Kamila: Nowenna pompejańska

Chciałam napisać , że nowenna pompejańska to coś cudownego , pomaga mi ona w codziennym życiu , moje sprawy zaczęły się układać , jestem spokojniejsza dzięki Matce Bożej Różańcowej z Pompejów , wiem i wierzę mocno , że wysłucha mnie ona w mojej największej prośbie , którą do niej zanoszę...
Przeczytaj całość

Julia: Świadectwo o wytrwałości, cierpliwości

Moja pierwsza nowenna była w intencji mojego uzdrowienia. Pośrednio się spełniła, ponieważ trafiłam na lekarkę-siostrę zakonną która bardzo pomaga mi w leczeniu. Moja druga nowenna jeszcze trwa, jestem już przy części dziękczynnej.
Przeczytaj całość

Ewa: Doświadczyłam wielkiej bliskości Jezusa i Matki Bożej

Niedawno skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską.Modliłam się o dar zdrowia dla pewnej osoby . Bałam się rozpocząć tą modlitwę , ponieważ podczas wcześniejszych nowenn działo się dużo złego , szatan dręczył mnie duchowo i za pośrednictwem innych osób.Tym razem miała to być modlitwa za kapłana , więc jakiś głos wewnątrz mówił mi , że nie będzie lekko.
Przeczytaj całość

Krzysztof: przemiana wewnętrzna

Na początku chciałem Wam powiedzieć, że bardzo chętnie zaglądam do świadectw. Tchną one nadzieją i są potwierdzeniem tego jak Bóg i Matka Boża działają w naszym życiu. Jak nas prowadzą. O sobie powiem tylko tyle, że jestem facetem ledwo po trzydziestce, który zbyt długo chodził w ciemności. Po raz pierwszy...
Przeczytaj całość

Janina: Łaski dzieki nowennie.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Witam wszystkich odmawiających nowennę. Chciałam podzielić sie z wami moimi doświadczeniami dotyczącymi nowenny .
Przeczytaj całość

Hania: Dziękuje Mamo z Nieba

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny pompejańskiej o której dowiedziałam się od przyjaciółki za co jestem jej bardzo wdzięczna. Odkąd modlę się jestem spokojniejsza, mądrzejsza, jestem zmienionym, innym człowiekiem – lepszym dla bliźniego, bardziej życzliwym, co nie oznacza , że byłam wcześniej zła. Byłam normalną przeciętną młodą kobietą z dzieckiem i mężem, pracującą i szczęśliwą. Ale teraz jest inaczej , czuję moc Maryi, że jestem przy mnie i wspiera mnie. Nigdy nie miałam wrogów i nie mam ale czasem miałam złość na jakiś ludzi z pracy , z otoczenia a dziś jakoś bardziej kocham każdego bliźniego. Jestem lepszym człowiekiem, a modląc się za moje dziecko w wieku szkolnym, otrzymałam łaski i dziecko zmieniło się na lepsze tak jak prosiłam Maryję. Mam jeszcze wiele intencji i chcę się modlić , ponieważ czuję się wtedy bardzo dobrze. Czasami podczas odmawiania NP myślami uciekam gdzie indziej, nie mogę się skupić, czy po prostu mi się nie chcę, ale nie odpuszczam i modlę się, czasami mam też dziwnie myśli czy to wszystko co robię ma sens, czy to nie strata czasu, czy w ogóle to wszystko – Niebo i święci istnieją , ale wiem , że to szatan miesza w mojej głowie i chce mnie odwieść od modlitwy, nie poddaje się i modlę się jeszcze mocniej! Dziś również mam różne dni lepsze i gorsze, mam problemy i radości, niby wszystko takie same a jednak inne bo z mocą Maryi, poza tym modlitwa to nie zaklęcie i nie czary. Jeśli ktoś ma problem mały czy duży, czy nie ma go w ogóle zachęcam do tej modlitwy to tylko godzina dziennie, warto bo daje to poczucie szczęścia wewnętrznego nie do opisania słowami, to trzeba doświadczyć. Dziękuje Ci Matko Boża Królowo Różańca z Pompei.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Hania: Dziękuje Mamo z Nieba"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Piekne słowa. Jakbym czytała o sobie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!