Aneta: Nowenna daje siłę do walki z przeciwnościami

Szczęść Boże ! Nowennę zaczęłam dzień po słowach mojego męża że najpewniej to koniec naszego małżeństwa. Przeżywam z mężem poważny kryzys nie tylko w małżeństwie, mój mąż ma kryzys wiary w Boga, we mnie, i chyba nawet w życie. Moje mniejsze i większe grzechy przeciw niemu złożyły się na całość,...
Read More

Ewa: Modlitwa uratowała mi życie doczesne i wieczne.

Wydarzenie, które niespełna rok temu przyprawiło by mnie o śmierć, dzięki odmawianej przeze mnie od czerwca non stop NP jest dla mojego serca już nie aktualne. Święta Boża Rodzicielko - dziękuję .
Read More

Klaudia: Dziękuję Ci Panie Jezu i Matko Najświętsza za nadzieję, którą we mnie rozbudziliście.

Odmawianie mojej pierwszej Nowenny zakończyłam w Wigilię Bożego Narodzenia. Moja intencja nie spełniła się w taki sposób, w jaki się spodziewałam. Mimo to chciałabym podziękować Matce Najświętszej za te 54 dni przebywania z nią i z Panem Jezusem. Dzięki temu różaniec stał się nieodłączną częścią mojego dnia i tak już pozostanie.
Read More

Justyna: Maryja wysłuchuje!

Ku mojemu zaskoczeniu już po kilku dniach zauważalne były ogromne efekty, mąż z każdym dniem czuł się coraz lepiej. Różaniec ma wielką moc! Dziękuję Maryjo za wysłuchanie mojej prośby!
Read More

Kasia: TA Nowenna to Najlepszy i Najtańszy antydepresant

Maryja znajdzie lepszy sposób i wszystko sie uda.
Read More

Renata: Lawina szczęścia i potoki miłości

Nie jestem w stanie wyliczyc łask, jakie stają sie moim udziałem odkąd odmawiam Nowennę. To moja pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia nowenna. Dzis minął 40 dzień i tyle dobra. Zyskałam wewnętrzny spokój bo wiem, ze Maryja czuwa nad moja Rodziną, uwolniłam sie od horoskopów, a każdy dzien zaczynalam od ich czytania, teraz zaczynam od modlitwy różańcem, gdy modle sie jadąc autem…jadę sookojnie i bez pośpiechu, całe moje życie nabrało innego wymiaru, tak jakby Maryja mnie przewartościowała i odmieniła. Relacje z mężem i dziećmi przez moją przemiane znacznie się poprawiły. I nie wierzyłam, że znajdę czas na modlitwe, a teraz odmawiam wszystkie Tajemnice i Dziekuję i Kocham Cie Maryjo za to, że odnalazłam drogę do Ciebie. O intencji napiszę jak zgodnie z wolą Bożą sie ziści…ale zapewniam Was, że obfitość łask odkąd pokochałam różaniec znacznie przewyższa moje najśmielsze oczekiwania.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o