P: Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś złożę tu swoje świadectwo

Jest to moja pierwsza NP. Wczoraj skończyłam część błagalna.Modlę się w intencji mojego chłopaka,o przemianę jego serca i nawrócenie. Nie jest łatwo,gdyż chłopak co prawda kiedys chodzil do kościoła,ale mial długoletnią przerwę,teraz chodzi tylko ze mną(dla mnie),kiedy mamy okazję spędzić niedziele razem. Problemem jest również to,ze jego rodzina też nie praktykuje, w związku z czym jedynie ja jestem osobą,ktora do tego Kościoła go wyciaga..
Read More

Beata: To cudowne! Czuć w sercu miłość i dobro

Zbyt długo czekałam by złożyc swoje swiadectwo,ciągle cos mi w tym przeszkadzało ,albo brak zasiegu lub przez swoje czyste lenistwo.Nowenne odmawiam od listopada zeszłego roku,jest to juz chyba 5 czy 6 w moim zyciu.Wiem już teraz ,że bez Niej nie potrafie dobrze funkcjonowac w życiu.
Read More

Iwona: Odmawiając modlitwę pompejańską pokochałam różaniec

Modląc się nowenną pompejańską prosiłam o uwolnienie pewnej osoby od wpływu złej kultury, zwłaszcza w muzyce i w fotografii. Nowennę już odmówiłam. Osoba, za którą prosiłam wciąż zajmuje się złymi zdjęciami, ale w modlitwie przyszła mi wielka nadzieja, że będzie powoli otwierał oczy, tak, że pozna w kulturze to, co...
Read More

Wdzięczna: Matka Boska wyciągneła do mnie rękę

Pewnej nocy kiedy moim życiem zawładneła totalna rozpacz przyśniła mi się Matka Boska. Po tym śnie na youtube wyświetlało mi się świadectwo z Nowenny Pompejańskiej a to dziwne bo tematyka religijna była mi raczej daleka.
Read More

Liubov: gdy tylko bierzecie Różaniec do ręki to ładujecie karabin na złego ducha.

Odmawiajcie Nowennę Pompejańską, bo gdy tylko bierzecie Różaniec do ręki to ładujecie karabin na złego ducha. Każdy koralik różańca to kula na demona.
Read More

Hania: Dziękuje Mamo z Nieba

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny pompejańskiej o której dowiedziałam się od przyjaciółki za co jestem jej bardzo wdzięczna. Odkąd modlę się jestem spokojniejsza, mądrzejsza, jestem zmienionym, innym człowiekiem – lepszym dla bliźniego, bardziej życzliwym, co nie oznacza , że byłam wcześniej zła. Byłam normalną przeciętną młodą kobietą z dzieckiem i mężem, pracującą i szczęśliwą. Ale teraz jest inaczej , czuję moc Maryi, że jestem przy mnie i wspiera mnie. Nigdy nie miałam wrogów i nie mam ale czasem miałam złość na jakiś ludzi z pracy , z otoczenia a dziś jakoś bardziej kocham każdego bliźniego. Jestem lepszym człowiekiem, a modląc się za moje dziecko w wieku szkolnym, otrzymałam łaski i dziecko zmieniło się na lepsze tak jak prosiłam Maryję. Mam jeszcze wiele intencji i chcę się modlić , ponieważ czuję się wtedy bardzo dobrze. Czasami podczas odmawiania NP myślami uciekam gdzie indziej, nie mogę się skupić, czy po prostu mi się nie chcę, ale nie odpuszczam i modlę się, czasami mam też dziwnie myśli czy to wszystko co robię ma sens, czy to nie strata czasu, czy w ogóle to wszystko – Niebo i święci istnieją , ale wiem , że to szatan miesza w mojej głowie i chce mnie odwieść od modlitwy, nie poddaje się i modlę się jeszcze mocniej! Dziś również mam różne dni lepsze i gorsze, mam problemy i radości, niby wszystko takie same a jednak inne bo z mocą Maryi, poza tym modlitwa to nie zaklęcie i nie czary. Jeśli ktoś ma problem mały czy duży, czy nie ma go w ogóle zachęcam do tej modlitwy to tylko godzina dziennie, warto bo daje to poczucie szczęścia wewnętrznego nie do opisania słowami, to trzeba doświadczyć. Dziękuje Ci Matko Boża Królowo Różańca z Pompei.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Hania: Dziękuje Mamo z Nieba"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Piekne słowa. Jakbym czytała o sobie.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?