Kinga: Szczęśliwe życie

Nowenna, którą skończyłam odmawiać jakiś czas temu była moją czwartą w całości odmówioną nowenną. Główną intencją była modlitwa za dobrego męża w przyszłości. Od niedawna jestem w Polsce, ale wcześniej kilka miesięcy mieszkałam za granicą, więc nowenna bardzo mi pomogła w tym niełatwym, z dala od rodziny etapie życia oraz w pracy. Wiem, że siła i radość, którą mam pochodzi wyłącznie od Boga. Wracając do głównej intencji nowenny, a więc dobrego męża…na razie nie pojawił się odpowiedni kandydat 😉 Tak jak wcześniej poznaje bardzo dobrych kolegów. Jak zawsze jednak żaden z nich nie jest tym jedynym. Dodam, że ciągle nie potrafię zapomnieć o chłopaku, w którym zakochałam się dawno temu, a który jakiś czas temu mnie skrzywdził. Oczywiście bardzo chciałabym, żeby to on został tym moim dobrym mężem, nawet mimo tego wszystkiego co się wydarzyło. Jednak modlić postanowiłam się poddając się woli Boga i oddając mu tą sprawę do rozwiązania w sposób, który On chce. Niedługo zaczynam studia magisterskie, mam nadzieję że czas pozwoli mi na kolejną, już piątą przygodę z Maryją. Tym razem nie w intencji swojej, a innych. Na koniec pragnę podziękować Ci Maryjo za wszystkie wyproszone u Boga łaski dla mnie i mojej rodziny, Kocham Cię 

Miesiąc ku czci 

św. Józefa

- AUDIOBOOK

 • Oczywiście, że Matka Boska tak zorganizuje Twój czas, że będziesz miała czas na odmówienie NP. Wiem sam po sobie, bo od kiedy zacząłem odmawiać NP codziennie chodzę na Mszę Św, odmawiam Tajemnce Szczęścia i inne modlitwy. Dużo więcej czasu wykorzystuje efektywnie i nie tracę go na błache sprawy.

  • Nie Jarosław to nie Matka Boża organizuje Tobie czas, to Twoje intencje zawarte w modlitwach by się spełniły motywują Cię do organizacji czasu. Trochę też przykre, że dorosłemu facetowi trzeba organizować czas.

   • Niedługo to całkiem ludzie przestaną cokolwiek robić bo niech ktoś z nieba im zorganizuje jak nie czas, to i obiad niech ugotuje lol

    Będzie jej zależało odmówić to znajdzie czas w ciągu dnia.

  • Zgadzam się Jarosłowie z Tobą,zwłaszcza gdy odmawiałam kilka nowen jednocześnie Bóg kilka razy mnożył mi czas.
   Nawet jednego cudu świadkami byli inni.:)

   • mena aż miło sie czyta Twoje komentarze,wiele sie można od Ciebie nauczyć. Jak blisko jesteś Boga.Nie mozna tego powiedzieć o Xyz chociażby po jej wpisie co jest powyżej

   • odmawialiśmy w kościele różaniec dokładnie odmawialiśmy 8części różańca w tempie powiedziałabym wolnym ,a dotego niektóre dziesiątki były śpiewane.Po modlitwie zerknęłam na zegarek w telefonie patrze a tam minęła 1godzina no cóż uznałam to ,że telefon mi zaszfankował. Jednak po wyjściu z kościoła wszyscy obecni potwierdzili ,że minęła tylko godzina .
    Już każdy wiedział,że to Maryja nam dała dodatkowy czas.
    Każdy wie ,że odmawiając razem mówi się dużo wolniej a nawet samemu to w 1godzine nie szans zmówić tyle części.:)

     • enia !jak poczyta siè życiorysy świętych to znajduje się w nich podobieństwo co do czasu poświęcania czasu na osobistą modlitwe przeważnie jest to od 3do 4godzin dziennie.
      Czytając oredzia medjugorie tam Maryja prosiła o 4godziny więc widać jak Duch Św. prowadzi.
      Za przykładem Jezusa gdy często spędzał noc na modlitwie a potem w dzień działał nam jeszcze daleko.
      Jednak ludzie tego nie rozumieją nawet osoby konsekrowane.
      Gdy pewien kapłan dowiedział się ,że Maryja prosi o 4 godziny powiedział ,że to zadużo ,że ludzie nie dadzą rady na to Maryja mu z żalem odpowiedziała NAWET TY NIEROZUMIESZ.

      • Ciekawe kiedy ludzie będą chodzić do pracy, jeśli będą tyle godzin dziennie się modlić. Chyba dopiero na emeryturze.

     • enia! niech Bóg Ci błogosławi i obdarzy łaskami ,które pragnie Twoje serce. Serdecznie pozdrawiam

      • komuś nawet przeszkadza jak daje błogosławieństwo musiał to z minusować ,ludzie są jednak co niektórzy obłudni .

      • kochana meno dziękuję, dzis o 19-ej o łaski i błogosławieństwo dla Ciebie i Twojej Rodziny odmówię Koronkę do Krwawych Łez MB
       pozdrawiam

      • dziekuje niech Bóg Ci wynagrodzi to tysiąc krotnie.pa

  • a tu przypomnienie bardzo fajnego świadectwa.,pompejanska.rosemaria.pl/2016/06/ania-petla-na-moich-oczach-sie-rozwiazala/.

 • Kinga módl się za tego chłopca,nie przestawaj się modlić i uwierz mi,że on będzie u twojego boku.Ja miałam podobną sytuację w swoim życiu.Prosiłam Boga,żeby obecny mój mąż był moim mężem.Też mnie skrzywdził,ale ja chciałam tylko jego,kochałam i czekałam,modliłam się. Nauczyłam go modlić się,stał się innym człowiekiem.Dzisiaj jesteśmy małżeństwem z 31 stażem, mamy 3 dzieci i wnuczkę. Życie sprawiło,że moja najmłodsza córka jest w podobnej sytuacji jak ja przed laty.Teraz ja odmawiam nowennę pompejańską w jej intencji i proszę o cud.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!