Dorota: Moje dwa świadectwa – rodzina i dom

Szczęść Boże, pozdrawiam Wszystkich czytających i dziękuję za tą stronę, bo w chwilach zwątpienia świadectwa tutaj zamieszczone dawały nadzieję. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, ale jak większość z Was nie mogłam się zmobilizować do jej odmawiania, pomyślałam wtedy 3 różańce ja nie dam rady, dałam radę i teraz...
Przeczytaj całość

Ania: Choroba SM bez zaostrzeń

Czuje sie zdrowa. Serdecznie dziekuje ci Maryja dzieki nowennie otrzymalam nowe zycie.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dziękuję Ci Mateczko za wszystko

Właśnie odmówiłam swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską.Modliłam się do Matki Przenajświętszej o zdrowie,ponieważ od lat choruję na nerwicę lękową.Moja prośba nie została do końca wysłuchana bo dalej mi to dokucza,ale w czasie odmawiania Nowenny poznałam ludzi z podobnymi problemami jak ja więc jest mi łatwiej.
Przeczytaj całość

Gabriela: Choroba kobieca

Dla Maryi nie ma rzeczy niemożliwych!!!
Przeczytaj całość

Margerita – LIST: Bolesne rozstanie

Drodzy bracia i siostry, odmawiam pierwszą nowennę pompejańska. Zaczęło się wszystko od tego, że odszedł ode mnie chłopak po 2,5 roku. Stwierdził, że boi się małżeństwa, jest tym wręcz przerażony. Złe doświadczenia z dzieciństwa w dużej mierze się do tego przyczyniają. Poszedł na terapię. Milczał ponad miesiąc, a wczoraj napisał do mnie. Co prawda zapytał jakie mam plany urlopowe, ale zeszliśmy na temat jego terapii. Dodam, że codziennie się modlę za niego. Napisał, że chyba to pomaga bo trochę lepiej się czuję. Modlę się z głęboką wiarą by Mateńka Różańcowa pomogła mu w podjęciu decyzji co do nas. Głęboko wierzę, że jeszcze nasze losy się połączą. Mimo, że jesteśmy osobno, czuję spokój. I wszystko dzięki Nowennie. Dziękuję Ci Mamo, że czuwasz nade mną.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Margerita – LIST: Bolesne rozstanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
załamana
Gość
załamana

odezwał się w tracie odmawiania przez Ciebie nowenny czy juz po?

iwona
Gość

piekne swiadectwo
z modlitwa was pozdrawiam
Iwona

Paul
Gość

Chcesz mieć przekichane życie to dalej angażuj się w tą znajomość. Gdy człowiek naprawdę kocha to nie ma żadnych wątpliwości. Z Bogiem.

M
Gość

Wydaje mi się, że wszystko zalezy od człowieka. Przykład mam pod ręką – mój brat. Niby miał sobie dziewczynę, ale tematu ślubu unikał jak ognia. I co? Dojrzał w końcu do tego (mając 30 lat), teraz jest wspaniałym ojcem i żywicielem rodziny, wstaje w nocy do karmienia, pracuje, kiedy trzeba ugotuje obiad. 🙂 Chyba wszystko trzeba rozpatrywać indywidualnie, tak się już dzieje, że w dzisiejszych czasach wielu panów późno dojrzewa do takiej decyzji, co nie znaczy, że każdy z nich będzie złym partnerem (chociaż tacy na pewno też się zdarzą). Pozdrawiam!

Obrazki z nowenną pompejańską?