Sylwia: Nadzieja na wymarzoną pracę

Witam, mam 22 lata. Od kogo dowiedziałam się o nowennie nie pamiętam. Od zawsze byłam związana z Bogiem ( pielgrzymki, Eucharystia), szczególnie związana czuje się z Matką Boską Częstochowską oraz św. Ritą. Kilka razy w życiu pobłądziłam, ale na szczęście dzięki ich pomocy wyszłam na prostą.
Pierwszą nowennę odmówiłam w ubiegłym roku w intencji dostania dobrej pracy, było ciężko jednak ukończyłam ją czekając cierpliwie. Upłynął rok, moje studia dobiegały końca wtedy to trafiłam na interesującą ofertę pracy. Praca ta była idealna ! Stabilna, dobrze płatna, prestiżowa, postanowiłam złożyć CV. W tym samym czasie rozpoczęłam odmawiać nowennę po raz drugi. Tak mijały tygodnie odezwali się z nowego miejsca pracy, pokonałam 26 kandydatów, przechodziłam bez problemu kolejne etapy, jednak do czasu. Jako że w tej pracy wymagają bardzo dobrego stanu zdrowia pomimo trwającej dobrej passy okazało się, że dostałam skierowanie na dodatkowe badania kardiologiczne… I zaczęło się… Aby uspokoić swoją ciekawość i skontrolować stan swojego serca poszłam przed właściwym badaniem szpitalnym na prywatną wizytę i wtedy okazało się, że mam wrodzoną wadę serca. Mój świat się zawalił, po tym wyroku. W jednym momencie dowiedziałam się o swojej chorobie, o tym że muszę dalej diagnozować swój stan zdrowia to również o tym że nie dostanę swojej wymarzonej pracy. Zwątpiłam.. Jednak postanowiłam dokończyć nowennę. 30 września ukończyłam ją. Dokładnie po 4 dniach przeprowadzili mi echo serca, w podległej klinice i co się okazało, jestem zdrowa ! Wróciła nadzieja na dostanie swojej wymarzonej pracy ! Zostało mi tylko jeszcze jedno badanie (holter), jednak wiem że dzięki Matce Boskiej Pompejańskiej oraz św. Ricie uda mi się ! Wiem jedno modlitwa może zdziałać cuda ! Nie wolno nigdy zwątpić w Boga ! Matko Boża Pompejańska, dziękuje Ci bardzo !!!

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
m Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
m
Gość
m

cudnie! Powodzenia w nowej pracy życzę, bo wierzę, że ją dostaniesz smile