Ola: Dla wątpiących

Piszę, ponieważ chciałam podzielić się swoim świadectwem i łaską jakiej dostąpiłam. Za kilka dni kończę część dziękczynną Nowenny za zdrowie mojego dziecka, ale gdy dostąpiłam łaski rozpoczęłam od razu kolejną za zdrowie mojej mamy, więc obecnie codziennie odprawiam 2 Nowenny, co w moim przypadku można by nazwać cudem…Przeczytaj Ola: Dla...
Read More

Agnieszka: Mama czułą że odmawiałam Nowennę

Przyznałam jej się, że w jej intencji odmówiłam Nowennę Pompejańską. Radośnie odpowiedziała mi: "Dziecko? A Ty myślisz, że ja tego nie czuła? Oczywiście, że czułam". W chwili obecnej mama jest zupełnie zdrowa. Obiecałam jej, że dam tutaj na stronie świadectwo o jej uzdrowieniu.
Read More

Agata: Otrzymałam łaskę

W trudnej chwili w moim życiu zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Byłam bardzo nerwowa, zagubiona, nie potrafiłam podjąć właściwych decyzji, rozeznać się w uczuciach. Już po pierwszych dniach odmawiania Nowenny moje życie zaczęło się stabilizować. Wiedziałam co robić. Odzyskałam kogoś, kogo kochałam. Zachęcam wszystkich do modlitwy i uwierzenia w to, że może ona wiele zdziałać.
Read More

Mariusz: Za to co już otrzymałem wielbię Pana

Chciałbym Ci podziękowac Maryjo za wszystko co dla mnie wyprosiłas u Pan Boga. Modlilem się o dobrą żonę a tu pojawila się Ania która jest moim aniołkiem i już nawet rozmawialiśmy o ślubie. Prosze cię matko wyproś u Pan i tamte prośby o które się modliłem a zwłaszcza o uzdrowienie....
Read More

Klaudia: Potężne orędownictwo!

Kochani nie można się załamywać, gdy wydaje nam się, że Bóg zamyka drzwi to otwiera okno
Read More

Maria: Dziś czuję się wolna!

Dzięki Ci Maryjo!!! Chciałam się podzielić moim doświadczeniem z NP.natknęłam się na nią przypadkiem i postanowiłam spróbować Po pierwsze to Maryja mimo że ją o to nie prosiłam to uwolniła mnie od nałogu który mnie trzymał w swoich szponach około 20 lat! Dziś czuję się wolna!Ponad to czuję cały czas JEJ opiekę Nie wyobrażam sobie co by było gdyby….Nie tylko nade mną czuwa ale również nad całą moją rodziną i często są to łaski o które nie proszę bo w danym momencie modlę się o coś innego To jest niesamowite!spróbujcie przekonajcie się! Jak zaczynałam pierwszą NP to zastanawiałam się kiedy będę miała na to czas jak mam tyle zajęć,dziś odmawiam 6 NP I Nie wyobrażam sobie tego nie robić!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?