Agnieszka: Maryja, matka moja

Nowenne odmawiałam w te wakacje. Nie oczekiwałam zniknięcia problemów tak jak gdyby nigdy nic, zaufałam Maryi, czułam, że ona powoil zacznie odmieniać mnie i moje dziecko. Modliłam się w intencji mojej najstarszej córki, widzę teraz jak wiele się zmienia, jak zmienia się moje dziecko, jak zmieniam się ja.
Read More

Natalia: Prośba z przed 3 lat

Witajcie! Swoją nowennę ukończyłam 3 lata temu. Zastanawia was pewnie dlaczego składam swoje świadectwo dopiero teraz, po tak długim czasie. Niestety, zboczyłam ze ścieżki wiary, co bardzo mnie i Boga rani. Nie potrafiłam zebrać się, przeprosić Go, ukorzyć się i przyznać do winy.
Read More

I: Nowenna Pompejańska jest dla Mnie bardzo ważną modlitwą

owenna Pompejańska jest dla Mnie bardzo ważną modlitwą i dziękuję Matce Przenajświętszej, za każdą pomoc i łaskę dla Mnie i dla wielu innych osób. Już zaczęłam kolejną nowennę i zachęcam wszystkich do jej odmawiania jest to wielki dar z nieba
Read More

MAŁGORZATA I WOJCIECH: MORZE ŁASK

Pragnę podziękować z całego serca Matce Najświętszej za morze Łask wylanych na moją rodzinę. W styczniu 2015r będąc w siódmym miesiącu ciąży dowiedzieliśmy się z mężem, że nasza kruszynka nienarodzona ma wadę serduszka. Po wielu badaniach i konsultacjach w Warszawie i Krakowie diagnoza jednoznaczna : Wada serca – Zespół Fallota...
Read More

Monika: Udar taty

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się zupełnie przypadkowo. Zaczęłam ją odmawiać, gdy dowiedziałam się o poważnym stanie zdrowia taty (udar i konieczność operacji). Już po tygodniu modlitwy tą nowenną zobaczyłam niesamowite zmiany: stan zdrowia taty poprawił się niesamowicie!Przeczytaj Monika: Udar taty
Read More

Ewelina – LIST: Wierzę, że mam trwać w modlitwie – mimo wszystko

Pragnę złożyć świadectwo osobistego spotkania z Bogiem poprzez nowennę pompejańską. Moje małżeństwo sięgnęło dna. Po niecałych 2 latach nastąpił kryzys. Byłam egoistką, nie doceniałam męża, podcinałam mu skrzydła, chociaż wydawało mi się, że jestem dobrą żoną. Mąż poznał inną kobietę, oddalił mnie od siebie. Twierdził, że nie dojrzał do małżeństwa, że wszystko się w nim wypaliło. Straciłam zaufanie. Modliłam się, walczyłam o nasze małżeństwo, ale nieumiejętnie. Nieumiejętnie ponieważ w swojej bezradności i niepełnemu zaufaniu Bogu kierowałam się gniewem, złością i nienawiścią do mojego męża. Nie radziłam sobie z zaistniałą sytuacją i podwójnym życiem mojego męża. Kiedy mąż pierwszy raz wspomniał o rozwodzie, świat mi się zawalił. Sięgając dna Matka Boska wyciągnęła mnie z bagna na swoim różańcu. Czytałam o ratowaniu małżeństwa i natrafiłam na nowennę. Świadectwa mnie zbudowały, bez wahania podjęłam się walki modlitwą o święty sakrament . Zakończyłam pierwszą nowennę w intencji ratowania mojego małżeństwa, za moment kończę drugą o łaskę przebaczenia dla mojego męża. Niestety mój mąż złożył pozew rozwodowy. Sytuacja między nami nie poprawiła się, mam wrażenie, że mąż mnie nienawidzi, z każdym dniem coraz bardziej. Wielka walka duchowa. Ale dzięki tej nowennie na nowo zaufałam Bogu. To On i Matka Boska pomagają mi przejść przez rozgrywający się w moim małżeństwie i życiu dramat. Odkryłam ogrom własnych błędów. Nabrałam pokoju, spokoju, ustał gniew i nienawiść. Potrafię kochać bezwarunkowo. I wierzę, wierzę, że mam trwać w modlitwie – mimo wszystko!!!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ewelina – LIST: Wierzę, że mam trwać w modlitwie – mimo wszystko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Trzymam za Ciebie kciuki .Nie poddawaj się.Zaufaj Maryi A ona wyprosi I Jezusa wszystko co najlepsze dla Ciebie.Tylko się nie poddawaj.Będą przeciwności Ale one ostatecznie wyprowadza dobro spokój wiarę pokorę .Ja też przeżywam to samo co Ty I to samo odczuwam ale modle się od stycznia NP w intencji mojego małżeństwa I nie zamierzam przestać gdyż poznałam spokoju I jestem w stanie wybaczyć mężowi wszystkie krzywdy.Taki odruchy możemy otrzymać w łasce tylko od naszej Matenki.

Dorota
Gość
Dorota
Walcz i nie ppddawj sie ja jestem 15 lat po slubie a 2 rok walcze o nasze małżeństwo.Z perspektywy czasu kiedy sobie to wszystko przypomne to nie wiem jak ja to przezylam bo mogla bym ksiazke napisac co sie dzialo ile przeszlam.Teraz wiem ze za kazdym razem to najukochansza Matka podnosila mnie i kazala walczyc i dawala mi ta ogromna sile.A co przezywala moja 11 corka to nie wspomne ona tez zostala otoczona opieko przez Maryje to jej slowa mamo nie poddawaj sie walcz o nasze zycie nssza rodzine mojego tate badz cierpliwa.Nie zapomne jak wykrzyczala mu w twarz ty… Czytaj więcej »
Anna
Gość

Myślę że w takiej trudnej sytuacji należy całkowicie skupić się na Jezusie i relacji z Nim.Tak właśnie bo tylko On nas nigdy nie zawiedzie.A wyciągnie z tego jeszcze większe dobro bo On potrafi budować na gruzach i zgliszczach.A kobiety w małżeństwie często gubi to że cała uwagę i cała siebie oddają mężowi.a ta chwała należy się tylko Bogu.I to On ma być na pierwszym miejscu.i by być szczęśliwym nie ma innej drogi.czlowiek jest grzeszny i zawodzi nasze oczekiwania i rani nas.taka już natura grzeszna.tylko Bóg jest wierny .

Obrazki z nowenną pompejańską?