Beata: jaką masz litość nad cierpiącymi

I wszystkim opowiadać będę, jak jesteś dobra i jaką masz litość nad cierpiącymi! Rok temu w grudniu trafiłam na stronę www.pompejanska.rosemaria.pl i poznałam nowennę pompejańską. Zaciekawiła mnie. Akurat złożyło się tak, że byłam w potrzebie. Rozstałam się z moim pracodawcą, ponieważ przestał wypłacać mi wynagrodzenie. Martwiłam się trochę, że zostanę bez pracy, a chcemy z mężem kupić mieszkanie.Przeczytaj...
Read More

Daria: O potrzebne łaski dla taty

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się na pielgrzymce do Częstochowy. Od razu pomyślałam o modlitwie za mojego tatę. Nie prosiłam Maryji o nic konkretnego, bo wiem, że Bóg sam wie co dla niego będzie najlepsze.
Read More

Tomasz: owoce po 30 dniach

Nowenna przyniosła pierwsze owoce już po 30. dniu odmawiania. Bogu niech będą dzięki!
Read More

Sandra: WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

Podczas Nowenny miałam chwile załamania, płaczu ale się nie poddałam i modliłam się codziennie.
Read More

Rafał: Zaufajmy Bogu

Dzisiaj kończę moją pierwszą nowennę i pomimo tego że parę dni temu znowu upadłem,z nadzieją patrzę w przyszłość bo wiem że moja modlitwa została wysłuchana mimo tego że nie wypełniła się od razu.
Read More

Grażyna: Moja przemiana

Maryjo, dziekuje, ze otrzymalam ogram lask po odmowieniu nowenny pompejanskiej. A mianowicie: zostalam uzdrowiona ( kregoslup, kolana, tarczyca, emocje, bol glowy), ale to nie wszystko😊. Ponadto przebaczylam sobie i tym, ktorzy mnie skrzywdzili. Swiadomie uczestnicze we Mszy Sw. Maryja zaprowadzila mnie do Jezusa, gdyz uwierzylam w Boga dobrego, laskawego, a przede w Boga zywego. Doswiadczam namacalnie Jego Milosci w postaci blogoslawienstw. Bog mi poblogoslawil wspanialym mezem, corkami. Ale to nie wszystkie blogoslawienstwa.
Niech bedzie uwielbiony Bog we wszystkich dzielach, ktore uczynil mnie i mojej rodzinie. Badz uwielbiona Matko Boza! Zachecam z calego serca do odmawiania tej pieknej modlitwy. Moje zycie z Bogiem i Maryja jest wspaniale i uwierzcie, stalo sie takie, gdy zaczelam sie modlic i uwierzylam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!