Renata: Zaufanie

Jeśli w Twoim życiu jest coś, z czym sobie nie radzisz – sięgnij po różaniec, zawierz Matce Najświętszej. Ona wie, jakie plany ma wobec nas jej umiłowany Syn i pomoże nam je odkryć.
Swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać prosząc o zdrowie dla mojego kuzyna, który uległ tragicznemu wypadkowi i walczył o życie. Tak bardzo wierzyłam, że Maryja uczyni cud,ale po kilku dniach chłopak zmarł…W pierwszej chwili nie chciałam przyjąć tego do wiadomości. Jak to? A moja modlitwa? Mogłam się zniechęcić i przerwać nowennę, ale nie zrobiłam tego. Dokończylam modląc się po prostu w jego intencji. Zrozumiałam, że nie zawsze Boskie plany są zbieżne z naszymi intencjami. A śmierć tego młodego człowieka ocaliła życie kilku innym osobom, które otrzymały od niego organy do przeszczepu. Może oni modlili się, by znalazł się dawca?
Kolejną nowennę odmówiłam w intencji mojego brata o uwolnienie z nałogu. Mój brat od kilku lat mieszka za granicą, ma problem z alkocholem. Nikogo nie słucha, nie pozwala sobie pomóc. Doszło do tego, że przez kilka miesięcy nie było z nim żadnego kontaktu,nie odbierał telefonów, nie dzwonił do nikogo z rodziny. Nie wiedzielismy czy żyje. W ostatnim dniu odmawiania nowenny zadzwonił, a mnie popłynęły łzy…Powiedział, że dostał dobrą pracę (wcześniej stracił pracę przez swój nałóg i przez wiele miesięcy nie mógł nic znaleźć), że próbuje stanąć na nogi, że będzie dzwonił itd. Dziękuję Ci Matko!
Modlilam się też o znalezienie dobrej pracy, bo za kilka miesięcy stracę dotychczasowe zatrudnienie. A obecnie modlę się o rozwiazanie problemów zdrowotnych mojej córki. Ufam, że Matka Boża wysłucha mnie kolejny raz i wskaże najlepsze rozwiązania w obu tych intencjach. Gdy proszę: Maryjo Ty się tym zajmij, czuję ogromny spokój, wiem,że powierzyłam swoje sprawy w najlepsze ręce. Zróbcie to samo. Zaufajcie, a Matka Boża na pewno Was nie zawiedzie.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Agata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agata
Gość
Agata

Piękne świadectwo. Dziekuje. Ja tez odmawiam Nowennę , już druga, oddałam swe życie w ręce Mateczki Kochanej i ufam, ze jest ze mną każdego dnia 🙂

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ