam jak bardzo jestem uzależniona od muzyki. Trwa to 6-7 lat. Dopiero teraz dzięki NP zaczęłam powoli przerzucać się na łagodniejszą muzykę i słuchać dokładnie tekstów piosenek. Kiedyś zupełnie nieświadomie słuchałam takich wokalistów jak Rihanna, Beyonce, Lady Gaga, Katy Perry, które ukazują w swoich teledyskach nagość, propagują...
Read More

Iz: O niebo dla babci

Swoją drugą nowennę zaczęłam odmawiać w Wielkanoc tego roku. chcialam odmówić ją za duszę babci, która zmarła ponad 3 lata temu. Babcia zajmowała się mną, gdy byłam mała, mam wiele pieknych wspomnień z tamtego czasu, do dziś pamiętam momenty w których dawała całe swoje serce by spędzić z nami miło czas.
Read More

Renet: Dzięki nowennie nadal pracuję

Rok temu pisałam tu o otrzymanej pracy (był to znak od MB –prace dostałam 14.08.2016 roku – w przeddzień wielkiego święta MB; gdyby nie to ze 15.08 jest dniem wolnym od pracy mogłabym rozpocząć prace właśnie 15.08., gdyż pracodawcy bardzo się śpieszyło z zatrudnieniem; prace ostatecznie rozpoczęłam 16.08.), ale nie byłam pewna jak wszystko się potoczy w nowej pracy –tj. ludzie, atmosfera itp. –teraz po roku mogę powiedzieć ze trafiam na wspaniałych ludzi, i wymarzona atmosferę w pracy – wcześniej miałam fatalne doświadczenia w tej kwestii.
Przez cały ten rok ponadto czułam opiekę , jakby ktoś nade mną czuwał i nawet jeśli potknęła mi się noga w nowym miejscu niemalże natychmiast było to rozwiązywane , raz nawet w cudowny dla mnie sopsób, wiem ze Opatrzność i Boża nade mną czuwała; miałam i nadal cieszę się opinią dobrego pracownika w tym miejscu.
Później MB uratowała mnie po raz kolejny-w związku z tym ze moja firmę czeka transoramacja, i szykowały się redukcje etatów , ludzie zaczęli się bać, a ja szczególnie ponieważ byłam nowym pracownikiem. W lutym tego roku rozpoczęłam kolejną NP o to abym nie została bezrobotna. MB i tym razem wysłuchała mnie!!! Wiem ze będę pracować dalej, troche na innych warunkach (inne kierownictwo, finanse trochę gorsze), ale nie pozostanie bez pracy, na lodzie. Już na początku nowenny, mój lęk został zamieniony na spokój, przestałam martwic się o jutro.
Dziękuje ci Matko że mnie uratowałaś i że czuwasz nade mną i że nie pozwoliłaś mi zginąć!!! Dziękuję Ci za ludzi których postawiłaś na mojej drodze zawodowej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.